תקלה או נזילה בשירותים? חדש!

המים בשירותים לא יורדים כמן שצריך? הבחנתם בנזילה בלתי פוסקת מהניאגרה הסמויה או ברטיבות בקירות באזור האסלה? לכל תקלה או בעיה הקשורה לאסלות מהדור החדש (אלו עם מיכל הדחה סמוי), יש פתרון מקצועי קל ומהיר- פנו למומחים של חברת תכלת המים, שיפתרו ויתקנו כל בעיה במהירות, במקצועיות ובמחיר סביר מבלי להשבית את המקלחת לתקופה ארוכה ומבלי לפתוח קירות.

 

תקלה או נזילה בשירותים? חדש!

קצת ידע כללי- אילו תקלות עלולות להתרחש ואיך מטפלים בהן


האסלות ומיכלי ההדחה מהדורות הישנים הותקנו על הרצפה כאשר הצנרת ומיכל ההדחה תלויים וגלויים על הקיר, מה שאפשר גישה קלה לביצוע תיקונים והחלפת חלקים בלויים. הדור החדש של האסלות המודרניות, שנכנס לרבות מהדירות החדשות בישראל, הן אסלות תלויות באוויר עם מיכל הדחה סמוי המסתתר מאחורי קיר החדר והקרמיקה, כך שרק לחצן ההפעלה ומכסה מתכת על הקיר שמעל האסלה גלויים לעין.


מערכות אלו הן חדשניות ואמינות ביותר, והצורך בביצוע תיקון מיכל הדחה סמוי הוא נדיר יחסית. על פי רוב נבחין בבעיה באופן הדחת המים או ברטיבות בקירות כתוצאה מבלאי של חלקי צנרת, אטמים או אביזרים אחרים במנגנון ההדחה.

 

שיטות תיקון חדשניות ומהירות לתיקון מיכל הדחה סמוי

בכל מקרה של תקלה או בעיה, יש להיזהר מפנייה לאינסטלאטורים ובעלי מקצוע שאינם מוסמכים על ידי חברות היצרן, ושאינם יודעים לבצע תיקונים בשיטות מודרניות (קחו בחשבון כי תיקון לא מקצועי יכול לגרום גם לנזילות ורטיבות מתמשכות ונזק לטווח הארוך!).


זיהיתם בעיה בשירותים? אל תתעכבו ואל תהססו- פנו מייד למומחי חברת תכלת המים בטלפון 03-6033769, הסבירו לנו מה הבעיה ואנו נשלח צוות מקצועי ומוסמך שיפתור את התקלה בשיטות וחומרים ייחודיים שפותחו על ידי חברות היצרנים הגדולות בארץ ובעולם בדיוק לצורך זה. במרבית המקרים תיקון מיכל הדחה סמוי יתבצע דרך מכסה השירות שעל הקיר באמצעות מכשור מיוחד- אין צורך בפירוק הקרמיקה ופתיחת הקיר!  העבודה תבוצע תוך שימוש בחלפים מקוריים בלבד, וכמובן עם מתן אחריות על התיקון.