חיישני רוורס - בטיחות בעידן הטרום אוטונומי

 

חישני רוורס להשלמת מקורות המידע לפני קבלת החלטה ותגובה בנסיעה אחורה

חיישני רוורסרדיו סיטי חברה מובילה לשיווק והתקנת אביזרי רכב, כולל חיישני רוורס, בבית הלקוח. החברה מספקת שירותי התקנת חיישני רוורס ואביזרי רכב נוספים בפריסה ארצית על פי דרישת הלקוח. לקבלת ייעוץ לגבי התקנת מערכת מולטימדיה לרכב, חיישני רוורס ואביזרי רכב נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לייעץ ולהגיע אליכם להתקנה בביתכם (או מקום העבודה).

חיישני רוורס - אביזרי רכב להשלמת התמונה החושית

חיישני רוורס כמו חיישנים רבים אחרים, חיישנים אופטיים, פוטואלקטריים, מצלמות דרך וכו'. חיישנים אלה משמשים את יצרני הרכבים האוטונומי, על מנת לספק למעבדי הנתונים ומחשבי הרכב, שאחראים על נהיגת הרכב. את מרב הנתונים האפשרי על מנת שיקבל את ההחלטות הנכונות לגבי הנסיעה.

אנחנו מצויים בעידן הביניים, טרום הרכב האוטונומי, שבו מרבית הרכבים, גם החדשים ובעיקר אלה שנעים על הכביש שנה ויותר. אינם מצוידים בכל אמצעי החישה העומדים לרשות היצרנים. חיישני רוורס הנם אחת הדוגמאות הבולטות למצב זה.

רכבים חדשים רבים מצוידים כבר כיום במערכות חישה רבות אשר מעבירות נתונים למחשב הרכב. אולם נתונים אלה במרבית הרכבים הנם נתונים על פעולת המנוע ומערכות הרכב השונות. נתונים אלה מסופקים על ידי חיישנים מסוגים שונים הממוקמים במקומות שונים כחלק ממערכות הרכב. לדוגמא חיישנים המדווחים על דלת לא סגורה, על תקינות כריות אוויר, על משצב לחץ השמן במנוע ועוד.

חיישני רוורס שייכים למגוון החיישנים המופנה כלפי חוץ ומתפקידם לספק נתונים לגבי סביבת הרכב.

אל אף שבמרבית הרכבים העולים על הכביש בשנים האחרונות מותקנות מערכת מולטימדיה לרכב המפשרת העברת נתונים ממגוון מקורות ולעתים מצורפת למערכת זאת גם מצלמת רוורס הרי שבמרבית הרכבים הנעים על הכביש כיום לא הותקנו חיישני רוורס על ידי היצרן.

חיישני רוורס לשמירה על רכבנו ועל הסביבה הפיזית והאנושית

חיישני רוורסמחקרים רבים כבר הוכיחו חד משמעית שמהירות התגובה שלנו ובמקביל איכות ודיוק התגובה שלנו, מושפעים באופן ישיר מכמות המידע הנקלט על ידי חושינו השונים ביחס לאירוע ספציפי. מכאן שכאשר מדובר בנהיגה, בעיקר בנהיגה אחורה. כאשר לעתים, גם אם אנו מצוידים במצלמות רוורס, קיימים שטחים שאינם נקלטים במצלמות הרוורס או במבטנו המופנה אחורה. מצבים אלה מדגישים את הצורך בקיומו של מקור מידע נוסף, אותו מספקים חיישני רוורס, על מנת שההחלטות והתגובות שלנו יישארו מדויקות וימנעו מאיתנו במצבי איחור קיצוניים לפגוע עם הרכב בסביבתנו בעיקר כשמדובר בנסיעה אחורה.

להזמנת התקנה של חיישני רוורס בכל סוגי הרכב. צרו עמנו קשר ברדיו סיטי, ולאחר שיחת ייעוץ נקבע מועד ומקום התקנה שמתאימים לכם. במידה וקיימת ברכבכם מערכת מולטימדיה ניתן להתקין בו זמנית (בעלות נוספת), מצלמות רוורס.