כך תבחרו חברת החזקה מומלצת

כך תבחרו חברת החזקה מומלצת

חברות החזקה מספקות פתרונות לבעלי נכסים וועדי בתים שרוצים בניהול מרוכז של כל נושאי אחזקת הבניין. כיצד תוכלו לדעת איזו חברה מתאימה לניהול הבניין שלכם ולטיפול בנושאי אחזקה כגון תחזוקה שוטפת של מערכות המבנה (אינסטלציה, חשמל וכדומה), איזו חברה תדאג לנהל את אספקת מוצרי הניקיון והתחזוקה ללובי ולמשרדים, לתיקון מהיר של תקלות בבניין, לניהול אנשי מקצוע ועוד? כמה נקודות לבחירת חברת החזקה מומלצת.

 

מה מציעה חברת החזקה

 

בידקו מהם השירותים שמציעה החברה והאם הם ריאליים? האם מדובר במחירים "מתחת לרצפה" או בפרויקטים שמתבצעים בפרק זמן לא הגיוני? חשוב לבחור בחברת החזקה שמנהלת באופן ריאלי הוצאות על פרויקטים אך לא מוותרת על איכות העבודה והחומרים. אפשר לבדוק באמצעות השוואה בין העלויות והמחירים שמציגה חברת ההחזקה ובין אלה של חברות אחרות.

 

מיהם הספקים איתם עובדת החברה? האם החברה מעסיקה או שוכרת עובדים מקצועיים ומספקת מוצרים של חברות אמינות? בקשו לבדוק את האישורים ואת התעודות של החברה ושל העובדים.

 

השירותים שמספקת חברת החזקה

 

ישנן חברות החזקה שמספקות שירותים לסוגים שונים של בניינים - יש חברות שמתמחות בתחזוקת בנייני פאר, אחרות בניהול תחזוקת מבנים תעשייתיים וכדומה. לכן, בררו מהם שירותי האחזקה והניהול שמציעה חברת ההחזקה המומלצת ואם אכן קיימת התאמה לניהול הבניין שלכם:

 

יש חברות החזקה שהצד החזק שלהם הוא תחזוקת ניקיון שוטפת וחברות אחרות שמטפלות בניהול הכספי של הבניין. כמובן, שחלק מחברות ההחזקה מטפלות בכל תחומי ניהול המבנה.

מלבד ניקיון ותחזוקה שוטפת של הבניין יש צורך בניהול פרויקטים לא קבועים ועונתיים, כגון צביעת המבנה, פוליש למרצפות וכדומה. בידקו אם חברת ההחזקה מבצעת פרויקטים אלה, ומיהם הספקים של החברה שבהם היא נעזרת כתגבורת, האם הם אמינים ומקצועיים?

בבניין שמנוהל כראוי תקלות במעלית או בעיות במערכת החשמל מטופלות באופן מהיר ומיומן. אם חשוב לכם לדעת שהחברה אכן תספק זמינות מיידית ואנשי מקצוע מעולים לתיקון תקלות חברות אחזקה עם שרות אמין יכולות להתאים לכם.

 

המלצות של חברת החזקה

 

להמלצות יש חשיבות רבה, מאחר שהן מעידות על הצלחה מקצועית של החברה. מומלץ, בעיקר אם אתם מתלבטים בין כמה חברות, לראות פרויקטים נוספים של חברות ההחזקה כדי לבדוק אם ההמלצות אכן מתאימות לצרכים שלכם.

 

הקשר שלכם עם חברת ההחזקה

 

בחירה בחברת החזקה היא לאורך טווח ומלבד היכולת של חברת ההחזקה לעמוד בסטנדרטים של מקצועיות ואמינות, חשובה מערכת היחסים הנבנית על יחס אישי ושירות זמין כאשר אתם פונים לחברה במקרה חירום.