חופים למשפחות בטבריה - קמפינג

חופים למשפחות בטבריה - קמפינגמה כיף יותר מלטייל ברחבי הארץ ולשלב קמפינג בשטח? מדובר בחוויה כיפית ומגבשת לכלל המשפחה. טיול קמפינג מתאים עם המשפחה, עם חברים וגם בזוגות. מה חבל שיותר מדי אנשים בישראל אינם מודעים כלל לאפשרויות הרבות העומדות בפניהם מבחינת טיולים בארץ המשלבים לינה בשטח. מיקומים פופולאריים ללינה בשטח כוללים את הצפון, רמת הגולן והכינרת והדרום המדברי. גם אם אתם חדשים בעולם הקמפינג, אין ממה לחשוש – תוכלו להתחיל להכיר את עולם זה בנסיכה לטבריה שעל שפת הכינרת – יעד נהדר לקמפינג.

 

טבריה – העיר האהובה לחופי הכינרת

חושבים שטבריה זו עיר משעממת שאין מה לעשות בה? חישבו שנית. טבריה, השוכנת לצדם של חופים יפהפיים של הכנרת, כוללת מגוון חופים מוסדרים ומסודרים, שיכולים לשמש יעד מעולה לחוויית קמפינג נהדרת. אם זו הפעם הראשונה שלכם בלינת שטח ואינכם מכירים את התנאים לאשורם, תוכלו לבחור בחוף מוסדר ונוח שינגיש לכם את חוויית הלינה בטבע גם אם אין מאחוריכם שנים רבות של ניסיון בעולם זה.

 

חופים מסודרים – יתרונות

בצאתכם לקמפינג, אתם מעוניינים בוודאי לחוות את הטבע במלואו, אך ללא ניתוק מוחלט מהנוחות הביתית. לינה בחוף מסודר מעניקה ערך מוסף משמעותי לחוויית הנוחות של הטיול. יתרונותיה של לינה בחוף מסודר ברורים, כאשר בחירה בחוף מסודר זוהי בחירה מעולה למתחילים.

חופי מסודרים כוללים לרוב חיבור לחשמל, מקלחות ושירותים נקיים מסודרים, עמדות הדלקת אש ועוד אלמנטים החשובים בעת לינת שטח מחוץ לבית. חוף מסודר יכול לעשות את ההבדל שבין בילוי נהדר לבין בילוי שלא תשכחו, אבל לא מהסיבות הנכונות.

 

קמפינג בטבריה – הבחירה הנכונה

רבים יעידו על כך שטבריה היא מקום נהדר להתחיל בו את "קריירת" הקמפינג שלכם. חופי טבריה מסודרים ונוחים והגישה אליהם נוחה ופשוטה. בחירה בחוף מסודר תבטיח חוויה נוחה ונעימה של לינה בשטח. הכינרת היא, ללא ספק, מהמקומות היפים שיש לארץ ישראל להציע ומלבד היותה מוקד עליה לרגל מזה מאות בשנים, הרי שגם חופיה ידועים כרומנטיים וקסומים עד מאוד. באזור טבריה גם עומד לרשותכם מבחר אטרקציות, מסעדות וחנויות.

 

אחד המראות היפים ביותר בהם ניתן לחזות הוא מראה הכינרת בעת היקיצה בבוקר. מהדברים החשובים ביותר בקמפינג הוא אוהל טוב. אם אתם מתכוונים לישון בשטח ולא במבנה קבוע, ראוי שתשקיעו באוהל איכותי כמספר מאות שקלים. עדיף להגיע בשעות האור על מנת להקים את האוהל ללא בקלות ובמהירות ולהיכנס לשעות החשכה כאשר אתם מוכנים ומזומנים להרפתקת הלילה בשטח.

אם מדובר בקמפינג המשפחתי הראשון שלכם, מוטב כי תבדקו את הציוד לפני שתצאו את הבית.

 

הכינו ציוד מתאים להתנהלות בשטח

עבור רבים, קמפינג על חופי הכינרת זוהי נקודה ממנה יתחיל מסלול הליכה רגלי. במקרה זה, רצוי להצטייד בנעלי טיול גבוהות עם גרבי הליכה בהתאם לעונה. ייתכן שבימים חמים יתאים יותר לנעול סנדלי שורש (שיתאימו גם למסלולים או קטעי מסלולים הכוללים מעבר במעיינות ונחלים.

 

לינה תחת כיפת השמיים זו בחירה נהדרת, אולם יהיה צורך להצטייד, מלבד באוהל טוב, גם בשק שינה, מזרן שטח (פלציב) לבידוד תרמי, כילה, ציפה, שעון מעורר, אטמי אוזניים ודוחה יתושים.

 

נושאים נוספים אליהם ראוי להתייחס בעת שמתכננים טיול סובב כינרת הם: ציוד בישול, מפות מתאימות, תכשירי היגיינה ומי שתייה בכמות מספקת. למעשה, לכל משפחה יש את הצרכים המסוימים שלה וראוי שטרם היציאה לחוויית הקמפינג שלכם תתכנסו יחד, כל המשפחה, על מנת להחליט במשותף לגבי הציוד והפריטים שיש להכין מראש ולארוז בתרמילים.