עוגות מעוצבות לכל אירוע

עוגות מעוצבות לכל אירועמה לא נאמר על עולם העיצוב ועל השפעתו על בני האנוש ועל העולם בכלל? ברור שגם עוגות מעוצבות מביאות להשפעות מסוימות על המתחם בו הן נמצאות. אין כל ספק שעוגה כזו היא אומנות לכל דבר; לעתים נדמה אף שבמקום לאכול את העוגה המדהימה הזו – עדיף להשאירה היכן שהיא עומדת ולהניח לה להיות יצירת האומנות שהיא.

עוגות מעוצבות לאירוע שלכם

חוגגים בת מצווה, בר מצווה, גירושין, נישואין, יומולדת, קידום בעבודה, פיטורין, פרישה ממקום העבודה, סיום תואר, או כל סיבה אפשרית אחרת לחגוג? ללא ספק, עוגה היא אחד האלמנטים המרכזיים ביותר באירוע – אם לא המרכזי שבהם. מסיבה זו, התפתח תחום מרכזי למדי, הקרוי "עוגות מעוצבות". אנו בוודאי זוכרים את העוגות שחלק מהאימהות לילדים קטנים השקיעו כה רבות בהכנתן ושאנו, ילדים קטנים, התרגשנו כל-כך בראותנו אותן. לעתים יש לעמול משך שעות רבות ליצירת עוגה מעוצבת ומרשימה.

 

למזלנו אנו חיים בעידן שבו אין צורך להשקיע שעות רבות בהכנת עוגה כזו, שכן פועלות בסביבתנו קונדיטוריות המתמחות בדברי אפיה – ולעתים אף ביצירת עוגות מעוצבות בהזמנה אישית ובהתאמה ללקוח. בימינו, קונדיטור המכבד את עצמו אינו רק אופה עוגות – הוא גם בעל חוש עיצובי ואומנותי שאין לפקפק בהם; ככל שהדרישה לעוגות מעוצבות גדלה, כך גדל גם מספר הקונדיטורים המפתחים חוש אומנותי שלא היה מנת חלקם עד לא מזמן.

עוגות מעוצבות לכל אירוע ועניין

בימים עברו, עוגות מעוצבות התבססו בעיקר על קרמים עם צבעי מאכל שנמרחו על העוגה, ולעתים גם הוספו עליה קישוטים נוספים (אכילים, כמובן, ומכילים מיני צבעי מאכל וחומרי טעם וריח שעדיף שלא להרבות בצריכתם); בימינו, הכנת עוגות מעוצבות היא אומנות בפני עצמה. בצק סוכר הוא חומר הגלם העיקרי המשמש באומנות זו, שכן הוא מהווה חומר נוח לעבודה, כאשר קונדיטורים עם הכשרה מתאימה לעבודה עם בצק סוכר יודעים לפתח מוצר אומנותי אכיל שלא היה מבייש את אוצר האומנות של מוזיאון ישראל. בצק הסוכר הוא חומר ייחודי המאפשר לפסל עוגה עבור כל אחד ואחת.

עוגות מעוצבות אישית

כיצד ניתן ליצור עוגה מעוצבת מוצלחת? ובכן, מה שיכול לעזור הוא חוש אמנות ועיצוב בבצק. היכולת ליצור עוגה מיוחדת עם ייחוד ושוני לכל אחד היא יכולת נחוצה למדי בעולם זה של עיצוב עוגות. כל אדם הוא בעל תחביבים ותחומי עניין שונים – ועשוי להיות נרגש מדברים שונים ומראות אחרים מאדם אחר; עוגה מעוצבת יכולה להיות מותאמת עבור כל אדם; למשל – עבור אדם החובב מוסיקה אפשר לעצב עוגה עם מוטיבים מוסיקליים (כגון "מפתח סול", תווים ואפילו דמויות של מוסיקאים מפורסמים או צורות של כלי הנגינה האוהבים או המועדפים על-ידי אותו אדם). ללא ספק – אדם כזה עשוי להתרגש ולהעריך מאוד את העוגה המעוצבת באופן אומנותי ומושקע וישים לב להשקעה הרבה.

עוגה מעוצבת ליומולדת

עוגת יום הולדת מעוצבת היא אחת המתנות הטובות, שלא לומר המרגשות ביותר שיכולה בעלת השמחה לקבל. כולנו הרי מכירים את עוגות היומולדת הרגילות שאנו עשויים לקבל באירוע יום ההולדת שלנו – כאשר האהובה מביניהם היא עוגת השוקולד (כמה שיותר שוקולד – יותר טוב); אולם לעתים ניתן להתעלות על עצמנו ולבחור בעוגה שאינה עוגה סטנדרטית, אלא עוגה מעוצבת בהתאמה לאישיותו של מקבל העוגה. עוגה מעוצבת נראית הרבה יותר טוב – וללא כל התפשרות על הטעם. בנוסף, עוגה מעוצבת לא תהיה דומה לחברתה, שכן היא מתוכננת מראש להיות שונה וייחודית ומותאמת לבעלת או בעל השמחה.

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

פרסום עסקים

 

פרסום עסקים חינם

 

טיפים לעסקים

 

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

 

המלצות טיולים בארץ

 

 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
האחים תמם עבודות איטום
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בחול