ככה זה כשמגיע הרגע להחליף מצבר

לא מעט בעלי רכב חוששים מהרגע שבו יצטרכו להיפרד מהמצבר של הרכב שלהם אחת ולתמיד. נכון, רובם יודעים שאורך חייו של המצבר נע בין 3 ל-4 שנים, ועדיין: החלפת מצבר פירושו עוד הוצאה כלכלית. אך בימינו ניתן בהחלט לרכוש מצברים במחירי מבצע, וכולנו יודעים שאף רכב, גם המשוכלל ביותר, לא יוכל להתניע ללא המצבר הנאמן שמספק את הכוח לרכב.

החלפת מצבר

אם כבר להחליף מצבר, אז לכו על שנפ

כאשר אתם נאלצים "להילחם" עם המפתח של הרכב בכל בוקר לפני ההתנעה, כשלוח המחוונים שלכם כבר עמום וה-GPS לא בדיוק עובד, הסימנים האלה יכולים בהחלט להעיד על כך שיש לכם בעיה במצבר. ואם אתם כבר צריכים להחליף מצבר, חברת שנפ מצברים המובילה בישראל מציעה לכם מצברים איכותיים ועמידים. קבלו את כל הסיבות לבחור במצברי שנפ:

  • ישראלי זה הכי – שנפ היא חברה ישראלית כחול-לבן שהוקמה בראשותו של המהנדס ד"ר עמנואל שנפ ב-1951. בהתחלה היה זה מפעל קטן בצפון נתניה, ובמרוץ השנים התפתחה הטכנולוגיה במפעל שנפ והוא הפך למפעל למצברים איכותיים ומשופרים.

  • מכסה כפול – מצברי שנפ מאופיינים בכך שיש להם מכסה כפול המונע התאדות של מים מזוקקים או חומצה. מכסה זה הופך אותם למצברים עמידים יותר שאינם נסדקים במהלך הנסיעה.

  • מתאימים למזג האוויר הישראלי – מכיוון שמצברי שנפ מיוצרים בישראל, הם מותאמים במיוחד למזג האוויר הים-תיכוני החמים. המצברים יכולים לעמוד בפני החום הישראלי הטיפוסי, אם כי עדיין כדאי לשמור על המצבר ולמנוע את שחיקתו.

כך תשמרו על המצבר בקיץ

אל תשכחו שכשחם לכם מתחת לקרני השמש החמימות של אוגוסט, חם גם למצבר. אז גם כאשר מדובר במצבר שנפ עמיד במיוחד, כדאי להקפיד על כמה כללים. ראשית, מומלץ להביא את המצבר לחשמלאי רכב לפני תחילת הקיץ. החשמלאי יבדוק את מפלס המים במצבר ויראה אם יש צורך להוסיף מים מזוקקים (בלבד!). על הדרך, החשמלאי יבחן אם אין סדקים וחבלות ועם הכבלים של המצבר מחוברים כראוי. שנית, כשאתם עושים עצירה ארוכה יחסית, כבו את המנוע של הרכב. בדרך זו המצבר לא יעבוד לחינם. ולבסוף, אם אפשר, אל תכוונו את המזגן של הרכב לעוצמה הגבוהה ביותר – כך תקלו על המצבר שלכם.

נהנים משירותי מצבר עד הבית

היום כבר לא צריך לחכות בתור במוסך כדי להחליף מצבר. חברת IDM מצברים מציעה לכם שירותי החלפת מצבר עד הבית. אז עד שהחשמלאים מגיעים אתם יכולים בינתיים להתרווח על הספה, להכין לכם כוס קפה ולהמתין בנחת. כמו כן, אם נתקעתם בדרכים עם מצבר תקול ואינכם יכולים להתניע את הרכב, צוות של חשמלאים מקצועיים יגיע עד אליכם. חברת IDM מצברים מציעה לכם שירות 24/7 וזמינה לכל תקלה. החברה המנוסה פועלת בתחום יותר מ-10 שנים ומספקת ללקוחותיה שירותי החלפת מצבר במחירים נוחים ואטרקטיביים.