מתקן תצוגה מולטי קיוב להשלמת מיתוג העמדה

דוכנים וביתני תצוגה שונים הם דרכם היעילה של מיזמים, בתי עסק וארגונים שונים להציג עצמם בתערוכות, כנסים ואירועים עסקיים שונים. ביתן תצוגה שכזה מספק מידע מסוגים שונים לעוברים והשבים, הוא מעוצב כך שיהיה מזמין ומאיר פנים וככל שיהיה יותר אטרקטיבי, מעניין ומושך, כך החשיפה לה יזכה אותו עסק או מיזם תהיה גדולה יותר. כיום, ניתן למצוא מתקני תצוגה מתקדמים, רבים ושונים, המאפשרים להרכיב מגוון רחב של דוכני וביתני תצוגה בקלות ובמהירות יחסית. אחד האלמנטים בהם משתמשים על מנת להשלים ולשדרג עמדות ודוכנים רבים היא מה שנקרא בתחום – מולטי קיוב. מהו אותו מתקן וכיצד הוא משמש על מנת להשלים את המיתוג של עמדה מסוימת?

מתקן תצוגה מולטי קיוב להשלמת מיתוג העמדה

 

רקע צבעוני ומושך את העין עבור עמדות מסוגים שונים – מולטי קיוב

ה"מולטי קיוב" הוא למעשה מסוג מתקני תצוגה באמצעותם ניתן ליצור רקע וויזואלי ייעודי עבור דוכן, ביתן או עמדה כלשהי. למעשה, סביר להניח שרובנו נתקלנו כבר במולטי קיוב לא פעם, אך לא נתנו לכך את הדעת או לא ידענו כי זהו שמו. בפועל, המולטי קיוב הוא מסך רחב וגבוה אותו ניתן לפרוש ולהציב ברקע של העמדה, וכך ליצור את בדיוק את הרקע בו אנחנו מעוניינים. באמצעות מתקן ייעודי נפרש אותו מסך בצורה מהודקת ואסתטית, ומחזיק מעמד כרקע יציב עבור העמדה גם לאורך זמן רב.

למולטי קיוב יתרונות טכניים שונים אשר הופכים אותו למתקן פופולארי נפוץ כל כך – ניתן להרכיב ולפרק אותו בתוך מספר דקות ובקלות רבה, הוא קל ונוח לאחסון אך גם עמיד ומחזיק מעמד לאורך זמן שכן הבד ממנו הוא עשוי, כמו גם המוטות המרכיבים את הקונסטרוקציה לבד, עשויים חומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן.

 

 

מתקני תצוגה בהזמנה אישית להשלמת מיתוג העמדה

כמובן שהיתרון  המהותי ביותר של מתקני תצוגה מסוג מולטי קיוב הוא כי כיום ניתן להזמין מסך רקע שכזה בהדפסה אישית, בעלות סבירה ואף נמוכה. כך, יכול כל עסק, מיזם או ארגון באשר הוא להזמין לעצמו מולטי קיוב מודפס בהזמנה אישית, כזה אשר יציג איזה מידע שאנחנו רוצים, יתאפיין באילו צבעים או צורות בהן אנו מעוניינים וייצר בדיוק את האפקט הרצוי עבור העמדה שלנו.

 

בכך למעשה מהווה המולטי קיוב אמצעי להשלמת מיתוג העמדה, באופן אשר ישתלב עם שאר האלמנטים המרכיבים את אותה עמדה. הוא יכול פשוט לשמש רקע בצבעים השונים המזוהים עם המותג שלנו או עם צבעים אחרים אשר מייצרים אווירה ספציפית ורצויה באותה עמדה, הוא יכול להציג מידע מפורט, כתוב, מצולם או מצויר, ניתן כמובן להדפיס עליו את הלוגו של העסק או פרטי התקשרות ובעצם – כל סוג של תוכן מודפס שרק ניתן להעלות על הדעת. כך מסייע לנו המולטי קיוב למקד את תשומת הלב של הלקוחות ושל העוברים והשבים.