חמישה צעדים שיקדמו את הקריירה שלכם

מרגישים מעט תקועים בקריירה? עדיין עובדים באותה משרה כבר עשור. יש מגוון טכניקות שיאפשרו לכם להתקדם בקלות רבה יותר במקום העבודה. במאמר זה נציין כמה מהן בקצרה.

הגדילו ראש במקום העבודה הנוכחי

אחת הטכניקות שיכולה לשנות את המקום שלכם בארגון בו אתם עובדים היום היא לבלוט. בניגוד לתקופת בית הספר בהם הציונים היו גורמים לכם להתבלט, במקום העבודה יתחילו לשים לב אליכם יותר כאשר תגדילו ראש. נסו לבצע מעט יותר מטלות מהצריך והציעו לבוס שלכם רעיונות חדשים שיכולים לקדם את המחלקה שלכם או את החברה כולה.

הרחיבו את הידע המקצועי שלכם

אפשר להגדיל את הידע המקצועי ולהתמחות בצורה רוחבית למשל על ידי יציאה ללימודים או באמצעות קורסים ייעודיים. כיום, ישנן תכניות רבות המיועדות לאנשים עובדים, כמו תואר שני במשפטים ללא משפטנים המאפשר לכל אדם להרחיב את הידע האישי, גם אם לא באופן ישיר לתחום בו הוא מתמחה באופן שיכול לשרת את הקריירה ולסייע לטפס מעלה בסולם הארגוני.

נסו ליזום פעילות העשרה מקצועית

המשאב החשוב ביותר בחברה הוא העובדים בה. אם תזמו פעילות העשרה מקצועית שיכולה לקדם את כל הצוות שלכם תוכלו לא רק להשתפר באופן אישי אלא גם להראות למנהלים שלכם כי אכפת לכם מהארגון בו אתם נמצאים. הפעילות יכולה להיות הדרכה כמו סדרת הרצאות הרלוונטיות לנישה בה אתם עוסקים או שיעורים מקוונים וסמינרים שאינם מחייבים את כל העובדים לצאת מתחום החברה.

בקשו אחריות נוספת בחברה

האם כבר יש אדם שעורך את כל המצגות למחלקת המכירות שלכם? מי דואג לעדכן את העמוד שלכם ברשתות החברתיות? ספרו לבוס שלכם כי הייתם רוצים לתרום יותר בחברה ובקשו תחומי אחריות נוספים המשיקים למשימות שאתם עושים היום. ככל שתפגינו יותר כישורים – כך יהיה סיכוי גבוה יותר שתגיעו למשרות ניהוליות.

שאפו גבוה

הכי חשוב – להמשיך לשאוף גבוה בחברה. אם אתם חשים שאתם כבר מגדילים ראש ויכולים באמצעות לימודים בשעות הערב להתקדם עוד יותר עשו את הקורס ולאחר מכן ספרו לבוס שלכם כי הייתם רוצים לסייע ולקחת אחריות על חלק מהמחלקה. תתפלאו לדעת אך מנהלים רבים ישמחו לזרוע המקשרת ביניהם לבין העובדים הזוטרים בחברה ויד מסייעת בתפקידי ניהול המשימות השונות.

המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
התקנת מצלמות אבטחה 2
המלצות טיולים בחול