משבר הקורונה – הזמן שלכם לטפל בכל מה שדחיתם עד היום

 

דליה וגלית הן שתי אימהות הגרות באזור המרכז ולשתיהן יש 3 ילדים ובעל וכולם נמצאים יחד בהסגר בבית בשל משבר הקורונה. אין ספק כי כולם יחד בבית לכל כך הרבה זמן זה לא תמיד הכי נוח בעולם ומתישהו מאבדים את הסבלנות וזה גורם לכולנו לפתוח את הטלפונים, הרשתות החברתיות וכל דבר אפשרי ולשוחח עם אנשים אחרים באותו מצב כדי לנחם את עצמנו. דליה וגלית, חברות טובות מאוד ומשוחחות מדי יום בטלפון לפחות פעם פעמיים ביום. בעוד דליה משועממת ולא מוצאת את עצמה, גלית מספרת לה שהיא מנצלת את הזמן לטפל בכל כך הרבה דברים שהיא לא הספיקה לטפל בהם עד היום ואפילו יש לה זמן להשקיע בתחביב ילדות שלה: בציור.

ההבדל בין אנשים מצליחים לפחות מצליחים:

המציאות בתקופת משבר הקורונה היא מציאות לא פשוטה עבור כל עם ישראל ועבור מיליארדי אנשים ברחבי העולם. ההסגר, הפגיעה הכלכלית והילדים שיושבים ומשתגעים בבית ללא הרבה אפשרויות רק תורמים ללחץ הנפשי, למתחים המצטברים ולאינספור דברים שרק יחסמו את היצירתיות שלכם ואת המוטיבציה שלכם לנצל את הזמן דווקא לטפל בדברים שדחיתם הרבה זמן ודווקא עכשיו יש לכם זמן לבצע אותם. אנשים מצליחים רואים במשבר הזדמנות ובכל קושי רואים אתגר שצריך לעבור. זה הזמן שלכם לנצל את המצב, את הזמן שהתפנה לכם, ולבצע אתו משהו שהוא בעל ערך עבורכם.

זה הזמן לטפל בכל הדברים שדחיתם עד היום:

ניצול הזמן לטובת משהו שהוא בעל ערך עבורכם, שדחיתם עד היום כי לא היה לכם זמן לעשות אותו, יכול להיות כל דבר. הנה רק כמה דוגמאות לדברים שאולי אמרתם לעצמכם הרבה זמן שתעשו ולא היה לכם זמן לעשות/לפתח:

  • ליצור הכנסה נוספת – בכל משבר יש הזדמנות ומשום כך תמיד יהיו אנשים שירימו את הכפפה היזמית ויעשו עם זה משהו. גם אם אתם לא מאלה שתזמינו מסיכות מחו"ל ותמכרו אותם במחיר מופקע כדי לייצר רווחים נקודתיים, ייתכן ותרצו לנצל את הזמן שהתפנה לכם ולייצר הכנסה נוספת שתוכלו להמשיך אתה לאחר החזרה לשגרה: לדוגמה פתיחת בלוג משלכם, יצירת מוצר דיגיטלי וכו'.

  • טיפול בסידורים טלפוניים – כמה סידורים טלפוניים דחיתם ודחיתם כי לא היה לכם זמן לטפל? בנקים, קופות חולים, חברות אשראי, עשיית סדר בבטיחות, צמצום הוצאות מול רשימת ההוצאות החודשית שלכם וטלפונים לגורמים הרלוונטיים למיקוח והפחתת העלויות? ועוד.

  • לעזור לילדים – האם הילדים ביקשו מכם עזרה במשהו ולא היה לכם זמן לעזור להם? זוהי הזדמנות נפלאה להתקרב לילדים, להשקיע בהם זמן ולעזור להם במה שהם צריכים.
  • ללמוד שפה חדשה.
  • לקרוא/לכתוב ספר.
  • לצפות בסדרה אהובה בנטפליקס.
  • ועוד...

צרו יתרון עם החזרה לשגרה:

בסופו של דבר משבר הקורונה הזה נותן לכם הזדמנות לבצע פעולות רבות שדחיתם, לפתח עסק עצמאי משלכם מהבית כדי לייצר הכנסה נוספת, להשקיע בתחביבים שונים וכמובן להשקיע יותר זמן בילדים ובבני המשפחה. דבר נוסף שתוכלו לתפוס עליו טרמפ הוא לייצר לעצמכם יתרון עם החזרה לשגרה. מה הכוונה? הכוונה היא שאם בחזרה לשגרה יהיה לכם פחות זמן למשהו שאתם מפתחים עכשיו, תוכלו מראש לתכנן את הלו"ז שלכם שאחרי החזרה לשגרה ולהיערך לכך בהתאם. לדוגמה אם יש לכם עבודה שאתם יודעים שתצטרכו להגיש ללימודים באוניברסיטה עם החזרה ללימודים לאחר המשבר – תוכלו לשבת עליה כבר עכשיו. אם אתם יודעים שצריך לקנות מתנות לילדים ליום ההולדת בעוד כמה חודשים תוכלו לשבת עכשיו לעשות הזמנה באינטרנט למתנות אפשריות. ישנם הרבה דברים שתוכלו לבצע בזמן המשבר כדי לייצר לכם יתרון של זמן והתעסקות בתקופה של החזרה לשגרה – נצלו זאת.

 

רישום עסקים לאתר
רישום המלצה חדשה
התקנת מצלמות אבטחה 2
 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה