קל אוטו - מכירה והשכרת רכב
הצפירה 18, תל אביב-יפו    הצג מספר טלפון

הוספה למועדפים המלץ על עסק זה שלח למערכת תלונה על בעל העסק


מתי כדאי להשכיר רכבים מסחריים?

מתי כדאי להשכיר רכב מסחרי?

לעיתים משתלם לשכור רכב מסחרי ולא לרכוש. רכב מסחרי, יכול לשמש כרכב פנאי למשפחה או למטרות פרטיות אך במיוחד למטרות מסחריות כמו הובלת סחורות או הסעות נוסעים, מה שלא מתאפשר באמצעות רכב פרטי שהקיבולת שלו קטנה יותר. ישנם בעלי עסקים המעוניינים לשכור רכב מסחרי, היות שזה משתלם יותר. גם אנשים פרטיים המעוניינים לצאת לטיול בן כמה ימים, יעדיפו לשכור רכב מסחרי, היות שכמות האנשים וכן הציוד שהם צריכים לקחת לטיול יתאים יותר לרכב גדול ולא רכב פרטי. ישנם אנשים שיעדיפו לשכור רכבים מסחרי, היות שעליהם לשלם את מחיר שכירות הרכב לתקופה מצומצמת ללא הוצאות על ביטוחים, תיקונים או תשלום טסט שנתי ועוד.

 

יש לציין, כי מחיר השכרת רכב מסחרי כמו גם השכרת רכב פרטי לתקופה ארוכה של חודש ימים, תגרום להוזלה במחיר בהשוואה למחיר של השכרת רכב מסחרי לתקופה קצרה בת כמה ימים. אין צורך לדאוג לפני החזרת הרכב, היות שתאריך ההחזרה נקבע בין שוכרי הרכב לחברה ואם השוכרים מחליטים להאריך את זמן השכירות יוכלו תמיד לעשות זאת טלפונית.

 

השכרת רכב מסחרי

הכירו את הרכב המסחרי לפני הרכישה

חברות רכב שעוסקות בתחום ההובלה והשינוע יכולות להציע השכרת רכב מסחרי מדגם מסוים, על מנת שיוכלו לעמוד על יתרונותיו ואז לרכוש אותו. השכרת רכב מסחרי לתקופה של חודש, תספיק בהחלט כדי להגיע להחלטה האם לרכוש אותו או לא. חברה שזה עתה קמה, אינה יכולה לרכוש רכבים חדשים והיא תעדיף לשכור רכבים על מנת להתחיל להתנהל נכון כמו שינוע סחורה עד שתתחיל להפיק רווחים בכדי לרכוש כמה כלי רכב מסחריים. במקרה זה, השכרת רכבים מסחריים, תהיה משתלמת , היות שהוצאה זו, נחשבת להוצאה מוכרת לצרכי מס.

מדוע מומלץ לשכור רכבים מסחריים לתקופה מוגבלת?

תקופת החגים, נחשבת לתקופה העמוסה בשוק הרכבים וחברות העוסקות בענף המזון וחנויות או מפעלים המייצרים מתנות לחגים ייתכן שיצטרכו להשכיר רכבים. לא תמיד צי הרכב הקיים, יוכל להספיק למטרה זו ולכן, רבים מבתי העסק השונים, יעדיפו לשכור רכבים מסחריים בתקופה זו, מה שיהיה עבורם משתלם יותר. מומלץ לשכור רכב מסחרי אמין אשר יתאים למטרותיכם וליהנות מהשימוש בו מה שיביא גם לרווחים.

 

אחת מחברות ההשכרה אשר משכירה לבעלי עסקים ואנשים פרטיים רכבים מסחריים חדשים ומשוכללים הינה קל אוטו, החברה מציעה השכרת רכבים  ורכישתם. באתר תוכל לרכוש רכב חדש בתנאי מימון נוחים למי שמעוניין בליסינג מימוני. בחברה ניתן למצוא גם ליסינג תפעולי לחברות בתנאים משתלמים.

 

את כל הפעולות הרצויות לכם, קניית רכב מליסינג תוכלו לבצע מהיום באתר, באמצעות הטלפון הנייד, המחשב או הטאבלט.