שירותי מחשוב לעסקים בצפון

בתי עסק שונים משתמשים במחשבים מדי יום ביומו: החל מעובדים עצמאיים, דרך עובדים זוטרים ועד לבעלי התפקידים הבכירים. המחשב חיוני עד כדי כך שכאשר מתרחשת תקלה כלשהי, דוגמת חוסר חיבור לאינטרנט, לא ניתן לנהל שגרת עבודה תקינה. מכיוון שבעלי עסקים רבים אינם יכולים לבזבז את זמנם בתיקון תקלות במחשבים, הם מזמינים שירותי מחשוב לעסקים בצפון.

שירותי מחשוב לעסקים בצפון

 

מתקנים תקלות עם חברת סיבים

 

כשיש תקלה במחשבים שאינה מאפשרת לכם לעבוד כראוי, אין צורך להילחץ. חברת סבים - שירותי מחשוב לעסקים מציעה מגוון רחב של שירותים לבתי עסק שונים, וביניהם משרדים של בעלי המקצועות החופשיים כמו רואי חשבון או עורכי דין, מוסדות חינוך, חנויות, מפעלים, מיזמים ועוד. כמו כן, בחברה מציעים מגוון רחב של פתרונות מחשוב איכותיים: סקירת IT, התאמת פתרונות מחשוב לבית העסק, שירותי גיבוי בענן, אבטחת מידע, פתרונות תקשורת ועוד.

 

כשהמחשב עובד לאט

 

אחת התקלות הנפוצות יותר הקיימות בקרב מערכות מחשוב עסקיות היא מחשב שעובד לאט מדיי. אם בתחילת הדרך נהניתם ממחשב מהיר שהגיב תוך שניות לכל פקודותיכם, הרי שכעת אתם נאלצים להמתין עד שיגיב ולבזבז עקב זאת את יום העבודה שלכם. לפעולותיו האטיות של המחשב יכולות להיות שתי סיבות עיקריות. ראשית, לעתים מדובר בחוסר מקום פנוי בדיסק הקשיח. לאורך תקופת העבודה שלכם, המחשב צובר מידע – מסמכים, תמונות, היסטוריית גלישה באינטרנט וכדומה. אט אט המקום הפנוי שהיה בדיסק הולך ומצטמצם, ואם לא מנקים אותו, הוא עלול בסופו של דבר לגרום להאטה במערכת ההפעלה ולפגיעה בה. בדרך כלל מתקבלת התראה על כך ששטח המקום בדיסק עומד להסתיים, ואז יש צורך לנקות את הדיסק מקבצים זמניים, קבצים בלתי נחוצים וכדומה.

 

סיבה נוספת לאטיותו של המחשב היא וירוסים, תוכנות נוזקה ועוד מגוון רחב של פגיעות המגיעות בעיקר מרשת האינטרנט, וחלקן מהתקני אחסון ניידים כמו Disk On Key. אחת הדרכים להילחם בתופעה היא להתקין אנטי-וירוס בתוספת תוכנות שנועדו לזהות נוזקות ורוגלות. אנשי מקצוע מיומנים שיש להם הכשרה בתחום יכולים לנקות את המחשב מהנוזקות בקלות.

 

איך בוחרים חברה המספקת שירותי מחשוב?

 

שירותי מחשוב לעסקים בצפון אינם עניין של מה בכך. אם אתם מעוניינים לשמור על המחשבים שלכם לטווח הארוך, חשוב לבחור בחברה העומדת בזמנים, שצברה מוניטין של שנים ושניתן להשיג את שירותי התמיכה שלה במקרה של תקלה. כמו כן, הצוות המקצועי מגיע לא פעם עד לבית הלקוח כדי לתקן את התקלה.

מעוניינים לדעת יותר? פנו ל- sivim.co.il

רישום המלצה חדשה
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בחול
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ