פנסיון כלבים ופנסיון ביתי בעידן ה - Airbnb

פנסיון כלבים, פנסיון ביתי בלי מתווכים ממש Airbnb...

כפי שאתם משקיעים מאמץ למצוא את האכסניה שבה תבלו בחופשתכם (בין אם דרך סוכנויות הנסיעות או דרך Airbnb) כך הנו ממליצים להשקיע זמן ולמצוא עבור כלבכם פנסיון כלבים שיהיה לפי טעמו. אנו ממליצים על פנסיון ביתי של "חוות דוד משה" כפר נופש לכלבים אשר נמצאת במרכז הארץ (קרוב לנתב"ג).

פנסיון כלביםחוות דוד משה מציעה לכם מגוון אפשרויות לשהייה הכוללות שהייה ממושכת ושהייה של שעות ספורות. שהיית מנוחה, שהיית פעילות ושהיית אילוף. במקביל לתכנון הפעילות או החופשה המשפחתית צרו קשר עם חוות דוד משה והכינו גם לכלבכם האהוב, שהייה המאופיינת בזמן איכות בתנאים מתאימים ביותר.

 פנסיון כלבים המתנהל בסביבה פיזית מתאימה ומזמינה ועל ידי מטפלים מנוסים ולידו פנסיון ביתי לכל דבר ועניין. בעידן בו בני אדם נעים מקצה הגלובוס לקצהו ומוצאים משכן זה בביתו של זה בעזרת הרשת החברתית של חדרי ובתי האירוח Airbnb, מגיע גם לידידינו ההולכים על ארבע הזדמנות לחוות הרגשת בית כאשר הם שוהים במקום שאינו ביתם ללא קשר עם בעליהם שוהים בחדרי אירוח של Airbnb או בחדר מלון אי שם בעולם או פשוט יצאו ליום עבודת ואפילו בילוי של כמה שעות.

כלבכם האהוב אינו מודע לאופי המקום בו אתם מתאכסנים, אולם אין ספק אם נגזר עליו שלא להצטרף לפעילות המשפחתית של בעליו. במצבים אלה, אם רק ניתן, מומלץ להביאו לפנסיון ביתי לכלבים שבו ימצא סביבה מכילה ומאפשרת להעביר בה את הזמן.

פנסיון ביתי לכלבים מאפשר לכם להשאיר את כלבכם במקום הדומה ביותר לביתו שלו. רואי לציון שניתן להשאיר את הכלב בפנסיון כלבים לימים ושבועות אך גם למספר שעות.

 

פנסיון ביתי - יחס אישי כמו ב Airbnb

פנסיון ביתירבים מהמטיילים והתיירים בכל העולם, הבוחרים להתגורר בחדרי אירוח של Airbnb, אינם עושים זאת בשל המחיר שכידוע במקרים רבים נמוך משמעותית מחדרי המלון. כאמור רבים מן המטילים בוחרים להתגורר בחדרי אירוח מתוך חשיבה על התחברות והיכרות עם המקום אליו הם מגיעים. התקווה למצוא מקום שבו ירגישו בנוח וברוגע כאילו היה ביתם ויוכלו להעביר את הזמן ללא תחושת זרות וניכור אשר מאפיינות גם את בתי המלון המפוארים ביותר. באותה מידה ניתן להתייחס לפנסיון

ביתי לכלבים בו תשאירו את כלבכם.

הפנסיון הביתי, הנו מבנה ייחודי בחוות הדוד משה, שמטרתו לאפשר לכלבים שהייה בתנאים הדומים ביותר לביתם כאמור, הן התנאים הפיזיים והן אופי הטיפול וההתנהלות. כאשר אתם משאירים את כלבכם בפנסיון הביתי הרי שמובטח לכם שזרות וניכור לא יהיו מנת חלקו. גם אם כלבכם אינו מהמשתובבים החברתיים המטפלים המיומנים הן "החדרנים" והן "רכזי פעילות הפנאי והספורט" ימצאו את הדרך וידאגו שכלבכם ייהנה משהייתו בפנסיון הביתי ולא "יתקע" בתחושות הצער על הפרידה הזמנית מביתו ובעליו.

תשומת הלב והיחס אותו פוגש כלבכם שהגיע לפנסיון ביתי אינו תלוי משך הזמן שישהה בו. בפנסיון הביתי לכלבים היחס ותשומת הלב לה זוכה הכלב נובעת ומותאמת לאופיו, להרגליו ולנטיותיו כפי שהודגשו על ידי בעליו.

 

הייחודיות שבפנסיון ביתי ללכלבים

פנסיון ביתיפנסיון ביתי משמעו שקיימת מסגרת פיזית מתאימה ומאפשרת מגוון פעילויות ואפשרויות להעברת הזמן. התוכן ואפי הפעילות, מותאם לאופיו וצרכיו של כל אורח בפנסיון כלבים בעל אופי ביתי.

כשם שהתיירים המגיעים לדירה או בית האירוח שבחרו ב-Airbnb, מצפים למצוא את הטלוויזיה, המקרר והמטבח שהובטחו, את ה-WiFi זמין ואת מרפסת השמש, כר הדשא הצמוד, שפת האגם או חדר הכשר והבריכה שהוצגו. כמובן בהתאם לטעמם ולבחירתם של המטיילים. כך בפנסיון ביתי לכלבים הממקום בחוות דוד משה בצמוד לפנסיון לפנסיון כלבים, מתקן ייחודי שהוקם כד לשמש כפנסיון ביתי וניתן למצוא בו מגוון אפשרויות להעברת זמן וצבירת חוויות חיוביות שינעימו את שהיית האורחים.

רואי להדגיש כי במקרים רבים התנאים הפיזיים הקימים בפנסיון ביתי, עולים לאין שיעור על התנאים הפיזיים של הבית וזאת בשל כך שמהותו כפנסיון ביתי לכלבים מהווה בסיס הן לתכנון הפיזי של המקום והן למאפייני הפעילות המתאפשרים בו.

פנסיון כלבים

 פנסיון ביתי תוכנן והוקם לענות על צורכיהם של כלבים ולא על צורכי בני האדם. בשל כך קיימת התאמה גדולה יותר באופן משמעותי בין תנאי בית המגורים שלכם והתנאים בפנסיון הביתי לכלבים.