הפעלות ימי הולדת לגילאי גן

הפעלות ימי הולדת לגילאי גןמסיבת יום ההולדת של הקטן קרבה ואתם, כהורים אוהבים ואכפתיים, מעוניינים להעניק לו את המסיבה הטובה ביותר שהוא יכול לקבל – אירוע מהנה עבורו, עם כל החברים הטובים והפחות טובים. אם תמשיכו לקרוא את המאמר שלפניכם, תוכלו לקבל השראה ורעיונות לארגון מסיבת יום הולדת עבור ילדים בגיל הגן.

 

אנו חייבים להבין שהימים השתנו, וכי מסיבות של היום הן לא המסיבות מהן נהנינו פעם. אם בתקופת ילדותינו הסתפקנו בהזמנת ילדי הגן אלינו הביתה לטובת שעתיים או שלוש של משחק ועוגה יום הולדת מרשימה (ואיך אפשר לשכוח את שקית ההפתעות של ימי ההולדת, שכללה מספר שבבים של במבה וביסלי, מסטיק מסוכר ואולי איזה חטיף שוקולד באיכות בינונית ומטה?), הרי שאנו חיים בתקופה שונה, בה הציפיות מאירוע יומולדת לילד בגיל הגן גבוהות משמעותית. בימינו קשה להעסיק ילדים בני 4 ו-5 במסיבה שנעדרות ממנו הפעלות לילדים, כאשר מספר הולך וקטן של משפחות בוחרות לנהל את המסיבה בסלון ביתן.

הפעלות לילדים – האם נחוץ שההורים יהיו שם?

ככל שמדובר במסיבת יום הולדת לגילאים קטנים כ-4 ומטה, הרי שסביר שיגיעו למסיבה עם ההורים. כאשר מדובר בילדים קטנים כאלו, רצוי שיגיעו עם הוריהם, על-מנת שירגיעו אותם במידת הצורך. אם ישנו צופי להגעת מספר ניכר של הורים, כדאי יהיה לארגן עבורם "מתחם אירוח מבוגרים" ובו שתייה חמה וקרה וכיבוד קל העונה על צרכיהם התזונתיים של מרבית המגיעים (טבעוני, צמחוני, ללא גלוטן, ללא סוכר, ללא ככה וללא ככה – כמיטב דרישות התזונה הפופולאריות בימינו).

 

תכנון מסיבת יום הולדת הוא תהליך מיוחד וארוך למדי. מדובר באירוע חשוב לאנשים רבים, כאשר רבים מעוניינים במסיבה מוצלחת, איכותית ומקורית. אין חובה להביא אטרקציות מורכבות מדי, אבל כן כדאי לדאוג לתכנית שלא תוביל לשעמום קולקטיבי של קבוצת הילדים מהגן של הילד או הילדה. אטרקציה משמעותה הפעלה כלשהי. ישנו מגוון רחב למדי של הפעלות אפשריות למסיבות יום הולדת לגילאי הגן. ננסה לגעת כאן בכמה מהן.

 

רעיון נחמד כהפעלת יום הולדת יכול להיות מסיבת יומולדת בטבע. חיק הטבע מאפשר לקיים הפעלות מסוגים שונים, המתאימות למגוון נרחב של גילאים, בלא הבדל בין בנות לבנים. כך, לדוגמא, ניתן לקיים משחקי חברה מופלאים בטבע, שהרי בחיק הטבע ניתן תמיד ליהנות מהמרחבים הגדולים והמרגיעים, מהשקט ומשאר עניינים חדשים שניתן לגלות רק מחוץ לארבעת הכתלים של הבית, בית הספר, העבודה והגן. וודאי הוא הדבר שרוב (אם לא כל) המשתתפות והמשתתפים ייהנו ויצרבו את האירוע בזיכרונם משך תקופה משמעותית.

 

רעיון אפשרי נוסף: משחקי חשיבה. ישנם משחקי חשיבה רבים שעשויים לרתק קהלי ילדים ומבוגרים. באופן כללי, משחקי חשיבה מתאימים לכולם וגורמים לסקרנות והפעלת המוח. במידה שתמצאו משחקי חשיבה המתאימים לקהל היעד שלכם, הרי שמובטח שכולם ישתתפו וייהנו.

 

קל לראות שניתן למצוא רעיונות רבים להפקת יומולדת נהדר לקטנטנים שלכם. רצוי לדעת כיצד להתאים את ההפעלה לילדי הגן ומומלץ מאוד להסתייע בשירותי הפעלה מקצועיים. מפעילה או מפעיל מקצועיים יוכלו לחסוך לכם זמן רב בתכנון ולבצע אותה מהנה לכולם ומוצלח יותר.

 

נוכל לסכם כאן ולומר כי ישנם סוגים שונים של ימי הולדת – כגון הפעלות המבוצעות על-ידי ליצן וכאלו הנעשות על-ידי מפעיל מקצועי. ליצנית ימי הולדת עוסקת פחות בשיתוף הקהל ויותר בסוג של הצגה ושעשוע של הקהל (הכנת בלונים וטריקים שונים נוספים). ישנו גם קוסם יום הולדת – הוא מגיע עם הציוד הקסום שלו למקום האירוע ומפעיל קסמים לילדים – מעין הצגה קסומה ומעוררת הנאה בקרב ילדים ומבוגרים כאחד.

פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בארץ
האחים תמם עבודות איטום
תכשיטים נגד עין הרע
רישום המלצה חדשה