סרטוני אנימציה כדרך לפרסום עסקים

סרטוני אנימציה כדרך לפרסום עסקיםרואים אותם בכל מקום והם לא תמיד מצחיקים, כך סרטוני אנימציה מגדירים מחדש את השיווק בווידיאו והם עושים שירות נהדר לכל עסק שנעזר בהם כדי להתפרסם

 

בהתחלה היה התוכן הכתוב, שהיה המלך, והיו לו חוקים כיצד לכתוב וכיצד להשתמש במילות חיפוש כדי לקלוע נכון לטעם לקוחות וגם להתחבב על אלגוריתם החיפוש של מנוע גוגל. רק אחר כך באו הסרטונים. סרטוני הווידיאו הפכו למועדפים על גוגל והם מקודמים הרבה יותר מאשר המילה הכתובה, משום שאנשים אוהבים ללחוץ על הכפתור ולראות במו עיניהם איזה שירות או מוצר מציעים להם, וגם מה קורה באמת מאחורי המילים שמשווקים להם.

 

עכשיו, אחרי שאנשים התוודעו לאפשרויות השיווק בווידיאו וצילום סרטים עם תסריטים וצוות שחקנים מקצועי, הגענו לשלב שבו סרטוני אנימציה מחליפים את סרטי הווידיאו של פעם כאמצעי לפרסום העסק שלכם, או כסרט תדמית. כך שהשיקול הראשון שלכם צריך להיות מה גוגל יאהב ויקדם מהר יותר על פני המתחרים, ואלה סרטוני אנימציה ללא ספק.

למה דווקא אנימציה?

כשאומרים אנימציה חושבים אוטומטית על סרטים מצוירים ולא יודעים שזה כבר מזמן אינו מה שהיה לנו פעם, כילדים. האנימציה של היום כוללת המון סוגים וטכניקות, והיא משוכללת כל כך שהיא  יכולה להציע אפילו הרבה יותר אפשרויות מצילום סרטים "אמיתיים", עלילתיים או דוקומנטריים. אם כבר משווקים באינטרנט בסרטים, עדיף שזה יהיה באנימציה משום שיש לזה כל כך הרבה יתרונות שאפילו לא חשבתם עליהם.

הפקות מהירות יותר

הפקה היא השם הכולל של כל המבצע הזה שנקרא צילום סרט. זה כולל הכנת תסריט שנשען על המסר של העסק שלכם וכולל את הסלוגן ואת המסרים שתרצו להעביר. צריך גם לכתוב תסריט שיהיה הכי מתאים לעסק אבל גם למצוא שחקנים וללהק אותם נכון. זכרו שהם מסמלים את העסק שלכם ולא בכדי הם נקראים הפרזנטורים. תוסיפו לזה את בעיית הלוקיישן שצריך לבחור ולשנע אליו את כל הציוד וגם לסגור היטב כדי שלא יפריעו לכם סקרנים בזמן הצילום, ותבינו כמה הפקת סרט רגיל היא מורכבת.

מכיוון שלא תמיד קל למצוא את המתאימים, אתם יכולים להיות בטוחים שבאנימציה תוכלו ליצור בדיוק את הדמויות שאתם צריכים ורוצים שייצגו אתכם בסרטונים. כשעושים אנימציה חוסכים אנשי הפקה, כמו מפיק ועובדי הפקה, צלם, במאי, תאורנים, מקליטים, שחקנים, פועלים, מלביש ומאפרת ועוד הרבה אנשים שנמצאים על הסט ועוסקים במלאכה. כך שחוץ מזמן אתם חוסכים הרבה כסף.

מה צריך כדי ליצור סרטון פרסום עם אנימציה?

בשביל ליצור סרטון פרסום טוב עם אנימציה צריך תסריט טוב ומשרד עם מחשב, שעליו יושב האנימטור המוכשר ויוצר את הסרטונים שלכם. במחשב אפשר ליצור הכל בכל טכניקה, ואפשר גם לשלב עם צילומים אמיתיים או טכניקות אנימציה אחרות.

התסריט נותן לכם את כל מה שאתם צריכים והפרסומאי שהוגה אותו כבר יחשוב על הפתרונות של שילוב המסרים. כאן אין לכם בעיית ליהוק מתאים או בעיות תאורה או לוגיסטיקה. הכל נוצר בקלות יחסית ובמהירות, למטרת הפרסום שלכם.

אנימציה נותנת לכם שליטה

כשאתם מחליטים איך ייראה הסרטון שמציג אתכם, אתם שולטים בכל הפרטים ולכן גם יכולים לתקן פגמים ולייפות את הסיפור שלכם. אתם רואים יותר טוב מה עובד לכם ומה לא ואין כאן פשרות. מה שלא עובד לא חייב להישאר רק בגלל אילוצי הפקה ומשום שזה חלק מהתסריט. אם יש לכם גם אנימטור טוב השמיים הם הגבול ביצירתיות שלכם ויש לא מעט סרטוני אנימציה שמפרסמים מוצרים ומותגים שהפכו לקלאסיקה והם מוערכים ואהובים.

 

________________________________________

 

פרסום עסקים באתר האינטרנט המלצהפרסום עסקים באתר האינטרנט "המלצה" - אינדקס עסקים מומלצים בפריסה ארצית

הקמתם עמוד עסקי מרשים? מצויין!! הגיע הזמן שעוד לקוחות חדשים ייחשפו אליו

קחו 5 דקות הפסקה והירשמו לאתר

אלפי גולשים כל יום באתר המלצה מחפשים עסקים איכותיים בתחומים שונים

ניתן להירשם לפרסום עסקים עם כרטיס עסק חינמי או כרטיס עסק מקודם בתשלום

למה אתם מחכים? הירשמו והתחילו לצבור המלצות מלקוחות מרוצים

לחצו כאן להרשמה