פרקט למינציה

פרקט למינציה הינו פרקט סינטטי העשוי מחומרים שמטרתם לדמות את המראה והתחושה הטבעיים של העץ. חומרים אלו, בניגוד לעץ אמיתי, הם בעלי עמידות גבוהה לאור, כתמים ולחות ומקנים לרצפת הפרקט אורך חיים רב יותר. פרקט מסוג למינציה הינו פתרון מופלא עבור מי שמחפש את האיזון בין נוחות ויוקרה, במחיר משתלם במיוחד. כמה טוב שהטכנולוגיה המתקדמת אפשרה לנו להמציא פתרונות כגון אלו!

 

פרקט למינציה – בדיקת איכות

אם הנכם עדיין קוראים, כנראה הצלחנו לגרום לכם לחשוב על כך. אתם ודאי שואלים את עצמכם גם כיצד ניתן להבחין באיכות הפרקט? ובכן, קיימים שני פרמטרים שיעזרו לכם לעשות זאת:

  • עובי הפרקט – ככל שהפרקט יהיה עבה יותר כך יהיה אטום לרעשים, עמיד בפני רטיבויות ובפני שחיקה. זה כמובן קריטריון חשוב מאין כמותו, מכיוון שמדובר בהשקעה בתקווה לטווח הכמה שיותר ארוך. איננו רוצים פרקט מלמינציה או מכל סוג אחר שיתבלה לאחר כמה שנים של שימוש.

  • אסתטיקה – הפרקט שיקשה עליכם להבדיל האם מדובר בפרקט עץ אמיתי או פרקט למינציה הוא זה שכנראה יעבור את המבחן, מכיוון שאם הוא אינו פרקט מעץ אמיתי והוא הצליח לתעתע בכם, הוא זה ישעניק לכם את החוויה של המקור, עם כל היתרונות של פרקט למינציה סינטטי.

כיצד בוחרים את החברה ממנה נרכוש את הפרקט?

ברחבי העולם פועלים ספקים רבים המייצרים ועוסקים בפרקטים, בדגש על פרקט למינציה. מובן שכמו כל ענף אחר, גם בענף הפרקטים קיימים פערים באיכות שבין המוצרים. לכן, חשוב מאוד – כחלק מבדיקת האיכות שלנו, להתעניין בארץ הייצור של הפרקט. ניתן למצוא מידע זה על גב הלוח של הפרקט או על האריזה עצמה.

 

על מנת למצוא את הספק הטוב ביותר ממנו תבצעו את הרכישה, יש לנהוג ממש כפי שהייתם נוהגים לו היה מדובר בכל מוצר אחר לו אתם זקוקים. אנחנו מדברים כמובן על סקר שוק. התחילו במנועי החיפוש – הם המקום הטוב ביותר להתחיל בו. לאחר שתקישו את מילות החיפוש יעלה מנוע החיפוש בפניכם שורה של תוצאות. בחרו שתיים שלוש מתוך התוצאות שהעלה החיפוש שלכם, ורדו לעומק העניין. בחנו היטב את אתר האינטרנט של החנויות הללו, וחפשו גם ביקורות והמלצות אודות איכות השירות והמוצר בחברה.

 

לאחר מכן יגיע שלב המפגש. מומלץ מאוד לראות את הפרקט החדש שלכם בעצמכם ולחוש אותו. לכן, יש להגיע פיזית לסניפי החברה ולבחון את המוצר פיזית. לצד המוצר, תוכלו לבחון גם את השירות שאם מקבלים מעובדי החברה. האם הם מסבירים לכם על פרקט למינציה בהשוואה לסוגי פרקטים אחרים? האם הם מפרטים בפניכם את היתרונות והחסרונות של המוצר? האם הם קשובים לכם ולדרישות שלכם? כל אלו יעזרו לכם לגבש תמונה הרבה יותר ברורה של הצעדים הבאים שלכם בתהליך הרכישה.