מובילים את הבית למקום בטוח

חברת הובלות יקיר אקספרס

מעבר דירה הוא אחד האירועים המרגשים והמאתגרים שישנם, אנו אורזים את כל מטלטלינו ועוברים למקום חדש שבו נתחיל חיים חדשים, נכיר חברים ונאפשר לעצמנו רבת חיים גבוהה יותר. כאשר אנו מתכננים לעבור דירה יהיה עלינו לטפל בגורמים רבים תוך תקופה קצרה יחסית, אחד הדברים החשובים ביותר בכל מה שניגע למעבר הוא בחירת חברת הובלות. מדובר על אלמנט שיקבע כיצד תיראה ההובלה שלנו, מה יעלה בגורל הציוד וכמה זמן היא תיקח.

מדוע חשוב לבחור חברת הובלות טובה?

בחירה בחברת הובלות מתאימה תהפוך את משימת המעבר להרבה יותר פשוטה וקלה, חברות מקצועיות מצוידות בצוות מיומן ומנוסה שישמור על הציוד שלכם מחד ויעביר את הדירה במהירות מאידך. הובלות בראשון לציון לוקחות בחשבון את המתווה המיוחד של העיר. ככל שמדובר על מעבר דירה בתוך העיר, כדאי לפנות אל חברה המקומית שמכירה את האזור ותוכל לקיים את ההובלה במהירות וללא כל עיכובים.

הובלה במרכז

כל מי שמתגורר במרכז הארץ מכיר בוודאי את הצפיפות הרבה בכבישים בעיקר בפנים הערים שלא מאפשרת אפילו מציאת מקום חנייה. הובלות בפתח תקווה, לדוגמה, יעשו על ידי חברה מקומית שתדע בדיוק מתי לצאת לדרך, תגיע בזמן ולא תסתבך במהלך המעבר עם פקקים ועומסים.

ישנם כמה פרמטרים שבעזרתם נוכל לבחור את חברת ההובלות המתאימה ביותר:

  • ראשית, חשוב שנציג החברה יגיע לבית לפני ההובלה ויסקור את כל מה שצריך להוביל. לא כדאי להסתפק בשליחת תמונות שכן הן לא ישקפו את המצב האמתי.
  • חשוב לבדוק שהחברה מבטחת את הציוד במהלך ההעברה, כדאי לבקש מהמובילים ניירות שמעידים על כך.
  • חברות גדולות מאפשרות גם הובלות קטנות ואיכותיות. אם אתם מעוניינים בהובלה של רהיט אחד או מכשיר חשמלי כדאי לפנות לחברה מקצועית שמחזיקה רכבים ייעודיים.
  • כדאי לברר שהצוות הוא מספיק גדול כך שהעבודה תתבצע במהירות.
  • הובלות בתל אביב הן מבין ההובלות העמוסות ביותר, שכן מדובר בביצוע הובלות בעיר הגדולה ביותר בארץ. עם זאת, הצוות המקצועי של חברת ההובלות מכירה היטב את הדרכים הסבוכות של תל אביב ויודעת להוביל את חפציכם בבטחה.

עוברים בקיץ

רוב מעברי הדירות מתרחשים בימי הקיץ, אך ישנם גם העברות שמתקיימות בימי החורף ועל כל חשוב לבחור בחברה שמחזיקה בצי של משאיות תקינות שלא יסבו נזק לציוד שלכם במהלך ההעברה. מומלץ לפנות אל חברת ההשכרה כמה שבועות לפני המעבר ולשריין לכם מקום. יקיר אקספרס הובלות היא חברת הובלות במרכז ותיקה ומקצועית שתשמח לעמוד לשירותכם בכל רחבי הארץ.