פינות זולה לגינה במחירי מפעל

הגינה הביתית או המרפסת המשקיפה אל הנוף האורבני הם אחד מן החללים החשובים בבית. מזג האוויר הנוח והחמים במדינת ישראל מעניק מעל שלוש מאות ימי שמש בשנה, מה שהופך את המרחב הפתוח בבית למקום בילוי משפחתי, אירוח והנאה.

פינות זולה לגינה במחירי מפעל

על מנת להפוך את המרחב החיצוני למרחב מפנק המספק נוחות ואווירה נינוחה חשוב להקפיד על בחירת ריהוט גינה מתאים, כאשר פינות זולה הן המובילות בתחום בישראל.

מדוע פינות זולה?

בין מגוון סוגי הריהוט המתאימים לגינה פינות הזולה הן הפופולריות ביותר, וזאת בזכות שילוב מושלם בין נוחות ופינוק שהן מספקות, לעיצוב צעיר ומלהיב. פינות זולה הן למעשה פינות ישיבה נמוכות העשויות עץ טבעי ומגיעות עם ריפודים ססגוניים במגוון צבעים נועזים, מזרוני פוטון או כריות, במעטפת המותאמת לתנאי חוץ, אטומים למים ועמידים.

פינות זולה איכותיות עשויות מעץ מלא ואיכותי, הן מאסיביות ויציבות ביחס לפינות ישיבה מחומרים אחרים לגינה, העץ צבוע בצבעי עת משמרים ואטומים לחדירת מים, מה שמסייע בשמירת הריהוט לאורך זמן, ובמראה חדיש.

הישיבה הנמוכה יוצרת חוויה של נינוחות ופשטות ופינת הזולה מזמינה הן במראה והן ברכות והנוחות שהיא מספקת.

פינות זולה בארגונים ועסקים

החדשנות שמביאים אתם מעצבי הפנים, חיברו דווקא בין פינות הזולה היוצרות אווירה נינוחה ובלתי מחייבת לארגונים ועסקים הידועים בשמרנות עיצובית ובהתנהלות רשמית יותר. הצבת פינת זולה ססגונית במראה צעיר דווקא בפינת הקפה של חברות הייטק, במתחם הכניסה לארגון, או על הגג, מייצר לעובדים וללקוחות חוויית בילוי ותקשורת בלתי אמצעית, תחושה של בית ויצירת חיבורים מיטיבים.

פינות זולה - טווח מחירים

ישנם סוגים רבים של פינות זולה, ובדומה לפרטי ריהוט אחרים ופרטי ריהוט גן בפרט, גם פערי איכות גדולים המשפיעים על המחיר. עלות פינת הזולה מושפעת מסוג העץ ממנו היא מיוצרת, הליך הייצור והגימורים, איכות הכריות וגורמים נוספים. גורם נוסף המשפיע על המחיר הוא כמובן המשווק, הסופג את עלויות השינוע וההובלה מהמפעל, את עלויות האחסון, כוח האדם ועוד.

סביונית לבית ולגן

חברת סביונית לבית ולגן, מצליחה להביא לציבור לקוחותיה מגוון רחב של פרטי ריהוט גן, לרבות פינות זולה מעוצבות במגוון סגנונות, צבעים וגדלים, בהתאמה לכל בית, גינה ומרחב, באיכות בלתי מתפשרת ובמחירים אטרקטיביים.

היתרון של סביונית נולד בזכות היות החברה מפעל יצרני המייצר את מרבית פרטי הריהוט והמוצרים שהוא משווק ובאופן זה מצליח לחסוך בפערי התיווך ולהציע לצרכן טווח מחירים הוגן ונמוך באופן משמעותי מהמקובל בשוק.

לצד חנות המפעל המציעה סיור בין מגוון הדגמים המעוצבים של סביונית והפריטים המשלימים, ניתן לרכוש את פינות הזולה ומוצרים נוספים באתר האינטרנט, תוך תצוגה מלאה של צבעים, פירוט מידות, חומרים ומידע רב המסייע בבחירה ובהתאמה מושלמת של פינות זולה, פרטי ריהוט לבית ולגן.