מיסגור הזמנה לחתונה

מיסגור הזמנה: מזכרת אישית מחתונהמסגור הזמנה: כך תהפכו את ההזמנה שלכם למזכרת יקרת-ערך

 

חתונה הוא אירוע הכי מרגש בחיים.יום זה מערב את עשייתם של הרבה אנשי מקצוע כגון מעצבים, רב, תקליטן, צלמים, חברים ומשפחה והוא מורכב מהרבה פאזלים שבסופו של דבר מרכיבים תמונה יפיפייה אחת – חתונה.

 

חתונה הינו אירוע רבגוני וששגוני והוא מורכב ממאות אלמנטים שונים ולכל אחד תפקיד בפני עצמו. אסור להמעיט בחשיבותו של אף מרכיב כיוון שאיכות התמונה הסופית תלויה באיכות של כל רכיב בפאזל. לכן, מושקעים מאמצים גדולים ומחשבות רבות על מנת להפיק את האירוע הטוב ביותר. שמלת כלה, חליפת חתן, תסרוקת כלה, איפור כלה, נעלי חתן, זר פרחים, צלמים, תקליטן, עיצוב שולחנות, הזמנות לחתונה, דקורציה, אטרקציות והרשימה של מרכיבי האירוע עדיין ארוכה.

מזכרות מחתונה

לכל זוג שהתחתן ודאי יש הזמנת חתונה של האירוע שלהם ששמורה בתוך האלבום. אחרים בוחרים תמונה איכותית מהאירוע ומדפיסים אותה על קנבס או זכוכית. אנחנו אוהבים להסתכל על התמונות היפות שלנו, בייחוד תמונות מיום כה משמעותי כמו חתונה. מזכרת מחתונה לוקחת אותנו חזרה אל אותה תקופה, אל הרגעים הכי יפים שהיו לנו בחיים. רק ההסתכלות על התמונה מחממת לנו את הלב ומעלה את מצב הרוח.

 

מיסגור הזמנה: מזכרת אישית מחתונה

הזמנה לחתונה הוא פריט יקר ערך במיוחד עבור הזוג המתחתן. הזמנה, הינו פרי יצירה של בני הזוג שישבו וחשבו על איך ההזנה תיראה? איזה נופך לתת לה? על מה להדפיס אותה? כיצד לנסח אותה? ועוד. תהליך ייצור הזמנה יכול להימשך מספר חודשים וכשסוף סוף מגיעים לרגע המיוחל הזה בו ההזמנות שלכם מודפסות בדיוק איך שחלמתם, אין סיפוק גדול מזה באותם הרגעים.
לפני האירוע, כשמתחילים לחלק הזמנות לאורחים, אל תשכחו להשאיר הזמנה אחת לעצמכם. מיסגרו אותה בתוך מסגרת חגיגית ותלו אותה במקום בולט, שתמיד תשמח את עיניכם.


הזמנת חתונה ממוסגרת יכולה להיות מזכרת נפלאה עבורכם מחברים קרובים או מבני משפחה. מסגור הזמנה לחתונה אינו עולה הרבה כסף, אך הערב שתקבלו מהמזכרת הזו עצום.

 

תיעוד תמונת חתונה על גבי זכוכית

מסגור הזמנה הינה רק דוגמה אחת למזכרת מקורית מחתונה. ישנן דרכים נוספות להיזכר בחתונה. באמצעות פריטי דקורציה אחרים למשל. הדפסה של תמונת חתונה על זכוכית הינה מזכרת מפוארת, יוקרתית, צבעונית ומקסימה שתשתלב בצורה מושלמת בכל קירות הבית. שימוש בזכוכית איכותית ודיו איכותי בעל עמידות גבוהה במיוחד המבטיח שמירת צבעים עשירים על גבי הזכוכית לאורך שנים ארוכות. להדפסה על גבי הזכוכית יש הרבה יתרונות כגון חוזק החומר ועמידות בפני שחיקה בתנאים שונים. כמו כן, זכוכית הינו חומר אקסקלוסיבי המעניק מראה יוקרתי לחלל החדר, הדפסה על זכוכית יוצרת עומק וחדות בתמונה שלא קיימים בהרבה הדפסים אחרים וכמובן קל מאוד לנקות את הזכוכית וזאת בלי להרוס את הצבעים כלל.

 

הזמנה לחתונה אינו רק דף מודפס עם פרטי האירוע, זהו מסמך הכולל את הפרטים החשובים של אותו יום החתונה, האחד בחיינו, בעיצוב המשקף את השקפת עולמנו ואת תפיסתנו. בעת עיצוב ההזמנה אנו מפרידים חלקיק מאיתנו ומטמיעים אותו בתוך ההזמנה. לכן, שימור ההזמנה בתוך מסגרת מעוצבת עם שכבת זכוכית רק תחזק את הרגשות של הזוג הצעיר ותקשט בכבוד את ביתם.

שיהיה המון במזל טוב!