סנטף שקוף

סנטף הינו חומר מעולה כאשר מדובר על פרגול למרפסות, כאשר עונת החורף מתקרבת אלינו הדבר המומלץ ביותר לעשות הוא קירוי למרפסת אשר בה אתם אוהבים לשבת, וכן במיוחד אם קיים בה פינת ישיבה טובה.

 

כאשר אתם משתמשים עם סנטף שקוף, אתם יכולים למנוע חדירה של מים לאותו חלל אשר סגרתם, כאשר החורף מגיע אין אחד שלא אוהב לארח במרפסת חברים או משפחה אשר מתארחים אצלכם, כל זאת מכיוון שכאשר יורד גשם אין אפשרות לשבת אם המרפסת שלכם לא תהיה מקורה היטב.

 

עבודה עם סנטף שקוף הינה עבודה פשוטה וקלה לביצוע, אותה גם אתם יכולים לעשות במידה ואתם מבינים קצת, אך אם אתם לא מבינים אל דאגה ישנם המון אנשי מקצוע אשר יכולים לעשות לכם קירוי עם סנטפים ללא שום בעיה, העבודה הינה עבודה פשוטה, וכן גם העלות של הסנטף אינה גבוהה בדרך כלל.

סנטף שקוף – יתרונות

קיימים מספר יתרונות כאשר עובדים עם סנטף שקוף, סנטף הינו מוצר אשר מיוצר בישראל, כאשר מדובר ביצור ישראלי זה נותן המון יתרונות, ראשית כל הסנטף מותאם למזג האוויר בישראל בצורה המוקפדת ביותר, כך שבמידה ואתם בעלי דירה זה יכול להקנות לכם יתרון, בנוסף, קיימים המון אנשים אשר אוהבים לתרום לכל נושא הכלכלה בארץ, ולכן, מעדיפים לרכוש רק מוצרים אשר ייצורם הוא בארץ ולא בחו"ל.

 

לסנטף שקוף יש עמידות גבוהה לכל סוגי הפרגולות במזג האוויר החורפי, והינו עשוי מחומר אשר המבנה שלו הוא מולקולארי שמבוסס על פולימר, לכן, הסנטף הינו עמיד גם אם במידה ומצטברים עליו מי גשם רבים, לכן, אם אתם מעוניינים לבצע קירוי למרפסת שלכם ואתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר לאיטום המרפסת, סנטף שקוף תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

מהו קירוי סנטף?

כיום, פרגולות הן חלק בלתי נפרד מהנוף כאשר מסתכלים על גינות או על מרפסות, סנטף קיים במגוון רחב של גדלים, צורות ועיצובים שונים, חשוב לדעת כי אף פרגולה לא תהיה אטומה מספיק לחדירה של מי גשמים ללא הקירוי המתאים ביותר.

לכן, במידה ואתם מעוניינים באיטום מעולה אשר יגרום לפרגולה שלכם להיות אטומה לגמרי מפני חדירת מי גשמים, מומלץ עבורכם לבצע את הקירוי עם סנטף שקוף, הסנטף למעשה הוא חומר המיועד לשימוש של קירוי פרגולות, חניות, וכן מיועד למניעת חדירת מי גשמים.

סנטפים שקופים עשויים מפולי קרבונט, חומר זה הינו חומר פולימרי סינטטי פלסטי, אשר מיוצר רק בתנאים של מעבדה, תנאים אלו נותנים לסנטף גמישות, כך שאפשר לעצב אותו על ידי חימום, וכן להחזיר אותו למצב שהוא קשיח בכך שמכניסים אותו לקירור, חומר ה הינו חומר אטום, ולכן מומלץ להשתמש בו כאשר מעוניינים לבצע קירוי על ידי שימוש בסנטף.