מטווח בצפון - חוויה שונה ומומלצת

מטווח בצפון - חוויה שונה ומומלצתאם אתם נוסעים לטיול צפונה הנה רעיון מקסים לבילוי מגבש, משפחתי, מיוחד ושונה עבורכם: מטווח בצפון. לכאורה נדמה כי מדובר אולי בבילוי אקסטרימי משהו, אבל לא כך הדבר. מסתבר כי היום לא מעט משפחות פונות לחוויה מיוחדת זו, המהווה חלק מהאטרקציות המרכיבות את הטיול שלהן בצפון הארץ.  

 

העיקר שתקלעו למטרה

לפי כל המדדים הרי שהשהייה במטווח מפתחת  לא מעט יכולות חוזקות שונות אצל כל אחד ואחד. מאחר והיא מחייבת ריכוז ודיוק, אך לא רק את זה, אלא היא גם עובדת על חיזוק השרירים ותרגול נשימה נכונה, יחד עם חידודה של המוטוריקה העדינה. כמובן שאין להתעלם מתחושת ההעצמה שמטווח כזה יכול לשדר, והמביא ללא כל ספק לשיפור בבטחונם העצמי של היורים.

 

מטווח בצפון יכול להיות מטווח בנשק חם עם רשיון, אך לאו דווקא. מאחר וישנם לא מעט מטווחים המאפשרים ירי ברובה אויר אשר אינו מחייב החזקה ברשיון של נשק חם. במקרה כזה ניתנת האפשרות לכל אדם בכל גיל לירות במטרות השונות.

 

מטווח בצפון – על הדרך

אז אם אתם מתכננים טיול צפונה ושוקלים אטרקציות שונות כדאי שתבדקו גם את האפשרות לעבור דרך המטווח ולשתף את כל בני המשפחה בחוויה הזו. מדובר כאמור בחוויה מגבשת ומיוחדת. ואם אתם חוששים משיתופם של הילדים בחוויה נמהר להזכיר לכם מחקרים המוכיחים שדווקא שימוש מושכל בנשק, כמו במטווח, מלמד אותם את יתרונותיה של השליטה העצמית, ופחות מעודד לאלימות.

 

ברחבי הצפון שזורים מספר מטווחים המציעים לכם את האפשרות להשתמש בשירותיהם. חלקם הגדול מציע לקחת חלק בירי למטרות ספורטיביות, או פשוט להנאה ובילוי. אז איך זה עובד? אתם פשוט נכנסים למטווח רוכשים כמות של כדורים, ומוקצה לכם כלי נשק מתאים. המטרות מתכוונות ואתם מוזמנים לירות בהם בזמנכם החופשי.

 

המטרות משתנות

במסגרת מטווח בצפון תוכלו להשתמש במספר רב של סוגי כלי נשק כגון תת מקלע עוזי, M-16, או אמ.פי 5 מקוצר, וכן נשקים עם קוטר0.22. ברוב המטווחים תקבלו את המטרות למזכרת כך שתמיד תוכלו להשוויץ בפני החבר'ה עד כמה אתם טובים.

 

לאלו מכם החובבים את סרטי הנוסלטגיה ורוצים לחוות את הירי הקלאסי יש מטווחים המאפשרים לנסות את הירי בצלחות חרס, הירי במקרה הזה מתבצע בשימוש ברובה צייד, ולכל יורה מוקצים כעשרים כדורים. הזנקת הירי נעשית על ידי קריאה מצידו של היורה. אז נורית לאויר צלחת חרס שעל היורה לירות בה. לחילופין, אם אתם רוצים להרגיש כמו וילהלם טל האגדי ולירות בחץ וקשת, הרי שיש גם לא מעט מטווחים המאפשרים את החוויה הזאת, על ידי ניפוקה של אשפה (נרתיק לחיצים) וקשת מקצועית.

 

כמובן שתמיד תוכלו להסתפק במטרה טקטית, שהיא מטרה מקרטון. כאן תעבדו על שיפורה של המוטוריקה העדינה שלכם ויכולות הריכוז והדיוק. אפשרות אחרת היא להתחרות מול יורים אחרים על זמן או כמובן על דיוק למטרה. וישנם עם מטווחים המציעים שימוש במטרות עם חיישנים הנעים ומחייבים את היורים אליהם לדייק תוך כדי המצאותם בתנועה. בנוסף, ניתן לירות במטרות קופצות המהוות אתגר בפני עצמו.

 

לאלו מכם שבאמת תרים אחר אטקרציה פעילה, כזו המשלבת מטווח בצפון יחד עם פעילות מעט אקסטירימית שיכולה להתאים לרוב בני המשפחה, הרי שמומלץ ללכת למטווח פיינטבול. במטווח כזה תוכלו לחוות הדמיית לחימה בשטח בנוי ולהרגיש כאילו הגעתם אל לב ליבו של משחק המחשב, ויאפשר לכל בני המשפחה צעירים כמבוגרים להזדהות עם המתרחש.

 

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

פרסום עסקים

 

פרסום עסקים חינם

 

טיפים לעסקים

 

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

 

המלצות טיולים בארץ

 

 

רישום עסקים לאתר
תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בחול
 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
האחים תמם עבודות איטום