המלצות על יעדים רומנטיים בחו"ל לקראת החורף

החורף מתקרב, ואיתו החיפוש המתמיד לדילים זולים לחול ליעדים שונים ורומנטיים באחת העונות הקסומות של השנה. כן, לא ניתן להכחיש שיש משהו רומנטי במיוחד בעונה הזו, בין אם זה הצורך להתכרבל ביחד כנגד הקור, או האווירה שנרגעת ומתחממת אל מול הקור שבחוץ. תוסיפו לזה יעד קסום ורומנטי במיוחד  - ויש לכם את החופשה הזוגית המושלמת. כי אין דרך להתחמק מהעובדה שהחורף הישראלי נחמד, אבל לא משתווה לחורף האירופי המושלג לדוגמה. לכן, במיוחד בשבילכם, אספנו חמישה יעדים רומנטיים לטיול בחו"ל לקראת החורף המתקרב.

 

המלצות על יעדים רומנטיים בחול לקראת החורף

 

לונדון

כמידי שנה, בחודשים אוקטובר – דצמבר, מתמלאת לונדון בקישוטי אורות לקראת חג המולד הנחגג בסוף דצמבר. בין אם מדובר באוקספורד סטריט, או ברחובות הסמוכים לכיכר טרפלגר, נדמה שכל פינה ופינה בעיר הבירה הבריטית נצבעת באורות יפיפיים שתורמים לאווירה הרומנטית והמשגעת, במיוחד במהלך הערב. בנוסף, בלונדון קיימות כמה מהמסעדות הטובות בעולם, שיכולות לספק הפוגה מבורכת אבל רומנטית מהקור בחוץ, במיוחד לאחר יום ארוך של טיולים.

 

אחת מעיירות הסקי באלפים

אם מתחשק לכם למצוא דילים זולים לחול דווקא למקומות מושלגים יותר, האלפים הם המקום בשבילכם. אבל ההמלצה שלנו, היא להגיע דווקא לעיירות הקטנות המקיפות את רכס ההרים המפורסם. לרוב מדובר בעיירות סקי, אבל ללא ספק מדובר בעיירות ציוריות ויפיפיות שמתמלאות בשלג ונותנות אווירה מהנה וחמימה במיוחד למרות הקור שבחוץ. גם כאן, נוטים לקשט את המקום בקישוטי אורות לחג המולד, מה שמספק נוף משגע וקסום מהאגדות.

 

פריז

שום רשימת יעדים רומנטיים לחורף, לא תהיה מלאה בלי עיר האורות. כמו שאר היעדים ברשימה, גם פריז מתמלאת בקישוטי אורות יפיפיים לקראת חג המולד, אבל לא כאן מסתיים הקסם של העיר הרומנטית ביותר ביבשת האירופית. מהתצפית של מגדל אייפל, לטיולים בשאנז אליזה ועד בתי הקפה הפרזיאים שמוכרים עוגות יפיפיות וטעימות – פריז היא ללא ספק יעד מבוקש כשמחפשים דילים זולים לחול.

 

שיקאגו

אם מתחשק לכם להרחיק ליעדים מרוחקים יותר מהיבשת האירופית, הנה יעד לא צפוי, אך מומלץ ביותר לכל מי שרוצה טיול רומנטי באווירה קצת אחרת. שיקאגו היא עיר בעלת אופי ייחודי ומחוספס יותר משאר היעדים ברשימה, אבל יכולה להציע לכל זוג מגוון רחב של אתרים עם נופים מדהימים, מסעדות ייחודיות וגם מועדוני ג'אז ובלוז שיתבלו כל טיול – ברומנטיקה הרצויה.

 

ברלין

בסופו של יום, הקסם של האירופה בתקופת החגים הוא קסם שקשה לסרב לו והופך כל טיול לרומנטי וקרוב במיוחד. ובברלין, מתקיים מידי שנה יריד חג מולד שנותן אווירה קסומה, ציורית ורומנטית לעירה הבירה הגרמנית.