יועץ פנסיוני ותכנון קצבת הפרישה

יועץ פנסיוני ותכנון קצבת הפרישההעלייה בתוחלת החיים מצד אחד, והשחיקה המתמשכת בקצבאות הזקנה מנגד, מעלים את החשיבות של תכנון פנסיוני חכם. שכירת שירותיו הטובים של יועץ פנסיוני בלתי תלוי, עשויה לשפר את החיסכון  הפנסיוני  ולהגדיל את  גובה הקצבה החודשית בגיל הפרישה. מהו ייעוץ פנסיוני? מה ההבדל בינו לבין שירות הניתן בידי משווק או סוכן ביטוח פנסיוני?

ייעוץ פנסיוני והתאמת החיסכון ללקוח

המטרה המרכזית של הייעוץ הפנסיוני היא התאמת החיסכון הפנסיוני לצרכים של החוסך בהווה ובעתיד. לצורך ההתאמה נלקחים  בחשבון פרמטרים רבים . בין השאר, יועץ פנסיוני מתחשב בגילו של החוסך, מצב בריאותו ,תנאי העבודה ,אופי העיסוק שלו, יכולת ההשתכרות שלו ומצבו המשפחתי.

 

יועץ פנסיוני, סוכן ביטוח ומה שביניהם

היתרון הגדול של יועץ פנסיוני יחסית למשווק פנסיוני או סוכן ביטוח, הינו העדר התלות של היועץ בחברה או גוף פנסיוני ספציפי המשלמים את שכרו או מעניקים לו הטבה מכל סוג שהוא. היועץ הפנסיוני מייצג נטו את הלקוח, ומעניק לו ייעוץ אובייקטיבי ובלתי תלוי .ליועץ פנסיוני אין תמריץ למכור תכניות ביטוח  ו/או תכניות פנסיוניות כדי לקבל עמלות . סוכני ביטוח ומשווקים פנסיוניים כן מקבלים תגמול ותמריצים מחברות הביטוח ו/או בתי ההשקעות השונים אם כעמלות, אם כמתנות ואם כאחוז מתוך דמי הניהול הנגבים בתכניות שלכם.

 

יועץ פנסיוני מקצועי ואובייקטיבי  יבחן את כל התכניות של הלקוח, יברר עם הלקוח את צרכיו ואת העדפותיו  ויציג בפניו דוח סיכום מנומק הכולל המלצות לביצוע . בהתאם לצורך, היועץ אף יכול ללוות את הלקוח בישום ההמלצות אל מול הגופים השונים.

 

אם יש לך תחושה שהעמלות גבוהות מידי , שהכיסויים הביטוחיים לא מספקים או מופרזים ,כדאי לך  לבדוק בהקדם את התכניות הקיימות שלך למען הפנסיה שלך ולמען המשפחה שלך. יועצת פנסיונית אישית, תבצע עבורך בדיקה אובייקטיבית והתאמה אישית של מבנה החיסכון הפנסיוני שלך, במטרה להפיק ממנו את המיטב. הנכם מוזמנים ליצור  קשר כעת ולעשות את הצעד הראשון לשיפור ניכר של הפנסיה שלך.

 

רישום עסקים לאתר
התקנת מצלמות אבטחה 2
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בחול
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה