המלצות טיול בר מצווה בת מצווה - יעדים מומלצים בעולם

המלצות טיול בר מצווה בת מצווהחגיגות בת ומצווה ובר מצווה כבר מזמן עברו כל רף וכל סטנדרט של חגיגות מפוארות שלא יכולות לבייש אף אחד. מדובר בימים בהם חגיגה לבדה אינה מספקת עוד. זה נכון שתכננתם את כל הנדרש ולפרטי פרטים לטובת קיום מסיבה מוצלחת למדי. הזמנתם אולם, עיצבתם והדפסתם הזמנות יפות לאירוע, בחרתם תפאורה ועיצוב המתאימים לאווירה שברצונכם ליצור באירוע, יש גם חברת קייטרינג איכותית וגם צוות צילום מוכשר ואפילו די-ג'יי שיכין את הסט המוסיקלי המתאים ביותר עבור החגיגה המיוחדת של הילד או הילדה שלכם. אולי גם השקעתם ברכישת בגדים מרשימים לכלת או חתן השמחה (וגם לעצמכם?).

 

יש את אלו שמוכנים להשקיע אף יותר ולהוציא כל כך הרבה כסף עבור מותרות, למרות שאין להם כסף בכלל, אבל צריך, כי "מה יגידו אם לא..."; למשל – בוק לבר מצווה או לבת מצווה. היום כל אחד רוצה להיות נער שער ודוגמנית. כמעט ואין מנוס מכך – בעיקר בימים בהם הלחץ החברתי עולה על גדותיו, בימים בהם המדיה החברתית קובעת מהלכים בחייהם של צעירים (ומבוגרים) רבים.

 

עברנו את הימים בהם חגיגת בת מצווה צנועה בכותל או בבית הכנסת, שלאחריה הגיעה חגיגה גדולה יותר וסעודה מפנקת באחד מאולמות או גני האירועים הפזורים ברחבי הארץ. למעשה, עוד בשנות התשעים התחילה אופנת טיולי הבר/בת מצווה – אופנה שנשכחה מעט בשני העשורים שלאחר מכן, אולם נראה כי היא שבה, ובגדול, לקראת 2020. אכן, נראה שהמעבר מהילדות והנעורים אינו יכול להתרחש סתם כך, וללא טיול בר מצווה מרשים בו יוכל חתן השמחה לנפנף אל מול חבריו.

ובכל זאת, לכל חגיגה יש סוף. המוסיקה נגמרת והאורחים מתפזרים לביתם. אתם שבים לבית מרוצים ועייפים. אין אף אחד שמעוניין בסיום כה מיידי של החגיגה. איך ממשיכים? דרך מעולה לעשות זאת היא לצאת לטיול בר מצווה או בת מצווה ליעד נבחר כלשהו בניכר.

 

אז היכן כדאי לטייל בטיול בר מצווה או בת מצווה?

נערים ונערות בגילאי 13-12 נהנים עדיין מבילוי באחד מפארקי השעשועים הידועים והגדולים ברחבי העולם. הם נמשכים להרפתקאות האקסטרים המרגשות הזמינות עבורם בפארקים מהסוג הזה. לונה פארק כזה יכול להציע למבקרים הצעירים את חוויית האדרנלין האולטימטיבית. חתי וכלות בר ובת מצווה עשויים גם להתרגש מטיול לספארי של אפריקה ומהמפגש הבלתי אמצעי עם הטבע הפראי, הנופים ובעלי החיים המדהימים.

 

אם בלונה פארק חשקה נפשם של המתבגרים, הרי שהאפשרויות הן רבות, כולל הפארקים המפורסמים – יורדיסני – פריס, גארדה לנד – איטליה, אפטלינג – הולנד ופארק אירופה  גרמניה.

 

לתכנון הטיול, תוכלו להיעזר בסוכנות נסיעות כלשהי העוסקת בארגון טיולי בת ובר מצווה, כולל לפארקים המדהימים באירופה שהוזכרו לעיל. כך תוכלו לטייל ולכייף עם משפחות אחרות החוגגות את הבת/בר מצווה של ילדיהם באירופה. מחיר טיול מאורגן שכזה כולל לרוב כרטיסי טיסה, כרטיסי כניסה לפארקים, לינה וארוחות בוקר.

 

מטבע הדברים, עלות טיול מאורגן תהיה גבוהה יותר מעלות טיול עצמאי. תוכלו לברר בעצמכם מחירי כרטיס כניסה לפארקי השעשועים האהובים ביבשת אירופה באתרי האינטרנט שלהם.

 

טיול ספארי ביבשת אפריקה

זה כבר מספר שנים נחשב ספארי באפריקה כטיול מבוקש למדי. בטיול זה, לא רק ההורים ובן או בת המצווה משתתפים, אלא גם הורים, אחיות ואחים, ואולי גם הסבתא והסבא, אם הם חפצים בכך. מדובר במפגש בלתי רגיל – עם עוצמות שניתן לפגוש רק בטיול מהסוג הזה – לא עוד מסך טלוויזיה המפריד בין הנערה או הנער לבין המציאות המתרחשת על אותה פלנטה ולא עוד גדרות המפרידות בינם לבין בעלי חיים בגן החיות. נוסף על אלו, מדובר על הזדמנות לחיזוק הקשרים המשפחתיים.