למה אריזות קרטונים עדיפות

קרטונים מודפסים וקרטונים חלקים

אופיר ספקים יצרנית וספקית של קרטונים, אריזות קרטון, קופסאות קרטון בגדלים סטנדרטיים וייצור קרטונים בגדלים לפי הזמנת הלקוח. מכירה, הספקה ומשלוח מוצרי קרטון וחומרי אריזה בפריסה ארצית כולל משלוח בקריאה דחופה לאריזות קרטונים בגדלים סטנדרטים.

לבדיקת מלאי והזמנת משלוח קופסאות קרטון לבית העסק שלכם צרו קשר בטלפון - 03-6522422. המוכרנים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם.

למה חוזרים כיום לשימוש בקרטונים

קרטוניםהסיבה העיקרית שבגללה חוזרים להשתמש באריזות קרטון היא נוחות הייצור, השימוש והאחסון של אריזות אלה. האפשרות לעשות שימוש בתעשיית המחזור בחומר הקרטון, מעניקה לאריזות אשר עשויות מחומר זה יתרון גם מבחינת שימור הסביבה. אריזות פלסטיק ניתנות גם הן למיחזור אולם כיום כבר ידוע כי תעשיות הפלסטיק טומנות בחובן סכנות גדולות בהרבה מבחינה אקולוגית מאשר שימוש בקרטונים הניתנים למחזור.

אכן גם פלסטיק מהווה חומר גלם בתעשיית המחזור אך תכונותיו הבלתי מתכלות של החומר מהוות לכל הדעות סכנה ממשית לשלום כדור הארץ.

הקרטון כתוצר של תעשיית הנייר סובל גם הוא מדימוי של גורם מזיק לאקלים כדור הארץ, בשל השמדת היערות (בעיקר בארצות בהן מיוצר הנייר). אך כיום הדעה הרווחת היא שקיימות תעשיות אחרות הגורמות נזק לייעור העולמי כגון תעשיית הבשר והחקלאות המתועשת.

תעשיית הנייר המבוקרת נחשבת כיום לפחות מזיקה גם בשל העובדה שתוצריה של תעשייה זאת ניתנים למחזור ומתכלים במהירות גבוהה יחסית לחומרי הפלסטיק.

שימושים נפוצים באריזות קרטונים

אריזות קרטונים משמשות את כל תחומי התעשייה. השימוש בקופסאות קרטון קטנות עד כדי כך נפוץ שלעתים איננו שמים לב לכך. מרבית התרופות מגיעות ארוזות בקופסאות קרטון קטנות אשר מותאמות למוצר. צעצועים, נעליים, וכמובן אין סוף מוצרי אלקטרוניקה ארוזים בקופסאות קרטון שחלקם אפילו מודפס ומהווה חלק ממיתוג המוצר והחברה.

השימוש באריזות קרטונים, הן לאריזת מוצרים בודדים והן ליצירת קופסאות קרטון, לאחסון ומשלוח של מספר מוצרים זהים. חוזר במהירות לתפוס מקום בכל תחומי התעשייה והשילוח. כמעט בכל התחומים בהם קיים עסק שלו תוצרת (מוצקה ולא נוזלית) נעשה שימוש באריזות קרטון בקצה פס הייצור. גם כאשר המוצר הוא נוזלי או משחה/קרם המוצר עצמו מוכנס לכלי קיבול מתאים וכלי הקיבול מוכנס לקופסת קרטון מתאימה.

 

במקרה שהמוצר מיועד לשיווק קמעונאי אזי יודפסו על הקרטון נתוני החברה והמוצר על פי התקינה המקומית בשוק היעד.

בתחומים מסוימים נעשו ניסיונות להשתמש בחומרי אריזה שונים אך לשימוש באריזות קרטון למוצרים קטנים וגדולים עדיין יש העדפה ברורה. אנו רואים ארגזי טלויזיות, מקררים ומכונות כביסה עשויים קרטונים כאשר מדובר במוצרים גדולים. כאמור קופסאות קטנות של מוצרי איפור ותרופות גם הן עשויות קרטון ניתן למצוא על מדפי הפארם השונים.

 

ייצור והדפסה על קרטונים מהווה חלק בלתי נפרד ממיתוג של מוצרי צריכה על אף שכיום ניתן לרכוש במקרים רבים מוצרים זהים שנארזו בקופסאות קרטון ללא הדפסה כחלק מאספקה לנקודות שיווק, מכירה או הרכבה של המוצר למוצר סופי שונה.

יש להבחין בין אריזות קרטון מסחריות מודפסות ובין אריזות קרטון לאחסון ושיווק שאינו מיועד לשוק הקמעונאי ללקוחות קצה ואז לעתים האריזה היא חלקה ללא סימון.

 

אופיר ספקים יצרנים ומשווקי אריזות וקופסאות קרטונים בגדלים סטנדרטיים ובהתאם לדרישות הלקוח. ניתן להזמין אריזות קרטון מודפסות או אריזות חלקות. לפרטים נוספים והזמנות צרו קשר בטלפון: 03-6522422. המוכרנים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם.