צוק מנרה - פעילויות מגוונות לכל המשפחה

על צוק מנרה, הממוקם באחד האזורים היפים של ישראל, ניתן ליהנות מפעילויות מגוונות לכל המשפחה, כגון רכבל, טיולי הליכה, טרמפולינה מסוג בנג'י, קירות טיפוס ומגלשת הרים. לאחר יום מתיש מלא בפעילות, יכולים האורחים ללון במתחם ההארחה ולהמשיך למחרת היום בהרפתקאות המשוגעות שמציע המקום.

 

מנרה, על רכס רמים שבגליל העליון, זהו מקום עוצמתי בתחושות שהוא מעביר, המתאים לאוהבי ספורט אתגרי וטבע בכלל – למטיילים ולמשפחות. אטרקציות ופעילויות מלאות חוויה לכל המשפחה לא יותירו לכם מקום לספק: זהו המקום לבקר בו במהלך סופי שבוע ואף בחגי ישראל. אין התחושה של כמו... לגעת בשמיים ולהרגיש על גג העולם – בארץ ישראל.

 

רכבל: חוויה מפעימה ובלתי נשכחת לאורך כמעט 2 קילומטרים, עם נופים קסומים ומרגשים. הוא כולל 12 קרוניות יורדות ועולות, כאשר כל קרונית יכולה לשאת עד 8 נוסעים.

 

המקום המושלם לחוויות אקסטרים

 

מגלשות הרים: חוויית אקסטרים על הקרקע ולאורך 1.2 קילומטרים הכוללים נוף פנוראמי מרהיב במהירות גלישה של עד 40 קמ"ש, עם יכולת שליטה במהירות על-ידי הגולש. הגלישה מותרת החל מגיל 3, כאשר כבר מגיל 12 ניתן לשמש במלווים. הגלישה נעשית בזוגות ואסורה לחולי לב, הסובלים מבעיות גב ונשים בהיריון.

 

קל להבין מדוע כל-כך כיף להגיע למספר שעות או ימים של כיף בצוק מנרה – זאת מכיוון שיש כל-כך הרבה מה לעשות שם, ולא רק שיש מה לעשות, אלא שהפעולות האלו הן כל-כך חוויתיות, שבסופו של דבר הן נשארות איתנו עד לסוף החיים. מדובר בפעולות המאתגרות את החושים שלנו ומוכיחות לנו שוב ושוב שיש לנו צורך אנושי שיש למלא מפעם לפעם באדרנלין. על אף שאנו לעתים נרתעים מאתגרים, הרי שאתגרים טומנים בחובם גם אפשרות לגוף לייצר את הורומוני האדרנלין, היוצרים תחושת חיוּת שאינה מוטלת בספק – היא פשוט מזכירה לנו שאנו חיים, ועם פעימות הלב המהירות והבלתי פוסקות, אנו מבינים שאכן כך הוא הדבר.

 

טרמפולינת בנ'גי: טרמפולינה אתגרית המציעה אתגר שלא תפגשו בכל מקום. היא מאפשר לקפוץ עד לגובה של 9 מטרים ולבצע תרגילים אקרובאטיים למיניהם. כמה כיף להתעופף באוויר למספר רגעים ולשוב אל פני הקרקע, תוך נחיתה על המצע הגמיש של הטרמפולינה.

 

סנפלינג: גלישה אנכית מהמצוק שגובהו 42 מטר. מובן שהכל מתבצע עם כל אמצעי ההגנה המלאים והנדרשים (רתמת מכנס וקסדת הגנה). הגולש שולט בגלישה, בעוד שהמדריך מנחה ומאבטח אותו ממעל.

 

אומגה: גלישה זוויתית מהמצוק על כבל באורך 200 מטרים, כאשר בסוף הגלישה מוסע הגולש חזרה לנקודת ההתחלה.

רכבת צוקים: סיור ממונע חווייתי ומודרך בלב הטבע הפראי, הכולל נסיעה בקיבוץ, תצפיות מרהיבות עם נוף עוצר נשימה של הלבנון, החרמון, עמק החולה והסביבה, וכמובן – רגעים בלתי נשכחים שיינצרו במוחכם לנצחי נצחים.

 

מסלולי הליכה: מגוון מסלולים להליכה עצמאית ומודרכת, באמצעותם תוכלו לחוות את חוויית הטבע מקרוב ואפילו מקרוב מאוד. שימו לב כי אטרקציות מסוימות פעילות רק במועדים מסוימים (קיץ, חגים סופ"שים וכד').

 

מתחם הארחה מנרה לודג': עשרות חדרי אירוח מטופחים ומאובזרים ממתינים להגעתכם, על מנת לאפשר לכם את המנוחה האידיאלית בתומו של יום עמוס הרפתקאות וריגושים. תוכלו ליהנות ממספר אפשרויות לינדה, ארוחת בוקר גלילית, בישול בטבע ומתחמי התכנסות, מסלולי ניווט ובית כנסת ופעילויות נוספות.

 

אם אתם אוהבי אקשן מושבעים תוכלו להגיע לראש המצוק וליהנות מאוויר קריר וצלול ומנוף שלא רואים כל יום. תוכלו להתחיל להתהלך לכם בנחת על אחד משני שבילי ההליכה הקצרים, שיובילו אתכם אל תצפיות נוף נהדרות. עונות מעולות לצפייה: חודשים מרץ עד מאי וסוף אוגוסט עד אוקטובר.