טיפולי פנים - סוגים והמלצות

טיפוח עור הפנים בעונת הקיץ החמה: עצותבימינו, הפכו טיפולי פנים לעניין של חובה – בעידן בו כולם מעוניינים במראה מושלם וגוף מחוטב. עם זאת, לא תמיד יש ברשותנו את האמצעים והזמן לטיפולי פנים – אולם אלו האסתטיים והעדכניים בוודאי ימצאו את הזמן הנדרש לכך. לכן ישנה חשיבות לקוסמטיקאית טובה ומיומנת. אשת מקצוע כזו ממלאת מקום חשוב בחיינו, ועל-מנת למצוא כזו, נדרש לעיתים מזומנות להשקיע מאמץ ניכר. מדובר במשימה אפשרית בהחלט – כל שצריך זה לדבר עם חברים ומכרים ולקבל מהם המלצה על מישהי שהם מכירים. חשוב שתהיה זו קוסמטיקאית עם תעודות רלבנטיות המעידות על ידע מעודכן ועל ניסיונה בתחום.

 

הקיץ בפתחנו ומחייב אותנו בהיערכות מחודשת לטיפול עור הפנים. ראשית, העור דורש שיקום בתום תקופת החורף, המאופיינת ביובש והיעדר לחות. על-מנת להכין את העור באופן מושלם לעונה החמה, רצוי לבצע סדרת טיפולים משקמים במכון קוסמטי מנוסה ומקצועי, הכוללים בין היתר: החדרת חומרי לחות על-ידי אמפולות חומצה הילאורונית וקולגן, פילינג שיוף שכבות עור, עיסוי עור פנים מקצועי, שימוש במסעות לחות ואולי אף במכשור קוסמטי ייעודי, כמו מכשיר קור המעודד סירקולציה, זרימת דם מוגברת ומראה עור מחודש.

 

ממש כשם שבעונת החורף, מושפע העור מהסביבה החיצונית, ובראש ובראשונה מיובש, כך גם בקיץ העור מושפע משינויי טמפרטורה ואקלים לח. כאשר הטמפרטורות עולות ובחוץ הופך להיות לח וחם, גם עור הפנים הופך שמנוני ומבריק, ולעיתים, עקב עודף שומנים ולחות, נסתמות בלוטות השומן שבעור ומופיעים פצעונים קטנים בשטחי הסנטר והמצח.

 

טיפוח עור הפנים בעונת הקיץ החמה: עצות

תחילה, יש להחליף את אמצעי ניקוי הפנים ששימשו אותנו בימות החורף והאביב לאמצעים עם אחוזי לחות מופחתים, הנשטפים בקלות במים. מוצרי ניקוי פנים במרקם על מוס או ג'ל טובים לימות הקיץ, בעיקר בשל תכונת הרעננות שהם מעניקים, והיותם נעימים למגע. אלו תכשירים שאינם שומניים וגורמים לעור להיראות אחיד ונקי ולא מיוזע ולח.

 

השתמשו בקרם לחות בעל מרקם קל וספיגה מהירה בעור. תחת קרם הלחות רצוי להשתמש בסרום על בסיס מים, המעניק לחות מוגברת לעור.

 

לקראת הקיץ, רצוי להקפיד על טיפולי פילינג קבועים. טיפול כזה מסיר לכלוך, שומנים ותאי עור מתים מעור הפנים. כדאי להשתמש פעמיים בשבוע בפילינג ביולוגי (ולא בגרגרים).

 

לאחר הטיפול, מומלץ למרוח את העור במסכת לחות סופחת שומן להשלמת הטיפול.

 

אלו הסובלים מהזעת יתר יכולים לאחסן במקרר את קרם הלחות. מריחתו לאחר שהיה במקרר יוצרת תחושת קרירות נעימה על העור, נוסף למראה חיוני ורענן יותר.

 

הימנעו משימוש בתכשירי לחות עם סמיך ועשיר בעונה החנה. כדאי לעבור לתחליבי לחות עם מרקם קליל יותר ונוזלי.

 

כאשר את יוצאת החוצה בעונה החמה, תעשי חוכמה אם תיקחי עמך בתיק גם דפי פודרה לספיחת שומנים. אלו דפים קטנים הסופחים עודפי שומן שהצטברו על העור וגם מעניקים לעור מראה מט ונקי. ניתן להשתמש בדפי פודרה בלא הגבלה, כל עוד חשים שמנוניות על העור. הם מעלימים ברק ושמנוניות מעור הפנים, מבלי ליצור שכבות פודרה עבות.

 

טיפול פנים מתאים – כיצד בוחרים?

טיפולי פנים המוצעים בימינו מאפשרים לכל אחת ואחת להשיב לעור פניה את אשר איבד במהלך השנים, וליהנות ממראה חיוני וצעיר יותר. יש לבחור טיפול מתאים לסוג העור ולבעיה ממנה סובלים. קיימים טיפולי פנים למקרים חמורים של אקנה וישנם טיפולים למקרי פיגמנטציה. קיימים גם סוגי טיפולים לסובלים מפצעונים על עור הפנים, כמו גם טיפולי יופי המותאמים לאירוע מיוחד – כמו בר מצווה, למשל. רצוי להסתייע בקוסמטיקאית ולבחון עמה את סוגי הטיפולים הזמינים והמתאימים.

המלצות טיולים בחול
האחים תמם עבודות איטום
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר