שוכרים אוהל לאירועים - יתרונות וחסרונות

שוכרים אוהל לאירועיםבשנים האחרונות אנו נחשפים ליותר ויותר אפשרויות לשכור אוהל או אוהלים עבור אירועים שברצוננו לקיים בטבע – אפשרות ששדרגה משמעותית את עולם האירועים. ניתן לשכור אוהל גדול ולהפכו לגן אירועים מרשים ונעים. ההוצאה? זולה יותר משכירת גן אירועים. עם זאת, רצוי לקרוא על התחום וללמוד אותו מעט לפני שממהרים לשכור אוהל לאירועים.

ראשית, יש להבין שכאשר אנו מדברים על אוהל להשכרה או על אוהלים להשכרה, אין הכוונה לאוהל קטן המיועד ללינה של שניים-שלושה אנשים בחיק הטבע, אלא לאוהל ענקי המסוגל להכיל 200-50 ואף יותר.

שכירת אוהל לאירועים – יתרונות

  • האפשרות לערוך אירוע בחוץ אינה תמיד אפשרית עקב תנאי מזג אוויר קשים – גשם, שלג, סערה, רוחות, או פשוט קר או חם מדי. אם אנחנו בכל זאת מעוניינים לקיים את האירוע שלנו בחיק הטבע, ניתן לעשות זאת באמצעות אוהל גדול להשכרה. האירוע יכול להיות מחוץ למקום סגור, אך מקורה. אוהל כזה, העשוי חומרים איכותיים וחזקים, מסוגל להגן על הבאים בפני תנאי מזג אוויר קשים ויאפשר לקיים אירוע גם בתנאי גשם וסערה. אפילו במזג אוויר חם ניתן לקיים אירוע אוהל בחוץ כאשר האוהל מצויד בפתרונות שונים כגון מזגנים, מערפלי מים, מצננים ומאווררים.

  • אוהל מספק אוויר חמימה ונעימה לאירועים שונים. ניתן להשיג אוהלים יפים בעיצובים שונים שניתן להתאים לכל אירוע, ולהפוך את הפן העיצובי באירוע לשונה יותר ויפה יותר.

  • אוהלים ניתן להקים בכל מקום, הן בחורשה והן בחצר הבית. כל שיש לעשות הוא להתאים את מידותיו על פי צרכינו וצרכי האירוע.

  • אוהלים יכולים לשמש כמבנה קבע. באוהל גדול איכותי ניתן לקיים אירוע לערב אחד או יותר, ולכלול בו תנורים, מזגנים, תיאורה מרשימה ופריטים אחרים היוצרים אווירה נעימה ומכילה עבור כל האורחים. בימי חורפיים ניתן להתקין באוהל תנורי תת-אדום; בימים חמים אפשר להתקין בו מזגן נייד לקירור האוויר.

שכירת אוהל לאירועים – חסרונות

  • אוהלים אי אפשר להקים על כל שטח. למשל – שטח בו נטועים עצים רבים לא יהיה מתאים להקמת אוהל כזה. גם מכשולים אחרים על הקרקע עשויים להכשיל את האפשרות להקים אוהל לאירועים. רצפה שאינה מפולסת או בוצית גם היא לא תתאים להקמת אוהל כזה.

  • אוהל עשוי גם להגביל את הפעילויות או הפעולות שאתם מעוניינים לקיים באירוע. כאשר מדברים על מצלמת רחף, למשל, הרי שהאוהל עשוי להגביל את תנועתה של מצלמה כזו, וכך להגביל את היכולת לצלם ממרחק את המתרחש על שטח האירוע – עקב היותו בעל תקרה נמוכה מדי או בעל גודל קטן מדי. בנוסף, באוהל קטן מדי יעלו קשיים בהתקנת תאורה חכמה – מבחינה בטיחותית.

אז איך מתחילים?

לא תמיד אנחנו בטוחים אם הפתרון של השכרת אוהל לאירועים הוא הפתרון המתאים ביותר עבורנו. איך נדע, אם כך, מה לעשות? כאשר אנו מנהלים מו"מ עם החברה המעניקה שירות אוהלים להשכרה, רצוי להתייעץ עם נציגיה אודות השכרת ציוד נלווה. מלבד שכירת האוהל, יהיה עלינו לשכור ציוד נוסף, כדוגמאות ספסלים, כיסאות ושולחנות. בהתאם לאופי האירוע, ייתכן שנרצה לדאוג גם לפינה של שתייה קרה וחמה. רצוי גם לדאוג שהתאורה תהיה מספקת ומתאימה לאופי האירוע. חברה המספקת אוהלים לאירועים עשויה לספק את הציוד הנלווה הנדרש לכם, ולעתים רק חלק ממנו.