עד כמה אתם באמת מכירים את חברת פרטנר?

 שמה של חברת פרטנר הוא שם שמוכר לכל צרכן ישראלי, אך למעשה, כנראה ששמה הקודם של החברה, "אורנג'", מוכר אפילו יותר. חברת פרטנר (כאמור, בעבר אורנג') היא אחת מחברות התקשורת הותיקות ביותר בשוק התקשורת הישראלי, ולמרות שהחליפה את שמה בתחילת שנת 2016, רובנו יודעים שמדובר באותה החברה שפועלת כאן בארצנו הקטנה כבר משנת 1997. בשנים האחרונות, חברת פרטנר זנחה את המוניטין שלה כמפעילת קווים סלולריים בלבד, והיום היא מציעה מגוון רחב של שירותי תקשורת, והיא שחקנית חזקה בשוק הטלוויזיה, הטלפון הקווי ואפילו בשוק האינטרנט התחרותי.

אז אילו שירותים בדיוק חברת פרטנר מספקת עבורנו היום?

עד כמה אתם באמת מכירים את חברת פרטנר?

 

פרטנר TV

חברת פרטנר, בדומה לחברות המקבילות לה בשוק הסלולר, החליטה בשנים האחרונות להרחיב את אופקיה ולהתחיל לספק שירותי טלוויזיה. פרטנר עושה זאת בצורה יוצאת דופן, כאשר היא מציעה כיום את אחד משירותי הטלוויזיה המתקדמים והמשתלמים ביותר בשוק. אין ספק כי יהיה קשה לחברת פרטנר להשתלט על שוק הטלוויזיה, לנוכח התחרות הגוברת מצד החברות המקבילות והצרכנים הרבים שמעדיפים שלא לשנות את הרגלי הצפייה שלהם.

אך בינתיים, פרטנר TV בהחלט נותנת פייט רציני, בדמות שיתוף פעולה בלעדי עם נטפליקס המפלצתית, ספריית התוכן הגדולה והעשירה בעולם, וכן שדרוג מתמיד של מבחר התכנים הניתנים לצפייה בשירות.

 

פרטנר טריפל

 

חבילות הטריפל הן ללא ספק טרנד שהולך ומתפתח בשנים האחרונות בקרב חברות התקשורת וגם בקרב צרכני התקשורת. החברות נהנות מבלעדיות על הלקוחות שלהם, והלקוחות נהנים ממחירים מוזלים ומשתלמים במיוחד. חבילת פרטנר טריפל היא בהחלט אחת מחבילות התקשורת המשתלמות ביותר בשוק, ולצרכנים יש שתי אופציות מהן יוכלו לבחור כאשר ירצו להתחבר לחבילת הטריפל של חברת פרטנר. האופציה הראשונה תהיה ממיר המשדר באיכות K4 ומאפשר הקלטת תכנים, ספריית VOD, חבילת ערוצים, אינטרנט ביתי במהירות של 40 מגה, קו טלפון ביתי ואפילו הטבה של מנוי בנטפליקס ללא תשלום בחצי השנה הראשונה. האופציה השנייה זהה לחלוטין, אך במקום אינטרנט ביתי במהירות 40 מגה, תקבלו אינטרנט במהירות 100 מגה. – וההבדל במחיר גם אינו משמעותי במיוחד.

 

פרטנר קוואטרו

 

כמו שכבר אמרנו, חבילות הטריפל הפכו לטרנד רציני בשנים האחרונות בקרב צרכנים המעוניינים להשיג את המחירים הזולים ביותר. אבל חבילות הקוואטרו? הן הגרסה המתקדמת של הטריפל.

בחבילת פרטנר קוואטרו תקבלו ממיר המשדר באיכות K4 ומאפשר הקלטת תכנים, ספריית VOD, אינטרנט ביתי במהירות של 40 מגה, קו טלפון ביתי, 3 קווי סלולר וכמובן, גם מנוי לנטפליקס ללא תשלום במשך חצי השנה הראשונה.

מחירה של חבילת הקוואטרו של חברת פרטנר נמוך במיוחד, והיא מאפשרת לצרכן הישראלי להנות משירותי תקשורת באיכות הגבוהה ביותר במחיר שווה לכל כיס.

 

פרטנר היא ללא ספק אחת מחברות התקשורת החזקות ביותר בארץ כיום, ומה שנשאר זה רק לחכות ולראות עד כמה החברה הזו תגיע רחוק וכמה מנויים היא תצליח למשוך בעזרת השירותים המעולים שהיא מציעה.

 

לכל החבילות והמבצעים

 

https://www.zorro.press/partner-packages/