מכנס יוגה לאימון

מכנס יוגה לאימוןמכנס לאימון גופני-נפשי

מי שנוהגת ללבוש מכנס יוגה ומתרגלת באופן  יום יומי, יודעת במודע או לא במודע שהאימון מסייע להרגע בסוף היום, וגם מוריד את הרמה  שבה מגיבים ללחץ  ולחרדה באופן כללי.

 

נעשו מחקרים כדי לבדוק את הנושא הזה, על השפעותיו על הנפש, אחד מהם נעשה על שתי קבוצות של נבדקים: קבוצה שמתרגלת יוגה וקבוצה שלא. התוצאות שהתקבלו אכן הראו שכך קורה במציאות, הנתונים הראו זאת באופן מפורש.

כהמשך ליתרונות הבריאותיים חשוב לציין שבאופן לא מפתיע רואים שיפורים משמעותיים גם בתפקודה של המערכת החיסונית אצל מתרגלי היוגה, אשר באה לידי ביטוי ביעילות כשמדובר בירידה בתחלואה הכללית, עמידות במקרים קיצוניים של מחלות קשות, התמודדות עם טראומות, פציעות וגם הפחתה של דכאון.

 

נקודה חשובה בהחלט היא שהיוגה משפיעה על הצד הנפשי - פסיכולוגי ויכולה לעזור לנו בקשרים הקרובים, המשפחה, החברים, אנשים זרים וגם במקום העבודה. מי שמתרגלת מכירה את החיים לפני היוגה ואת החיים אחרי היוגה. קשה מאוד להעביר לאחרים את החוויות הפנימיות שאנחנו חווים, הרוגע  השלווה הפנימית, האיזון.  אם כך, נראה שהפעילות חיונית לחיינו יותר ממה שנדמה לנו.

אז כל מה שצריך בשביל להתחיל זה להתחיל להתלבש בהתאם, מכנס יוגה טוב ואיכותי בתור התחלה יעשה את העבודה.

 

מכנס יוגה - היריון

לתקופה זו בחיים שלך יש להתייחס בהקשבה רבה ובאהבה גדולה. מאחר ובזמן כזה קורים שינויים בגופך, פיזיים וגם נפשיים הדורשים סיוע מצדך, על כן הקשר עם הגוף והאינטואיציה בו גבוהים יותר ורק את יודעת מה הכי נכון וטוב עבורך.

תרגול של יוגה בשיעור דורש הכנה מוקדמת מבחינת הלבוש.  בגדי ספורט סטנדרטיים לא מותאמים לכל סגנון האימונים, לכן חשוב ללבוש פריט מתאים כמו מכנס יוגה מבד איכותי שיעשה את העבודה  בזמן שאת מתעמלת. על אחת כמה וכמה כשאת בהריון אז מימדי הגוף משתנים בהתאם להתקדמות ההיריון, וכאן צריך מכנס בגזרה  שיתאים את עצמו בשבילך,מבד טוב, כמו בד הליקרה, בד דק ונעים שימתח ושירפה בהתאם לתנועות ולתזוזות הגוף  בתנוחות השונות. כמו כן מכנס כזה יתאים לכל עונות השנה, כשחם,כשקר כשהלחות גבוהה. הרפיית הגוף ויציבה נכונה בצורה אופטימלית לא יכולות להתקיים ללא ביגוד מתאים, לכן חשוב שיהיה לך  כיף ונח בזמן היוגה.

המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
האחים תמם עבודות איטום
המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה