פרופסור יהודה אדלר כסמל מנהיגות ומצוינות רפואית בארץ ובעולם

פרופסור יהודה אדלר – דמות מופת בענף הקרדיולוגיה הישראליפרופסור יהודה אדלר – דמות מופת בענף הקרדיולוגיה הישראלי

לאורך שנים של פעילות כקרדיולוג בכיר, נהנה פרופ’ יהודה אדלר מהערכה רבה מגורמי רפואה בארץ ובעולם, בהם מנהלים, רופאים ומתמחים צעירים שנשאו פניהם מעלה אל דמותו המרשימה של אדלר. כמרצה בכיר באקדמיה הישראלית, כמנהל בכיר בשלל תפקידי ניהול ורופאה בענף הבריאות הישראלי, כמרצה בינלאומי בכיר וכיו”ר מחלות קרום ושריר הלב של איגוד הקרדיולוגיה האירופאי, מצליח אדלר להמשיך להתקדם הלאה, תוך שהוא מרחיב את תרומתו הרבה לענף הרפואה והקרדיולוגיה הישראלי, ובראש ובראשונה לחולי לב הסובלים ממחלות קרום הלב, ותולים את תקוותיהם באדלר שנחשב לדמות הבכירה בישראל בתחום זה.

 

מרצה מבוקש ורופא מוערך בזירה הבינלאומית

את ניסיונו, בחר אדלר למקד לא סביב מיטת הניתוחים ככירורג בכיר, אלא דווקא סביב פעילות מחקר ופיתוח שסייעה רבות לביסוס ידע מקצועי נרחב בתחום מחלות קרום הלב, פעילות שמאפשרת כיום לטפל בצורה אפקטיבית הרבה יותר בסובלים ממחלות אלה. אחת הדוגמאות המפורסמות בהן היה מעורב אדלר הוא סיפורו של שחקן הכדורגל דני קרבאחל, מקבוצת ריאל מדריד הספרדית, אשר בזכות מעורבותו של פרופ’ יהודה אדלר, יכול להמשיך ולרוץ על מגרשי הכדורגל המפורסמים ביותר באירופה, בליגת הכדורגל הבכירה בעולם.

 

העתיד מאיר פנים לפרופ’ אדלר

המשך פעילותו של אדלר ניכר גם בזירה הבינלאומית בה נחשב פרופ’ יהודה אדלר למרצה בכיר ומבוקש בשלל כנסים והרצאות בעולם הקרדיולוגיה. רק לאחרונה הרצה אדלר בכנס הקרדיולוגיה הבינלאומי שנערך בסרביה, ובו הציג בפני קרדיולוגים בכירים מכל רחבי העולם את ההתוויות העולמיות שגיבש הוא בעצמו לטיפול במחלות קרום הלב. מעבר לכך, ממשיך אדלר לתרום ממיטב ניסיונו לענף הרפואה הישראלי.

 

פרופסור יהודה אדלר

לפרטים נוספים חייגו 054-4716658

רישום המלצה חדשה
תכשיטים נגד עין הרע
התקנת מצלמות אבטחה 2
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בארץ