חשוב לדעת - סגירת עסקאות לאנשי עסקים

סגירת עסקאות לעסקיםאיך אתם כאנשי עסקים סוגרים עסקאות?

בע"פ? במייל? האם בהסכם בכתב? מקווה שהתשובה הנכונה עבורכם היא האחרונה.

 

מומלץ כי קודם לביצוע העסקה, תסתייעו בעורך דין בקיא מנוסה שיידע לתפור לכם את החליפה המתאימה עבורכם בהתאם לצרכי הפירמה שלכם (סודיות מסחרית, פיצויים מוסכמים, מקום השיפוט במקרה של סכסוך וכו').

 

התקשרות עם עורך דין טוב תקנה לכם שקט תעשייתי ולטווח ארוך תוך מתן מעטפת משפטית נרחבת, בין היתר: בדיקת הסכמי התקשרות לאיתור מוקשי סכסוך עריכת הסכמים בליווי עורך דין ניהול משברים משפטיים ייעוץ וייצוג משפטי שוטף .

 

לצד זאת, ולאור העומס הרווח בבתי משפט, שקלו להתדיין בבוררות. בוררות היא הליך שיפוטי קצר ופרטי שאינו חשוף לציבור, וכרטיס הכניסה אליו כולל תנאי אחד בלבד: הסכמה של הצדדים בכתב על הכרעת הסכסוך בבוררות. פסק הבוררות הניתן במסגרתה ניתן לאכיפה ומחייב לכל דבר ועניין כדין פסק דין של בית משפט.

 

 שלבו, אם כן, סעיפי בוררות, גישור וטכניקות מתקדמות לפתרון סכסוכים עסקיים ככל הניתן מחוץ לכותלי בית משפט וכללו בתוכם את התנאים הבאים.:

 

א. קבעו בהסכם את זהות הבורר, עמדו על ניסיונו וכישוריו המקצועיים קודם למינוי (ניתן באמצעות בדיקה פשוטה בגוגל ובמאגרי חיפוש משפטיים)

 

ב. קבעו לוחות זמנים לבוררות.

 

ג. קבעו כי הבוררות תוכרע בהתאם להוראות הדין המהותי. לצד זאת חשוב לדעת כי לפי חוק הבוררות, הבוררות כמוסד פטורה מסדרי דין וראיות נוקשים, באופן שיביא להכרעה יעילה ומהירה.

 

ד. קבעו שהבורר מחויב לנמק את פסק הבוררות, למען הסדר הטוב ומטעמי שקיפות וודאות.

 

ה. עמדו על ערכאת ערעור בזכות לבורר נוסף.

 

ו. הסכימו מראש על שכר טרחת הבורר למניעת אי נעימויות בהמשך.

 

משרד עו"ד לירן ינקוביץ ושות' מלווה חברות, שותפויות ועוד מהסקטור העסקי, לרבות במתן ייעוץ משפטי שוטף ובשקיפות מלאה תוך מיפוי מוקשי סכסוך פוטנציאליים וכן יצוג משפטי בערכאות משפטיות, לרבות בבוררויות מסחריות.

 

מוזמנים לפנות ונשמח לייעץ וללוות.

 

משרד עורכי דין לירן ינקוביץ ושות'

 

לשון הרע והגנת הפרטיות, משפט מסחרי ויישוב סכסוכים.

 

נייד: 054-6917337;; דוא"ל: liran-law@outlook.co.il

המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
אלפנט פיננסים
המלצות טיולים בחול
רישום המלצה חדשה