קורס סייבר האקינג וניהול רשתות

אבטחת מידע זהו תחום הגנה הקשור לעולם המחשבים והאינטרנט. בעידן בו היכולת לפרוץ לכל מחשב נגישה לכולם,דרושים אנשי מקצוע שיילחמו בתופעה. עלינו לזכור כי האינטרנט מוצף במידע סודי רב, וגם מחשבכם האישי נתון בסכנה ועלול להיות הקורבן הבא.

 

בימים בהם נח לנו להתנהל מול מחשב, אנחנו מוצאים את עצמינו מנהלים (למשל) חשבונות בנק באופן וירטואלי,ובכך חשופים להתקפות ופריצות.


בעולם העסקים ,חברות וארגונים עושים שימוש יומיומי ברשת המחשבים והאינטרנט ובכך מסכנים את המידע הסודי שברשותם לגורמים עיונים. זו הסיבה שאבטחת מידע סייבר והאקינג, הפכו לתחומים החזקים ביותר בתעשיית ההייטק.

 

למי זה מתאים?

קורס סייבר והאקינג מיועד לאנשים בעלי זיקה לתחום המחשבים. כדי ללמוד את התחום דרושים לכם כישרון טכני ויצירתיות רבה.משמעות המילה ״האקינג״ היא דרך יצירתית להשתמש במחשב, ואחת מהמטרות המרכזיות של הקורס היא אבטחת המידע בארגון נגד פריצות הנעשות דרך הרשת.

 

מה לומדים בקורס?

במסגרת הקורס נלמד את מיטב הטכנולוגיות של החברות המובילות בתעשייה : , סיסקו, צ׳ק פוינט, לינוקס ועוד׳

נלמד על היסודות של רשתות התקשורת,תקשורת מחשבים,תשתיות רשת, תכנון והקמה של רשתות תקשורת,עיצוב ותחזוקת רשת,חומרה ותוכנה,ניהול משתמשים ברשת,ניהול משאבי רשת ועוד.

 

קורס האקינג - הביקוש גבוה

בשנים האחרונות חלה עלייה בביקוש לאנשי האקינג מקצועיים ועקב כך גם עלה הביקוש בקרב הציבור לרכוש את המקצוע המבוקש. אנשי אבטחת המידע והסייבר נדרשים לגלות מקצועיות,יצירתיות,מיומנות בפתירת בעיות אבטחה ופריצות באתרים שונים.


קורס סייבר האקינג וניהול רשתות מקנה ללומדים את הכלים הרלונטיים להצלחה בתפקיד והשתלבות מהירה במקום העבודה כאיש האקינג מקצועי.

 

מבוא לתכנית

תכנית לימודים מקיפה באורך של כ – 300 שעות אקדמיות, מכינה לקראת ההסמכות הבינלאומיות המבוקשות בתעשייה, הכוללת ניהול רשתות עם מתגי Cisco, עבודה עם מוצרי Check Point, הכרת תשתית קוד פתוח (Linux), תכנות ב Python והכשרת האקינג נחשקת – Certified ethical hacker.

יתרונות התוכנית

   התכנית היחידה בישראל המשלבת באופן מעמיק הסמכות בינ”ל מתקדמות בניהול רשתות בנוסף להסמכה בינ”ל בתחום אבטחת המידע והסייבר.
   20 שעות בדיקת התאמה – על מנת לוודא יכולת קוגניטיבית מתאימה והתאמה לתכנית הסייבר יינתנו 20 שעות בדיקת התאמה בעלות רישום בלבד.
   שיתוף פעולה יחיד מסוגו עם האקדמיה של ״סיסקו ישראל״
   תכנית עבור מועמדים ללא רקע קודם, מתחילים מהבסיס ומכינים אותך תוך זמן קצר (8 חודשים) לכניסה לשוק העבודה.
   כיתות מחשבים העומדות בתקנים בינלאומיים מחמירים מטעם האקדמיה של סיסקו.
   השמת בוגרים – אנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם חברת ההשמה הגדולה בישראל לתחומי אבטחת מידע וסייבר ״ סייבר ג׳ובס״

 

חברת סייבר פור יו

 

למידע נוסף ומחירים לחצו כאן