עורך דין להסכם גירושין

החלטתם להיפרד? כל מה שחשוב לדעת לפני שפונים עורך דין להסכם גירושין

עורך דין להסכם גירושיןהחלטתם להיפרד? מחפשים עורך דין להסכם גירושין? עו"ד מסביר שבשנים האחרונות הפך הסכם הגירושין לאחד מהאמצעים המקובלים לניהול הליך הגירושין בהסכמה ולהסדרת סיומו של פרק החיים המשותף.

 

אין עוררין על כך שמדובר בדרך המשפטית הנכונה והטובה ביותר, שכן היא מאפשרת להסדיר את הסוגיות השונות הנובעות מן הפרידה תוך הסכמה הדדית בין הצדדים, ולסיים את ההליך בתוך פרק זמן קצר ובעלויות משפטיות מינימליות.

 

יחד עם זאת, עו"ד מדגיש שניסוח הסכמי גירושין דורש ידע רב וניסיון שנצבר במרוצת הזמן רק על ידי ייצוג לקוחות רבים ובמגוון רחב של תיקי גירושין. כמו כן, גם בתיקי גירושין הנחשבים, לכאורה, פשוטים, חשוב לזכור שמדובר בהסכם משפטי מחייב, בעל תוקף של פסק דין.

 

הסכמי גירושין על פי תבניות קבועות לעומת הסכמי גירושין הנתפרים על פי מידה

לפיכך, כשמחפשים עורך דין להסכם גירושין, מוטב להתפתות ולפנות לעמותות למיניהן או גורמים כמו מכוני גישור, שמציעים על פי רוב תבניות קבועות של הסכמי גירושין, כאשר כל שנותר הוא למלא את הפרטים הרלוונטיים ולחתום.

 

מדובר, אמנם, בפתרון זול יותר בהשוואה להסכמי גירושים הנתפרים על פי מידה, אך ההתפשרות הזו עלולה בדיעבד להתברר כטעות חמורה ולעלות ביוקר, כשמגלים לאחר מכן שההסכם נתון לפרשנויות נוספות שאינן בהכרח תואמות את האינטרסים של מי מהצדדים.

 

כלל, כל הסכם גירושין מתאים באופן פרטני רק אל בני הזוג שלמענם הוא נערך ולנסיבותיו הייחודיות של המקרה הספציפי, כשבפועל, לא יכולים ולא אמורים להיות שני הסכמים הזהים זה לזה.

 

תשובה ההולמת גם לתרחישים שעשויים להתעורר בעתיד

זאת ועוד, מוטב להסתייע בשירותיו של עורך דין להסכם גירושין שמאחוריו עומד ידע רב וניסיון שנצבר בייצוג לקוחות רבים בתיקי גירושין ולא בעו"ד מתחיל ואו חסר ניסיון בדיני משפחה, מאחר וניסוח הסכם גירושין מהווה כמעין אומנות המבוססת לא רק על צורכי הצד המנסח בניסיון לתת תשובה ההולמת את המצב בהווה, אלא גם מצבים ותרחישים שעלולים או עשויים להתעורר בעתיד.

 

יתירה מכך, לעתים יש לצד שמנסח את ההסכם עניין בכך שההסכם ינוסח באופן שיהיה קשה מאוד לשנותו, בעוד שבמקרים אחרים, למנסח יש עניין בכך שההסכם יהיה פתוח לשינויים עתידיים, כמו לדוגמה בסיטואציה שבה ניסוח ההסכם נועד לרצות את בןבת הזוג כדי שיסכמו לגט, מתוך כוונה לשינוי ההסכם לאחר מתן או קבלת הגט.

 

המלצות טיולים בחול
 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
התקנת מצלמות אבטחה 2
האחים תמם עבודות איטום