פארקי מים בארץ

פארקי מים בארץהקיץ כבר מזמן כאן והשמש שולחת את "נציגיה" – קרני השמש הלוהטות, לעבר הקרקע, כדי לגרום לטמפרטורות להרקיע ולגופינו להזיע. הימים ארוכים והבגדים קצרים. אנו חיים במדינה חמה בה חייבים למצוא את הדרכים להתקרר (בלי להצטנן); אפשר להישאר כל היום בחדר אטום עם מזגן וכאשר נכנסים לאוטו, להדליק גם בו את המזגן, על-מנת שחלילה לא יופיע אגל תמים של זיעה על מצחנו הלוהט והמאדים.

 

אפשרות שלא רבים חושבים עליה היא לבלות במקומות עתירי מים, שהרי מים ידועים כמצנן מהיר ויעיל – הבריכה והים הם מפלט אידיאלי לימים בהם אי אפשר להשאיר את חפיסת השוקולד מחוץ למקרר, פן תהפוך לעיסה נוזלית ודביקה. מספר קטן מדי של אנשים מודעים לאפשרות לבלות בפארקי מים עם מגלשות הרפתקניות, בריכות גלים גועשות וסביבה מיוחדת עם ריח ממכר של קיץ וחופש. לפניכם פירוט מקוצר של פארקי מים מומלצים בארץ, בהם תוכלו לשטוף את הזיעה ולהתקרר קצת עם המשפחה או החברים (או גם וגם).

 

ימית 2000 – חולון

ממש ליד הבית נמצא פארק מים נפלא. בימית 2000 יש שילוב מוצלח למדי של חוויית ספא לצד מגלשות מים, מגלשות אקסטרים, בריכות ועוד יותר. בפארק ישנן מספר מגלשות ידועות, כגון הספייס בול – שבסופה בריכת נחיתה עגולה ומסוחררת, מגלשת הבלאק הול האטומה והשחורה עם אפקטים מיוחדים של תאורה ועוד – הכל בתוספת אקסטרה הרפתקנות.

 

מימדיון

המימדיון מכיל שפע מתקנים מבוססי מים שיגרמו ליום להיות הרבה יותר מעוד יום כיף עם הילדים והחברים. מבין המתקנים המוצעים במקום יש בריכות מסוגים שונים, מגלשות פרועות, מגלשות סלאלום, בריכת קטנטנים וה-Side Winder הענקית והיחידה מסוגה בארץ, המיועדת לאמיצים עם אבובים.

 

גני חוגה

בגני חוגה תוכלו ליהנות ממי מעיין זורמים בין אגמים ומדשאות מוריקות גדולות המוצלות בעצי נוי. במרכז הפארק תמצאו אגם ענק לילדים שבו מגלשות שעשועים ואטרקציות כגון גלישת אומגה היישר למי האגם. מלבד זאת, תמצאו בפארק גם סירות בריכה לקטנטנים, מתקנים מתנפחים פינות מנגל, שולחנות פיקניק וכיף שאינו נגמר. פארק גני חוגה מעט שונה מפארקים אחרים שאתם מכירים, כיוון שזהו שדרוג מעיין טבעי ולא אלמנטים מלאכותיים, כמו בפארקים אחרים.

 

לונה פארק תל אביב

לא כולם זוכרים, אולם גם בלונה פארק ה"יבש" הזה יש מגלשות רטובות ומסלולי אבובים. מדובר בעצם במענה לבליינים שאוהבים להירטב על-מנת לצנן את גופם ולהמשיך ליהנות מהמתקנים היבשים. עם דמיון ללונה פארק תל אביב, גם סופרלנד ראשון לציון כולל מתקנים ומגלשות מים.

 

פארק "נחשונית", נחשונים

מהפארקים הפחות מוכרים בארץ, אולם כזה הכולל מתקני מים, נוסף על מתקני עולם הילד ולונה פארק, המסוגלים לספק יום של כיף והתלהבות שלא קל לשכוח.

 

אשקלונה

בחוף הארץ הדרומי ניתן למצוא את פארק המים היחידי בדרום המהווה חלופה דרומית ראויה לפארקים הגדולים שמצפון, כמו גם בריחה ראויה מהשמש הדרומית. בריכות, מגלשות, קמיקאזות וסלאלומים הם חלק ממה שיש לפארק המים להציע.

 

חבל לחכות יותר מדי...

לפני שהקיץ נגמר ובגדי הקיץ הקצרים, הקלילים והדקים שבים לבוידעם, קחו את עצמכם עם הילדים ו/או החברים אל פארק המים הקרוב ותחגגו את העונה הלוהטת לפני שזו תחמוק לכם מבין האצבעות.