קייטרינג לשבת חתן

למה כדאי להזמין קייטרינג לשבת חתן

..."דּוֹמֶה דוֹדִי לִצְבִי אוֹ לְעֹפֶר הָאַיָּלִים הִנֵּה זֶה עוֹמֵד אַחַר כָּתְלֵנוּ מַשְׁגִּיחַ מִן הַחֲלֹּנוֹת מֵצִיץ מִן הַחֲרַכִּים."... שיר השירים ב, פסוק ט"דּ

קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן משתלב בשמחה המשפחתית. שבת חתן בפתח וההתרגשות המשפחתית מטפסת לשיאים חדשים. אלה הם רגעים משמעותיים ביותר עבור החתן, הכלה ומשפחותיהם. בין אם חוגגים את שבת החתן, בשבת שלפני החתונה, ובין אם בשבת אשר מגיעה מיד לאחריה (בהתאם למנהגי העדה). אלה הם זמנים מלאי אנרגיות שמחה, תפילה והודיה.

אירועים אלה, הם בעלי השפעה ארוכת טווח, על המשפחה כולה וכמובן על הזוג הצעיר ומכאן נובעת החשיבות רבה בהפניית מירב תשומת הלב האפשרית אל משתתפי האירוע וכמובן לחתני השמחה.

בעבר נאלצו משפחות החוגגים להפנות תשומת לב רבה, או כולה, להכנת הכיבוד והמזון, לאירוע חגיגי זה. לעיתים כל תשומת הלב המשפחתית הופנתה אל נושא ההתארגנות להכנת האירוח והאכלה של האורחים. הכנות אלה היו מלוות בהתרגשות רבה מצד אחד אך הצריכו משאבי אנרגיה וזמן רב.

באופן זה לא תמיד נשאר מספיק זמן לבני המשפחות כדי לנצלו להעמיק את הקשרים המשפחתיים החדשים. הסעודות הנלוות לכל אירוע משפחתי וכמובן גם לשבת חתן, מהוות חלק בלתי נפרד מתהליכי ההתחברות של המשפחות. כאשר נמנעים מהזמנת קייטרינג לשבת חתן רבות מהמשתתפות אינן יכולות לקחת חלק פעיל בסעודה והתהליכים החברתיים הנלווים אליה.

קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן ברוח העדה

בישראל של 2020 קיים עירוב מבורך בין תרבויות ועדות שונות, בעיקר בנושא האוכל. תוכניות הבישול למיניהן הביאו לחשיפה ועירוב התרבויות הקולינריות של העדות השונות. אולם כאשר מתכנסות המשפחות לאירועים משפחתיים משמעותיים. קיים רצון להדגיש בעת הסעודה ולאפשר לאורחים ליהנות גם מטעמו של המטבח המשפחתי.

ניתן כיום להזמין קייטרינג עם תפריט לשבת חתן אצל שפים בעלי ניסיון וידע בתרבויות בישול של מרבית העדות. לצד תפריטי קייטרינג אופייניים לאירועים משפחתיים ניתן להזמין גם מגשי אירוח או תפריטים אשר מאפיינים עדות ייחודיות.

באירועים ושמחות משפחתיות מקובל להגיש תפריטים מגוונים אך אופייניים לאירוע. בנוסף תמיד תוכלו למצוא את הדגשים אופייניים לעדה במנות מסוימות. אלה יכולים להיות מיני מאפה ולחמים מיוחדים. סגנון העשייה של הדג, ולעיתים התיבול של הסלט או הירקות עצמן שמרכיבים את הסלט.

כיום ניתן להזמין תפריטי אירוח לשבת חתן או כל אירוע משפחתי אחר אשר יכללו גם אלמנטים קולינריים אשר מייצגים את המטבח שלכם.

הזמנת קייטרינג לאירועים משפחתיים מקובלת מאוד כיום. כל מה שנשאר זה לבחור את חברת הקייטרינג שתוכל להציע לכם בנוסף לתפריטים ומגשי אירוח האיכותיים והמעוצבים. ייצוג הולם של מטבח העדה שלכם בתפריט אם ברמיזה ואם על ידי בחירת מרכיבים אופייניים למטבח שלכם.

קייטרינג לשבת חתן