ללכת למטווח - חוויה כיפית עבור כל המשפחה

 

ללכת למטווח - חוויה כיפית עבור כל המשפחהמחפשים רעיון מקסים לבילוי מגבש עבור המשפחה שלכם, משהו מיוחד ושונה? הנה הצעה – הליכה למטווח. נכון, זה נשמע מעט אקסטרים, אבל תתפלאו מסתבר כי לא מעט משפחות מתנסות בחוויה המיוחדת הזו, שבהחלט יכולה להצטרף אל מכלול האטרקציות שאפשר להתנסות בהן.

העיקר השתדלו שלא לפספס

מחקרים מראים כי שהייה במטווח יכולה לפתח לא מעט חוזקות ויכולות שונות אצל כל אחד מבני המשפחה. הסיבה לך היא שמדובר בפעילות המחייבת ריכוז ודיוק. יתרה מכך, הפעילות הזו דואגת לחיזוק השרירים ולתרגולה של נשימה נכונה, שלא לדבר על חידוד המוטוריקה העדינה. בנוסף, השהייה במטווח משדרת תחושת העצמה, ושיפור משמעותי בבטחון העצמי של הטווחים בו.

 

הליכה למטווח, בניגוד למה שלא מעט מכם חושבים אולי, אינה מחייבת החזקה ברשיון של נשק חם. הסיבה לכך היא שבלא מעט מטווחים ניתן לירות באמצעות רובה אויר. באופן הזה יכול כמעט כל אחד מבני המשפחה ובכל גיל, לטווח אל המטרות השונות.

הליכה למטווח – במיוחד או כחלק מטיול

כאמור, הליכה למטווח יכולה להיות פעילות מאורגנת משפחתית שתבחרו לבצע יחד. אפשר יהיה לבצע אותה כחלק מטיול, או כפעילות העומדת בפני עצמה. בכל מצב תגלו כי מדובר בחוויה מגבשת ומיוחדת. אין צורך לחשוש משיתוף ילדים בחוויה זו מאחר ומחקרים מוכיחים כי שימוש מושכל בנשק, כמו זה שמתבצע במטווח, הוא זה שמקנה להם את יתרונותיה של השליטה העצמית והפחתת העידוד לאלימות.

 

ברחבי הארץ פזורים לא מעט מטווחים המציעים לכם את שירותיהם. בחלקם הגדול תגלו כי ניתן לקחת חלק ביריות למטרות ספורטיביות הנשעה לשם הנאה ובילוי. כל שעליכם לעשות הוא להכנס למטווח ולרכוש כמות כדורים, ולבחור את כלי הנשק המתאים. לרשותכם תעמודנה מטרות מתכוונות ועליכם יהי לטווח אליהן בזמנכם החופשים וככל יכולתכם.

 

המטרות מתחלפות

המטווח כאמור מאפשר לכם להשתמש במספר כלי נשק מסוגים שונים ומגוונים, החל ממקלעי עוזי, אם-16 או אמ.פי. 5 מקוצר. כמו גם בנשקים עם קוטרים של 0.22. בסופו של המטווח תזכו לקבל את המטרות למזכרת וכמובן שתוכלו להשווי. בהישגיכם בפני אחרים, או שלא.

 

אם אתם מעוניינים בחוויה נוסטלגית משהו וברצונם להתנסות בירי קלאסי הרי שיש מטווחים בהם אפשר להתנסות בירי בצלחות חרס. כאן נעשה הירי באמצעות רובה צייד כאשר לכל יורה מוקצים כעשרים כדורים לערך. כדי להזניק את הירי תצטרכו לקרוא ולהביא לכך שצלחת חרס תועף לאויר, ואתם תצטרכו לירות בה. אם אתם מבין מעריצי ולהלם טל, ורוצים לירות בחץ וקשת אז תוכלו לעשות זאת במטווחים מסויימים שיעמידו לרשותכם נרתיק עם חיצים וקשת מקצועית.

 

המטרות שאליהן תבחרו לטווח יכולות להיות מטרות טקטיות מקרטון. הן יאפשרו לכם לשפר את המוטוריקה העדינה ואת יכולות הדיוק והריכוז שלכם. כמובן שתמיד תוכלו להתחרות מול יורים אחרים, אפילו מקרב המשפחה שלכם, בכל הקשור לדיוק למטרה או לזמן ולהשגת מקבץ מטרות מתאים. במטווחים מסויימים מוצעת גם אפשרות להשתמש במטרות עם חיישנים בזמן תנועה כך שהמטרות הקופצות הופכות לאתגר מיוחד בפני היורים.

 

כמובן שאפשרות נוספת הקיימת בלא מעט מטווחים, היא לבחור באטרקציה מאוד פעילה עבור כל המשפחה שלכם כזו שתאפשר לכם להשתתף במטווח פיינטבול. במקום הזה תוכלו לחוות הדמייה של לחימה בשטח בנוי ולהרגיש כאילו הפכתם להיות חלק ממשחק מחשב. זוהי ללא ספק אחת מהפעילויות המגבשות והכיפיות ביותר עבור כל בני המשפחה, צעירים ומבוגרים כאחד, שקרוב לוודאי תרצו לחזור עליה פעם נוספת.

 

 

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

פתיחת פרסום חינם לעסקים

פרסום עסקים חינם

טיפים לעסקים

המלצות טיולים בארץ

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

 

 

 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
תכשיטים נגד עין הרע
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
האחים תמם עבודות איטום