רכישת מקרר תעשייתי

כאשר רוכשים מקרר תעשייתי, יש להתייחס לכמה פרמטרים כמו החלקים המכאניים שלו, כגון רמת האטימות של המקרר שחייבת להיות גבוהה. יש לוודא כי קיים לוח בקרה, אשר יצביע באופן מדויק על הטמפרטורה. יש לוודא כי המדחס הוא איכותי ושגימור הנירוסטה של המקרר התעשייתי, יהיה בעובי של 1.מ"מ לפחות. רכישת מקרר תעשייתי, חייבת להיעשות בתבונה, כך שיש לדעת כמה שיותר לפני רכישה של מקרר זה, אשר מיועד למעדניות, קצביות, מרכולים, מסעדות ועוד.

 

רכישת מקרר תעשייתי

 

ישנם מקררים תעשייתיים מכל מיני מותגים, כך שיש לבחור את המוכרים, על מנת שתהיו בטוחים כי רכישת מקרר תעשייתי מצדכם נעשתה נכון.רכישה של מקרר תעשייתי איכותי, תתבטא אמנם ביותר כסף, אך לפחות תהיינה לכם שנים שקטות ללא תקלה. יש לברר לגבי שירות תיקונים ואחריות, תחזוקה ובדיקה של המקרר, אחת לתקופה מסוימת על פי הוראות היצרן.

 

התאמת המקרר התעשייתי לצרכי בית העסק

יש להתאים את המקרר התעשייתי לצרכיו של בית העסק. יש להתחשב בחלל המטבח, כך שלפני רכישת מקרר תעשייתי, מומלץ לדעת מה הגודל הרצוי ולמה ישמש המקרר, אם למוצרי מזון חלביים,מוצרי מזון בשריים וכדומה. לכל סוג של מזון, יש דרגות קירור שונות ולכן יש להתאים את המקרר לסוג המזון כגון: גבינות, ירקות, עוגות וכדומה. ישנם יועצים מיוחדים לפתרונות קירור, כך שתוכלו לרכוש את המקרר התעשייתי שיתאים במדויק לצרכיכם.

 

יש לציין כי מקררים תעשייתיים, מגיעים בגדלים ותצורות שונות, כך שיש לדעת את הגודל המתאים, מס' הדלתות ועוד. לדוגמא, ישנם מקפיאים, דלפקי צינון, מקררים תעשייתיים ענקים, כאלה שמגיעים עם שלוש ועם ארבע דלתות. גם חדרי קירור גדולים, קיימים בכל מיני בתי עסק שעוסקים בתחום המזון. היעילות של חדרי הקירור, היא החיסכון הרב במקום במטבח, היות וחדרי קירור, נמצאים מאחורי המטבח בחדרים נפרדים.

 

שמירה על המקרר התעשייתי תמנע תקלות

אמנם מקרר תעשייתי, נראה מאסיבי לכאורה, אך לעיתים, כאשר אין תחזוקה נכונה, הוא עשוי להתקלקל. יש לשים לב שמד הטמפרטורה של המקרר הוא על הטמפרטורה הנכונה ולא להשאיר את דלתות המקרר פתוחות. יש לבצע ניקיון תקופתי שוטף למאדה וכן, יש לנקות את הלהב של המאווררים. אחת לשנה, יש לבדוק את גומיות האיטום של המקרר התעשייתי.  יש הזמין אחת לשנה טכנאי מקררים תעשייתיים, בכדי שיבדוק את החיווט. גם ניקיון של תעלת הניקוז חשוב אף הוא ויש לבדוק כי התעלה נקייה ולא סתומה, מה שעשוי לגרום לנזק למקרר התעשייתי.

 

היתרון הרב הנוסף בחדרי הקירור שהם לא רק שחוסכים במקום, כי אם גם בחשמל וכן, נפח האחסון שלהם הוא גדול יותר. יש למצוא את המקרר התעשייתי המתאים לכם, אם מבחינת גודל, צרכים, התאמה וכן התקציב. יש להתייעץ, טרם רכישת מקרר תעשייתי עם מהנדסי קירור, אשר מתמחים בהתאמה הנכונה של מקררים תעשייתיים לעסק שלכם.

 

 

 

המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה
תכשיטים נגד עין הרע
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בחול