תיבות דואר לבתים משותפים בעידן ה - Email וה - WhatsApp.

בשנים האחרונות מרבית מהקניות בין אם זה רכישות של ביגוד והנעלה, קניות מהסופר, מוצרי איפור ושיער לעיתים אף ריהוט לבית ולגן מתבצעים דרך אתרי אינטרנט כאלה ואחרים, את אישורי ההזמנה והקבלות אנו מקבלים למייל הפרטי שלנו והמוצרים שהוזמנו מגיעים עד לפתח הבית או לדואר הראשי הקרוב לבית.


אם בעבר היינו מקבלים לתיבת הדואר חשבונות לתשלום של חברת החשמל, מים, ארנונה וכדומה או פרסומות של מבצעים כאלה ואחרים, היום אין צורך לצאת מהבית, לכל מי שיש חבר מועדון ברשתות האופנה, סופרים וכדומה, מקבל הודעת וואטסאפ לנייד על מבצעים עם אופציה לרכישה דרך אתר האינטרנט, את החשבונות לתשלום כהיום ניתן לקבל גם למייל האישי ואף לשלם באתר.

 

תיבות דואר לבתים משותפים

 

אז השאלה היא, מדוע עדיין אנו זקוקים לתיבות דואר לבתים משותפים?


התשובה היא תיבות הדואר הן מוצר חשוב שלא יעלם מהעולם, למרות הטכנולוגיה המתקדמת, תיבות דואר נחוצות וחשובות ללא מעט אנשים לדוגמא:

  • מבוגרים אשר אינם מסתדרים עם הטכנולוגיה החדשה.
  • אנשים בעלי מוגבלויות שונות.
  • לחלק מהמגזר הדתי אשר אינם משתמשים במחשבים וסמארטפונים.

בנוסף ישנם אנשים אשר מעדיפים לקבל מכתבים וחשבוניות לתיבת הדואר האישית שלהם, חלקם מחוסר אמון ופריצה לחשבונות במייל, וחלקם מנוחות או הרגל.

לאחר שהבנו למה תיבות דואר לבתים משותפים חשובים ונחוצים לסוגי אנשים שונים, נשמח לספר לכם על תיבות דואר שהם חלק בלתי נפרד מעיצוב הכניסה לבניין.

בחירת תיבות דואר לבתים משותפים הם חלק בלתי נפרד ממראה חזות הבניין, בחירת תיבות הדואר נעשית ע"י ועד הבית לפי התקציב שיש לאותו בניין, בדרך כלל כאשר מחליפים תיבות דואר מחליפים גם את דלתות הכניסה, כך שכל חזות הכניסה לבניין משתנה ומשתדרגת למשהו חדשני ועדכני יותר.

סוגי הסגנונות הנפוצים לתיבות דואר לבתים משותפים

  • תיבות דואר צפות - אלו תיבות דואר אשר תלויות על הקיר או מובנות בתוך הויטרינה של הכניסה לבניין, מעניק עיצוב נקי ומודרני.
  • תיבות דואר שקועות בקיר - תיבות דואר אשר נמצאות בתוך הקיר ואינן בולטות החוצה, נותנות מראה חלק ונקי.
  • תיבות דואר במעמד אופקי - אלו תיבות דואר אשר תלויות על 2 עמודים בין 2 קירות, בדרך כלל עושים תיבות אלו כאשר אין הפרדה בין חניית הבניין לכניסה הראשית.
  • תיבות דואר על במעמד שולחני - אלו תיבות דואר אשר עומדות על רגל 1 או 2, מתאים לבניין עם כמות גדולה של דיירים ורחבת כניסה מרווחת.

אחת החברות הוותיקות בשוק אשר מתמחות בייצור והתקנת תיבות דואר, דלתות כניסה, דלתות אוטומטיות הם חברת דיל עוז בע"מ.
החברה מייצרת את מוצריה במפעל שבבעלותם באזור בפתח תקווה. לקוחותיהם של חברת דיל עוז בע"מ נהנים מייעוץ ותכנון מקצועי ע"י אנשי צוות מנוסים ומקצועיים, ולבסוף ממוצר מוגמר מודרני ואיכותי.