מה תקבלו ומה לא תקבלו בטיסות לואו קוסט

מה תקבלו ומה לא תקבלו בטיסות לואו קוסטחופשה לחו"ל היא אחת הדרכים הטובות והמוכחות למילוי מצברים ולהתחדשות אנרגטית, לאחר שבועות רבים של עבודה בלתי פוסקת ושהייה מתישה עם הילדים ובני משפחה טרחניים. שינוי האווירה והתנועה בריאים לגוף ולנפש וכדאי לכל אחת ואחד מאיתנו לארגן חופשה כזו לעתים קרובות יותר. מה עושים כדי לארגן חופשה מופלאה? אז ככה – כדי להפוך את החופשה לאפשרית עבור כל בני המשפחה, על אף מחירי הטיסה הגבוהים, כדאי לעשות את המאמצים לאיתור כרטיסי טיסה מוזלים. לפניכם מספר דרכים בעזרתן תוכלו להוזיל את עלות כרטיסי הטיסה לחופשות הבאות שלכם בחו"ל.

 

מבוקש משמעו יקר יותר

כולנו יודעים שביקוש רב יותר משמעותו מחירים גבוהים יותר, כאשר הדבר תקף גם לגבי כרטיסי טיסה. ישנם מספר פרמטרים הקובעים ביקוש של טיסה, כאשר הטיסות הזולות תהינה לרוב הפופולאריות יותר.

  • יעד: גם אם מדובר במשך טיסה דומה, הרי שטיסה למקום מבוקש תהיה לרוב יקרה יותר מטיסה לאתר פחות מבוקש.
  • תאריך בחגים ובחופשות אנשים נוטים לצאת לחופשות, מה שמזניק את המחירים. באופן כללי, בין החודשים אוקטובר למרץ קל יותר למצוא טיסות זולות, שכן מדובר בעונה החורפית במרבית העונות. ימים יוצאי דופן כאן הם ימי סוף השנה האזרחית הקודמת ותחילת השנה האזרחית החדשה, שכן בימים אלו מתקיימים אירועים רבים וייחודיים ביעדים רבים בעולם, מה שמושך אליהם תיירים רבים. בנוסף, ישנם יעדים שדווקא בעת שבשאר העולם המחירים גבוהים יותר, הטיסה אליהם דווקא זולה יותר, למשל – תאילנד, אליה ניתן לטוס במחירים נמוכים יותר דווקא בחודשי הקיץ, כיוון שאז בתאילנד ישנן יותר סופות מונסון.

השוואה והתמקחות

העידן הטכנולוגיה הביא לנו את עולם האינטרנט, שפתח בפנינו מגוון אפשרויות להשוואת מחירי טיסה. רצוי להשוות מחירי טיסה בין חברות שונות, גם אם אתם שומעים על "מבצע" כלשהו. ייתכן שתוכלו למצוא מבצעים דומים גם אצל חברות שפרסומיהן לא הגיעה לעיניכם.

רכישת כרטיסים באופן מקוון מאפשרת לערוך השוואות מחירים; עם זאת כדאי לזכור שהזמנה לאינטרנט מקשה על התמקחות. תוכלו לנסות לעבוד מול סוכן נסיעות שימצא לכם דיל בטיסת שכר וממנו לבקש הנחה (המגיעה על חשבון העמלות שסוכן הנסיעות גובה על עסקה מוצלחת).

טיסות לואו-קוסט וטיסות שכר

טיסות לואו קוסט וטיסות שכר תהינה לרוב זולות משמעותית מטיסות סדירות. ובכל זאת, כדי להתחשב בעלויות נוספות שעשויות להופיע, כמו הזמנת ארוחות במהלך הטיסה, הזמנת סרטים או הוספת מזוודה לבטן המטוס. עם זאת, על אף שמשלמים על העלאת מזוודות ועל האוכל, הרי שהתוספות עשויות להיות לא גבוהות ולהפוך את עסקת הלואו קוסט למשתלמת ביותר. יתרה מכך, כדאי לבדוק את האפשרות לביטול הכרטיס, שלעתים קרובות אינה קיימת בעסקאות לואו קוסט.

 

בנוסף, לגבי טיסות שכר ישנם סיכויים גבוהים יותר לעיכוב (או הקדמה); במידה שאינכם מוכנים לקחת בחשבון סיכוי לאירוע כזה, שקלו בכל זאת טיסה סדירה.

טיסות בדקה ה-90

חברות תעופה מסוימות מציעות כרטיסים במחירים נמוכים במיוחד עבור הספונטניים שבינינו. לעתים יהיה עליכם להיות כה ספונטניים, עד כדי הגעה ישירה אל שדה התעופה עם מזוודה ודרכון תקף, בתקווה למצוא מושבים פנויים בשנייה האחרונה ליעדים מסוימים. ספונטניות יכולה במקרים רבים להיטיב עם הנוסעים מבחינה כלכלית.

 

אז מה עכשיו?

השורה התחתונה היא שניתן לבחור מתוך היצע נרחב של טיסות ומחירים ליעדים שונים, אולם אתם צריכים לבחור את מה שמתאים לכם, תוך התפשרות בפרמטרים מסוימים. אם יש בכיסכם את הפרוטה, תוכלו לשלם יותר ולקבל כרטיס טיסה "יציב" יותר ועם תנאים טובים יותר.

המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בחול
רישום המלצה חדשה