החלקת שיער - שיטות שונות

החלקת שיער - שיטות שונותהשיער שלנו מהווה פרט חשוב מאוד בהופעה החיצונית שלנו. כולנו רוצים לטפח את השיער שלנו כך שהוא יהיה יפה וכך שההופעה האישית שלנו תהיה מחמיאה. אנשים רבים לא אוהבים מראה השיער שלהם והם היו רוצים שיהיה להם סוג שיער אחר. כך למשל אנשים רבים לא אוהבים את השיער המתולתל שלהם והם היו רוצים יותר מהכול שיהיה להם שיער חלק.

 

באמצעות שיטות החלקה שונות ניתן להחליק שיער מתולתל לתקופה של מספר ימים, מספר חודשים ואפילו לצמיתות. יש הרבה שיטות החלקה שונות כולל החלקה יפנית, החלקה ברזילאית או החלקה פשוטה עם פן – אבל זאת מחזיקה מעמד רק עד המקלחת הבאה. מי שרוצה ליהנות משיער חלק לאורך תקופת זמן ממושכת או לצמיתות חייב ללכת לטיפולי החלקה אצל מעצב שיער מומחה.

 

מה זה החלקת שיער והאם זה מתאים לכל אחת?

החלקת שיער יכולה להתאים לכל מי שיש לה שיער גלי או שיער מתולתל והיא רוצה שהשיער שלה יהיה חלק יותר. ההחלקה יכולה לאפשר לנשים רבות להסתדר טוב יותר עם השיער שלהן. הרוב המכריע של האנשים שעוברים טיפולי החלקת שיער הוא נשים ולא גברים – יכול להיות שזה קשור לעבודה שלהרבה מאוד גברים יש תספורת קצרה או קצוצה ואז התלתלים שלהם פחות מפריעים להם. סיבה נוספת לרוב הנשי שרוצה לעבור טיפולי החלקה הוא שנשים רבות אוהבות לשנות את המראה החיצוני שלהן ולהתנסות במגוון סגנונות שיער ותסרוקות שונות עד שהן מוצאות את סוג התסרוקת או התספורת שהן הכי אוהבות ומתחברות אליה והכי מחמיאה להן.

 

יתרונות של החלקת שיער יפנית

אחד מסוגי ההחלקה הכי מקובלים והכי יעילים שיש כיום בשוק הוא החלקה יפנית. החלקה יפנית היא שיטת להחלקת שיער שהמקור שלה הוא יפן. שיטת החלקה זו נפוצה מאוד בכל רחבי העולם והיא מסייעת לאנשים רבים ליהנות משיער חלק ממש כמו משי. השיטה עצמה כוללת סדרה של מספר טיפולים (אחת לכמה חודשים יש לעבור טיפול החלקה על מנת לקבע את החלקת השיער ולמנוע מהתלתלים לחזור) שלאחר חזרה עליהם יכולה להפוך את השיער שלנו לחלק באופן קבוע. טיפולים אלו כוללים מריחה של חומרים כימיים שונים על השיער ושימוש במכשירים שונים שמחמים את השיער ולמעשה משנים את הצורה שלו משיער מתולתל לשיער חלק.

 

יתרונות של החלקת שיער ברזילאית

שיטת החלקה נוספת שהיא מאוד פופולארית בכל רחבי העולם וגם בארץ היא שיטת החלקת שיער ברזילאית. מקור השיטה הזו בברזיל ובדומה לשיטות החלקה אחרות שיש בשוק גם עליה יש לחזור אחת לכמה חודשים בשביל לשמור על צורת שיער חלקה. גם שיטה זו עושה שימוש בכימיקליים ומכשירים שונים שמשנים את ההרכב של השיער על ידי חום והשפעות שונות והופכים אותו לשיער ששומר על צורה חלקה לאורך תקופת זמן ארוכה יחסית של מספר חודשים. חשוב לציין שלאחר מספר שנים שאנחנו עוברים טיפולי החלקה השיער שלנו משנה את הצורה שלו כך שהוא הופך להיות חלק. במקרה בו השיער שלנו גדל או במקרה בו אנחנו מסתפרים יכול להיות שהשיער יחזור להיות מתולתל וגלי – וזה עוד סיבה שבגללה חשוב להקפיד ולעבור את הטיפולים באופן שוטף. 

 

המלצות טיולים בחול
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
התקנת מצלמות אבטחה 2
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה