זריקת קורטיזון לברך – מה זה?

כאבים בברך נפוצים מאוד בקרב מי שעוסק בספורט ובקרב אנשים מבוגרים. כאשר אנחנו סובלים מכאבים בברך יכול להיות שיש לנו דלקת. כל מי שסובל מכאבי ברכיים חייב לפנות לאורתופד כמה שיותר מהר בשביל שהוא יגיש לו טיפול ויסייע לו להתמודד עם הכאב. זריקת קורטיזון לברך יכולה לסייע מאוד לכאבים בברך ולדלקת בברך. כאבים בברך יכולים להיות כאבים חזקים מאוד ויכול להיות לנו מאוד קשה להתמודד אתם. כאשר אנחנו חשים כאב בברך אסור לנו לדחות את הטיפול בו וכדאי לנו ללכת לקבל טיפול אצל רופא כמה שיותר מהר.

זריקת קורטיזון לברך – למה צריך את זה?

זריקת קורטיזון לברך הן אחד מסוגי הטיפול האחרונים שנותנים לדלקת בברך. לפני זריקה נותנים כדורים וטיפולי פיזיותרפיה. אם הזריקה לא עוזרת אז יש אפשרות של ניתוח. הזריקה נועדה לאפשר לדלקת לעבור ולחזק את השריר שלנו. הזריקה נועדה לחזק את השריר ולשחרר אותו. צריך זריקה כאשר כדורים רגילים וטיפולי פיזיותרפיה לא עוזרים וחייבים טיפול חזק יותר.

זריקת קורטיזון לברך – איך זה יכול לעזור?

זריקת קורטיזון לברך יכולה לסייע לנו להתמודד טוב יותר עם הכאבים שיש לנו בברך. כאבים בברך יכולים לגרום לנו להרבה מאוד סבל. ההתמודדות עם הכאבים היא יומיומית ומתמשכת. כאשר אנחנו מתמודדים נכון עם הכאב יכול להיות לנו קל יותר להתמודד אתו עם הכאב עם נקבל זריקה שתסייע לנו בכך. הזריקה יכולה לסייע לנו מאוד כי היא תקל את הכאב שלנו. כאבי ברכיים יכולים להפריע לנו ללכת ולרוץ והם יכולים לגרום לנו לנזק של ממש.

זריקת קורטיזון לברך – למי זה יכול לעזור?

זריקת קורטיזון לברך יכולה לסייע מאוד לספורטאים רבים. במיוחד לספורטאים שרצים או נוסעים באופניים. הרבה מאוד פעמים שחקני כדורסל או שחקני כדורגל חייבים לקבל זריקות כי רק כך הם יכולים להתמודד עם הכאב שלהם ולהמשיך לשחק למרות הכאב. גם אנשים מבוגרים שעברו את גיל שישים יכולים לסבול מכאבים ושחיקה של הברך. שחיקה של הברך קורית בגלל שחיקה של הסחוס והדרך להתמודד איתה פעמים רבות היא זריקות או במקרים חמורים במיוחד בניתוח.

בסופו של דבר כאבי ברכיים הם דבר קשה מאוד וחוויה שלא נעים לעבור. לעיתים לא ניתן למנוע לחלוטין את הכאב בברכיים ורק טיפול רפואי יכול לסייע לנו. הברכיים הן איבר רגיש מאוד בגוף ואסור לשחק אתו או עם הכאב שחשים בו. כאשר אנחנו חשים כאב בברכיים אנחנו צריכים ללמוד להתמודד עם זה באופן הטוב ביותר. זריקה או ניתוח יוכלו לסייע לנו להתמודד עם הכאב והם יוכלו לפתור את הבעיה שיש לנו. אם כואבות לנו הברכיים כדאי לנו לפנות לרופא אורתופד מומחה ולהתייעץ אתו מה סוג הטיפול שהכי יתאים לנו.