קרטונים חדשים או משומשים למעבר דירה

 

קרטונים איכותיים למעבר דירה - הסוד לצמצום הבלגן

קרטונים למעבר דירהקופסאות קרטונים למעבר דירה אשר מיוצרות ומשווקות על ידי Packaging-Products, מבטיחות לנו שחווית מעבר הדירה שלנו לא תגרום לנו תוספת מעמסה מעבר לסיבות והגורמים אשר בגללם אנו נאלצים לארוז את דירתנו. להיכנס לתהליך שטומן בחובו מצבי אי וודאות גם למי שמורגל בתכנון, ארגון וניהול תהליכים מורכבים. כשמדובר בנו, במשפחתנו ובחפצינו אנו מעורבים רגשית ולכן תהליכים אה מועדים לפורענות.

 

קרטונים למעבר דירה איכותיים וחזקים, כמו הקרטונים המסופקים על ידי Packaging-Products, הינם קרטוניים שיפחיתו ללא ספק את הסיכוי להפתעות לא רצויות כגון קופסאות שמתפרקות באמצע התהליך או באחד משלבי הקצה (שלב האריזה או שלב הפריקה בבית החדש ופירוק הקרטונים). בעזרת סרטי ההדבקה החזקים, יאפשרו לנו להתמקד בכל שלב ושלב של מעבר הדירה, ללא צורך לשוב ולארוז פעם נוספת, בשל קרטון למעבר דירה שהתפרק מעצמו או מטיפול רשלני של המובילים.

 

אחת הדרכים המאפשרות לנו להתכונן, להיערך לקראת שלב המעבר ולמנוע הפתעות, היא להזמין מספיק קרטונים למעבר דירה חדשים, שלא נעשה בהם שימוש קודם, ישירות מחברת ההובלה או מיצרן הקרטונים. צעד זה יקל עלינו באופן משמעותי בכל שלבי המעבר.

 

קרטונים למעבר דירה ומצבי משבר רגשיים

 

שימוש בקרטונים למעבר דירה קשור אצל כולנו למצבי מעבר. אצל חלק מהאנשים מעבר ממצב אחד לאחר מעורר תהליכים רגשיים מורכבים (חרדות, לחץ, אובדן ריכוז, התנתקות ועוד). אך גם מי שמעברים אינם מהווים עבורו גורם משנה מצב רגשי, נפשי, תודעתי, נערך למשימת מעבר דירה או אריזה אחרת באופן מיוחד, לעיתים תת מודע ולעיתים במודעת מלאה. איכות קרטונים למעבר דירה, הנוחות שבפתיחה שלהם והאפשרות להרכיב ולפרק אותם בזריזות מהווה נוגדן חשוב ובעל משמעות מרחיקת לכת, מול תופעות רגשיות שליליות בתהליך העברת דירה.

 

שלב מעבר דירה מספק רגעים של לחץ, עייפות מצטברת, חוסר סבלנות ולעיתים אף כעס, אזלת יד ואין אונים. בשלבים אלה כל עולמנו מצטמצם אל תוך קרטונים למעבר דירה שסופקו לנו ואט אט אנו אוספים את חפצינו השונים ומכניסים אותם לתוך קרטונים חומים וסוגרים אותם באמצעות סרטי הדבקה. אם אנחנו מסודרים אף נקפיד על רישום תכולת הקופסא על פי אינדקס מספרי או פשוט כפי שנוהגים, לכתוב ישירות על קופסת הקרטון. כמובן שסימון קרטונים למעבר דירה בשלב האריזה מהווה עזרה גדולה בשלב הפירוק כאשר ניתן להציב כל קרטון בחדר הייעודי לו בביתנו החדש או ליד הארון המתאים לו.

קרטונים למעבר דירה 

קרטונים סטנדרטיים וקרטונים במידות מיוחדות

 

אנו ב - Packaging-Products ממליצים לכם על קרטונים למעבר דירה חדשים, חזקים ואיכותיים שימנעו מכם התעסקות מיותרת ויאפשרו לכם לסיים את תהליך העברת הדירה כמה שיותר מהר. אנו מייצרים קרטונים למעבר דירה בגדלים סטנדרטיים לאספקה מיידית. ניתן להזמין באמצעות האתר או הטלפון קרטונים במידות מותאמות לצרכי הלקוח.

 

בנוסף אנו תמיד ממליצים להזמין מספיק מוצרי אריזה נוספים לייעול מעבר הדירה:
סרטי הדבקה, גליל קרטון גלי, גליל פצפץ, שרינק, ניילן נצמד וכו'