קניית זהב במזומן

איך מתבצעת קניית זהב במזומן והמכירה שלו ולמה בכלל לעשות את זה? כל התשובות בהמשך!

 

אפס סיבות לשמור זהב

האם גם אתם מחזיקים זהב בלי שום סיבה? אתם ממש לא לבד! אנשים רבים ממשיכים לשמור על הזהב שברשותם, למרות שמעולם לא היה להם בו שימוש וסביר מאוד להניח, שגם לעולם לא יהיה. אז מה בכל זאת גורם לאנשים רבים כל כך להמשיך לשמור את הזהב שלהם במחשכי הכספת? בדרך כלל זהו קול פנימי, שאומר שכדאי לשמור אותו ליום סגריר ולעתים זה חוסר הידיעה שניתן ליהנות ממנו ובקלות.

 

התשובה המתבקשת

אם גם אתם שומרים את הזהב שלכם ליום סגריר, נסו לחשוב מה גרם לכם לחשוב כך. סביר להניח, שזוהי הוראה שקיבלתם מהדורות הקודמים. זאת, משום שהדורות הקודמים סבלו ממחסור ופעמים רבות המתכת היקרה הזו ממש הצילה את חייהם! אבל כיום אנו חיים בעידן של שפע והזהב לא יכול לעזור לנו לקנות במכולת בכל מקרה. אלא אם נהפוך אותו למזומן...

 

המהפך 

אמנם הפיכה של זהב לכסף מזומן נשמעת כמו קסם של גדולי הקוסמים, אבל האמת היא, שלא מדובר על קסם או זריזות ידיים. מדובר על מכירת הזהב למי שעוסק בכך. קניית זהב במזומן מאפשרת למוכר לנטוש את הרגלו הישן של שמירה על חפצים לא שימושיים ולקבל בתמורה כסף מזומן לשימוש ככל העולה רוחו.

 

כיצד מתבצעת קניית זהב במזומן?

התהליך של קניית זהב במזומן הינו תהליך פשוט וקל והוא מתחיל בבחירת קונה זהב אמין. לאחר בחירת הקונה יש לתאם פגישת מכירה, במהלכה תתבצע שקילה של הזהב והערכת השווי שלו ותקבלו הצעת מחיר בהתאם. השלב הבא הוא שלב המכירה עצמה ותמורת הזהב שלכם תקבלו לידיכם את הכסף המזומן לפי הסיכום ותעבירו אותו לידי הקונה, שיעניק לכם גם מסמכים המתעדים את פרטי העסקה.

 

מה אפשר למכור? 

לפני שאתם רצים למכור את הזהב שלכם עליכם לדעת, שניתן למכור זהב בכל צורותיו. לדוגמה, שיני זהב, מטילי זהב, מטבעות, תכשיטים או כל דבר אחר עם זהב, בין אם הוא טהור ובין אם הוא משולב עם מתכות אחרות או חומרים אחרים. כמו כן, ניתן גם למכור יהלומים וכסף בכל צורותיהם בתהליך זהה לזה של מכירת זהב.

 

בחירת קונה זהב

אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך של קניית זהב במזומן ומכירתו הוא החלק של בחירת הקונה. זאת, משום שחשוב לבחור קונה אמין, שיציע לכם מחיר הוגן עבור הזהב שלכם וייתן לכם את המסמכים הדרושים לתיעוד העסקה, בהם תוכלו להיעזר במידה ויתעוררו שאלות לגבי הכנסותיכם. כמו כן, קונים שונים מבקשים עמלות שונות ומומלץ לפנות למי שמבקש גם עמלה הוגנת ומציעה תמורה הוגנת הן לעצמו והן לכם.

אצלנו במרכז ליהלומים בבורסה ברמת גן אנו נותנים שירות של קניית זהב, יהלומים וכלי כסף.

כמו כן אנו מבצעים גם שירות של משכון זהב, יהלומים וכלי כסף כהלוואה.

ניתן ליצור קשר ב 077-441-7808 או באתרנו https://Diamond-Center.co.il

פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים באינטרנט - צימפי
רישום עסקים לאתר
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים