מהן כורסאות קימה?

כורסאות קימה כשמן הן, כורסאות אשר מתרוממות כאשר מטרתן העיקרית הינה לעזור לאלו החווים קושי לעמוד כאשר הם במצב ישיבה. מדובר בדרך כלל באוכלוסייה מבוגרת יותר כאשר היתרון הוא שאין צורך בשימוש בכח פיזי על מנת להרים את הכיסא מכיוון שהוא כורסה חשמלית המופעלת בשלט.

כורסאות טלויזיה מסוג קימה

אם אתם מחפשים כורסאות טלויזיה נוחות ומעוצבות אשר מתפקדים במקביל גם כעזר להורים מבוגרים אז יש פתרון והם כורסאות מסוג קימה. כורסאות אלו הפכו למאוד פופולריים בשנים האחרונות עקב דרישה הולכת וגוברת דווקא מצד ילדים להורים מתבגרים העדים לקושי של הוריהם לקום מכורסאות.

 

עצם העובדה שיש את האופציה להתיישב ולקום בקלות, משנה את רמת חייהם של ההורים המבוגרים, הם צריכים לדעת שהם יכולים להתיישב ולקום בקלות יחסית וללא תלות באף גורם אחר סביבם, זהו חופש בלתי נתפס עבורם.

איך תבחרו כורסת קימה טובה?

ישנן אופציות רבות במשק היום ומבחר יוצא דופן של כורסאות טלויזיה מסוג קימה במחירים שונים המתאימים לכל כיס. 

למרות זאת, עליכם לקחת בחשבון מספר נושאים חשובים כאשר אתם בוחרים כורסת קימה. 

  • דבר ראשון, קחו בחשבון שהכורסה הינה עבור הוריכם ולכן, בחרו את הכורסה לפי טעמם האישי ולא לפי טעמכם האישי מכיוון שהם אלו שיבלו זמן רב על הכורסה.
  • דבר נוסף הוא סוג הבד אותו אתם בוחרים, קחו בחשבון שוב למי זה מיועד, וודאו שאתם בוחרים בד הניתן לניקוי בקלות יחסית (כתמי מזון ושתייה למינהם), וודאו שסוג הבד הוא מסוג נושם ושנוח לשבת עליו, לדוגמא: כנראה שבד מסוג עור לא יהיה נוח עבור אוכלוסייה בוגרת יותר.
  • מחיר: למחיר יש משמעות אדירה כאשר בוחרים כורסה מסוג קימה. ישנם מוצרים זולים בשוק ולמרות המראה החיצוני שלהם הם אינם ברמה גבוהה מבחינה טכנולוגית. מה זה בעצם אומר? המנגנון של הכורסה חייבת להיות איכותית וחזקה וזאת על מנת להבטיח שהיא תוכל להכיל את משקל המשתמש.

    למנגנון זול יש סיכוי להתקלקל יחסית מהר ואז הוריכם יוכלו למצוא את עצמם תקועים במצב לא רצוי ללא יכולת להיחלץ מהמצב בו הם נמצאים. אם נתקלתם בכורסה שההפרש שלה הוא משמעותית נמוך משאר הכורסאות, זוהי נורה אדומה לטיב המוצר.

    וודאו שהחברה המייצרת את המוצר הינה חברה עם ותק בשוק העולמי, חברה הקיימת מספר שנים ומסוגלת לתת מענה מיידי גם לתקלות במוצר.

לסיכום

יש פתרון גם לאוכלוסייה המבוגרת בנושא הקימה לאחר ישיבה ממושכת מול הטלויזיה, וודאו שהמוצר שאתם רוכשים הוא איכותי מחברה בעלת מוניטין ויכולת לתת מענה גם כאשר המוצר מתקלקל.