חושדים בבגידה? מה כדאי לדעת לפני שלוקחים חוקר פרטי

חושדים בבגידהחיי הנישואין אינם פשוטים, אך הם הופכים מורכבים יותר כאשר אחד מבני הזוג חושד בבגידה. מה אנו כחברה וכבודדים חושבים על בגידה רומנטית? חלק מאיתנו רואים בה חטא שאין עליו מחילה וחלק חושבים שהדבר נפוץ ובלתי נמנע. קרוב לוודאי שהדעה שלנו מושפעת מהחוויות שלנו וכמובן אם אנחנו בצד הבוגד או הנבגד. מה שברור הוא כי כשאדם מחליט לבגוד בלי רצון לפוצץ את הקשר, הוא משקיע המון אנרגיות, זמן ומחשבה, כדי שבן הזוג לא יגלה. כשבן הזוג חושד ורוצה להיות בטוח, בין אם זה כדי להוכיח משפטית או סתם לידע כללי, במקום להשקיע המון אנרגיות, זמן ומחשבה, הוא יכול להשקיע כסף, והרבה בחוקר פרטי, אבל לפני שאתם רצים לפתוח את הארנק אולי כדאי ללמוד מה הם הסימנים המחשידים. 

סימנים של בגידה

ישנם כמה סימנים שיכולים להעיד על כך ש"משהו" עובר על בן הזוג שלכם. אחד מהם הוא כשבן הזוג נדבק למכשיר הסלולרי, רץ איתו לאמבטיה, או מחבק אותו בלילה, זה סימן שאו שהוא שילם הון עבור הטלפון שלו או שפשוט יש מישהו מיוחד שהוא רוצה לדבר איתו כל הזמן וגם להסתיר את זה.

 

הודעות הפייסבוק האימייל  הוואצ'אפ והאס אם אס שמגיעות בשעות מוזרות, ומוגדרות כ"עבודה דחופה" גם הן יכולות להחשב כסימן מחשיד.

 

אם הקשר בין בני הזוג מעיד על תחושה של התרחקות, חוסר רצון לאינטימיות, ובזמנים מסוימים פשוט אין אפשרות להשיג אותו/ה בטלפון או במשרד ללא סיבה, יכולים בהחלט להראות שאלה סימנים שמראים כי משהו השתנה. בנוסף גם כל שינוי בשגרה, כמו בגדים חדשים ושינוי באורח חיים, ריחות חדשים ובלתי מוכרים או חיוך חדש.

 

גם כאשר בני הזוג חורגים מההתנהגות הרגילה האופיינית להם ומתחילים להרעיף מתנות מפתיעות על בן הזוג שלהם, הרי שלעיתים זה יכול להעיד על רגשי אשמה עקב ניהול קשר רומנטי מהצד.

 

כשחושדים מה עושים?

כמובן שלא כל שינוי בהתנהגות מייד זה אומר שיש חשד לבגידה. אם למשל הבעל מביע דאגה מהמראה החיצוני שלו, זה עדיין לא אומר שיש לו מאהבת. לעומת זאת, שינוי התנהגות חריג ולאורך זמן והצטברות סימנים מחשידים נוספים כן אמורים להדליק נורת אזהרה.

 

ישנן מספר אפשרויות שיסייעו לכם לאמת את החשד. אפשר כמובן לחטט לו בסלולרי, בהנחה שהוא לא למד למחוק את ההודעות השונת. כמובן שמומלץ להסתכל בחשבון הבנק או האשראי ולחפש אחר הוצאות חריגות שלא נעשו בידיעתכם. אפשר כמובן לרחרח את הבגדים כדי לנסות לחפש אחר ריחות זרים. וכן גם אפשר לחטט ולחפש במגירות או בארון הבגדים, או לבדוק את היסטורית הגלישה שלו באינטרנט. אבל הפתרון היקר ביותר הוא פנייה לבלש פרטי.

 

עם זאת קחו בחשבון כי הפעלת מעקב אחר בן או בת הזוג באמצעות חוקר פרטי היא צעד שאין ממנו חזרה. במקרה שלא הייתה בגידה, גילוי הפעלת החוקר על-ידי הצד השני, עלול לדרדר את היחסים בין בני הזוג ולגרום לגירושים.

 

בגידה - סוגים שונים לה

חוקרים פרטיים נוהגים להבדיל בין סוגי הבגידות השונות. מבגידה וירטואלית, המתאפיינת בצ'אטים לוהטים אל תוך הלילה ועד זו המעידה על רומן ממושך, והמאופיינת בשקרים רבים וסודות, ולבסוף היא גם יכולה להוביל לפירוק החבילה המשפחתית.

 

לכן במקרה של התעוררות חשד חשוב לפנות לגורמי מקצוע אשר מבינים את החוק ואת דרך פעולתו של משרד חקירות ולא לנסות לעשות דברים באופן עצמאי.

 

מחפשים משרד חקירות? לחצו כאן >>>

התקנת מצלמות אבטחה 2
המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
רישום עסקים לאתר
רישום המלצה חדשה