מהן חבילות הטלוויזיה המשתלמות ביותר בשוק היום?

עולם הצפייה בשידורי הטלוויזיה עובר שינויים וחידושים בעידן הנוכחי. בנוסף לצפייה המסורתית בשידורי ערוצי הטלוויזיה השונים, נוספה כיום אפשרות הצפייה המקוונת, הכוללת ערוצי טלוויזיה כפי שהכרנו אותם, תכנים לצפייה בכל עת שהלקוח חפץ בכך, וכמובן את הבינג'. לשאלה מה היא החבילה המשתלמת ביותר אין תשובה חד משמעית, והיא תלויה בהעדפות הצפייה של כל אחד. ליקטנו עבורכם את האופציות המובילות בשוק כיום. חשוב לציין שהסקירה מתמקדת בחבילות צפייה, ולא בחבילות משולבות, טריפל ודומיהן.

 

HOT

הוט מציעה שתי חבילות טלוויזיה, ואפליקציית צפייה מקוונת:

  • הוט סינגל – חבילת ערוצים בסיסית + ערוצי לייף סטייל, ערוצי סרטים, וכן 4 ערוצים מובילים: ג'וניור, בייבי, NG WILD וערוץ ויווה, וכן שירות VOD חינם ל3 חודשים . עלות חודשית 169 ₪ , עלות התקנה 69 ₪.
  • HOT EXTRA– כל חבילות הערוצים, RU 100%, וכן 18 ערוצי פרימיום בעלות של 189 ₪ לחודש + עלות התקנה 69 ₪. הטבת מבצע – שלושה חודשים ראשונים בעלות של 140 ₪ למצטרפים דרך אתר הוט.
  • סטינג TV – מגוון אפשרויות צפייה בהתאמה אישית על פי העדפות הלקוח, באמצעות אפליקציית צפייה מקוונת בעלות שנעה בין 29-99 ₪.

YES

חברת יס מציעה מגוון מרשים של חבילות, מתוכן יכול כל אחד למצוא את החבילה המתאימה לצרכיו. המחירים נעים מ 118.9 ₪ עבור חבילת צפייה בסיסית, הכוללת 22 ערוצי טלוויזיה בתוספת עלות התקנה של 99 ₪, ועד 259 ₪ לחודש עבור חבילת YES ULTRA SPORT. רוב החבילות כוללות מחירי מבצע מוזלים עבור שלושה חודשים ראשונים. בנוסף, מציעה יס ללקוח הישראלי את שירותי הצפייה של סטינג TV,  הכוללים צפייה מקוונת בתכני יס בעבור תשלום חודשי של 45-65 ₪, בהתאם לתכנים בהם תבחרו לצפות.

פרטנר TV 

בפרטנר TV תמצאו תכנים מגוונים לצפייה באמצעות סמארטפון, טאבלט, מחשב או טלוויזיה חכמה. ערוצי עידן+, ערוצי ספורט 5, ערוצי חדשות ואקטואליה, ערוצי ילדים, ערוצים לדוברי רוסית וספריית VOD. כל הטוב הזה בעלות של 69 ₪ לחודש, ללא עלות התקנה.

סלקום TV

ערוצי HBO, ערוצי עידן+, נשיונל ג'אוגרפיק, סלקום דוקו ודיסני, בעלות חודשית של 99 ₪ , התקנה עצמית, או באמצעות טכנאי בעלות של 99 ₪. ניתן להרחיב את ערוצי הצפייה בתוספת תשלום.

נטפליקס

חלוצת הצפייה המקוונת מציעה מגוון רחב של סדרות וסרטים לחובבי הבינג' ולמי שאקטואליה וספורט פחות מעניינים אותו. מחיר מנוי נע בין 32.9-60.9 ₪, על פי מספר המכשירים בהם תרצו לצפות בו זמנית.