מכונת תפירה זינגר- מכונת תפירה עם אבא

כמו כול מוצר שרוכשים בדרך כלל פעם אחת בחיים ושעתיד לשרת אותנו לאורך זמן, כשבאים לבחור מכונת תפירה, עדיף שתהיה זו מכונה עם אבא, מה שמבטיח איכות ואמינות, מקצועיות ושקט תעשייתי למשך שנים רבות, או במילים אחרות- מכונת תפירה זינגר!

 

חברת זינגר נוסדה בשנת 1851 בארה"ב על ידי הממציא אייזיק מריט זינגר, שעל שמו רשום הפטנט על מכונת תפירה עם תפר נעול, ובכך הפך לאבי מכונת התפירה המודרנית. בשנת 1851 החלה חברת זינגר לשווק את המכונה הראשונה בעולם המאפשרת הרכבת סרט אלכסון וכיווצי בד תוך כדי תפירה, ובשנת 1858 פיתחה את מכונת התפירה הביתית הקלה ביותר שיוצרה אי פעם.

 

הגעה לתפרים בעלי רמת גימור מושלמת וחסרת פשרות

שנה לאחר מכן רשמה החברה על שמה פטנט נוסף למכונה עם גרייפר אשר נע מצד לצד, ועד שנת 1863 כבר הספיקה לצבור 22 פטנטים הרשומים על שמה. במרוצת השנים פיתחה חברת זינגר את מכונת התפירה החשמלית הראשונה, מכונת התפירה המהירה בעולם עם 4,000 תפרים בדקה, תפר זיג זג ראשון במכונת תפירה ביתית, מכונת התפירה האלקטרונית הממוחשבת הראשונה ועוד.

כול אלו הובילו את מכונת תפירה זינגר למקום של כבוד עם שם ומוניטין, והפכו את החברה לגדולה בעולם. ממרכזי תפירה ברחבי הארץ מציינים שמכונת תפירה זינגר נחשבת כיום למכונה מקצועית, אמינה ואיכותית מאוד, כזו הנבדלת ממכונות אחרות ביכולת שלה להגיע לתפרים בעלי רמת גימור מושלמת וחסרת פשרות גם בעבודה עם בדים עבים וגסים במיוחד.

 

מכונת תפירה מדגם SINGER 2250

אחת מהמכונות הביתיות המומלצות ביותר היא מכונת תפירה זינגר מדגם SINGER 2250. מדובר במכונת תפירה מכנית מתוצרת סין עם אחריות יצרן ל- 5 שנים. המכונה מתאפיינת בחדירת מחט חזקה ומותאמת לעבודה עם כל סוגי הבדים, החל ממשי, שיפון וטריקו ועד לבדים עבים וגסים במיוחד כדוגמת עור וג'ינס.

המכונה כוללת 10 תכניות של תפרים שימושיים בסיסיים כגון תפר ישר, תפר זיגזג ותפירת לולאות אוטומטית בארבעה שלבים, כמו גם גרייפר אנכי חצי סיבוב, ידית נשיאה, זרוע חופשית ותאורה פנימית. המכונה מגיעה עם אביזרים נלווים, בהם רגלית לתפירה רגילה, לתפירת לולאות, רוכסן, כפתורים, וכן כיסוי רך, חבילת מחטים וחוברת הדרכה בעברית, רוסית ואנגלית.

 

מכונת תפירה זינגר- מכונת תפירה עם אבא