ההבדל בין שיפוצניק לקבלן שיפוצים

ההבדל בין שיפוצניק לקבלן שיפוציםקבלן שיפוצים הינו איש מקצוע בעל התמחות בסוגי שיפוצים שונים, כאשר ישנו קבלן שיפוץ המתמחה בעבודות אינסטלציה, בעוד שקבלן שיפוץ אחר מתמחה בביצוע עבודות שלד; אחרים מתמחים בעבודות גבס, איטום, שיפוצי מטבח, שיפוצים כללים ועוד.

כאשר אתם מבקשים לקבל שירותי שיפוץ, ראוי שתזמינו קבלן שיפוצים ולא סתם "שיפוצניק". קבלן שיפוצים יהיה רשום כחוק אצל רשם הקבלנים. כאשר אנו עובדים עם קבלן שיפוצים רשום, אנו מבטיחים שלא מדובר כאן באיזה "מאכער" או שיפוצניק חובבני ללא ניסיון משמעותי, המתייחס לפרויקט החשוב שלכם כאל עבודה מזדמנת בלבד. דאגו לעבוד רק עם קבלן שיפוצים מנוסה ומקצועי שעובר השתלמויות ומתעדכן בחידושים ובשינויים המתרחשים בעולם השיפוצים.

 

בוודאי תרצו לדעת שמרבית קבלני השיפוצים של ימינו מאוגדים תחת התאחדות קבלני השיפוצים, וניתן אף להסתייע באתר אינטרנט של ההתאחדות על-מנת לגשת למידע רב ורלוונטי בנושא השיפוצים בישראל. כיום יש בישראל ביקוש משמעותי לקבלני שיפוצים, שכן אנשים מעדיפים לבחור בשיפוץ הדירה על-פני רכישת דירה חדשה, שעלותה גבוהה יותר.

 

עומדים לערוך פרויקט שיפוץ רציני במשרד או בבית? אתם כנראה תרים אחר קבלן שיפוצים אמין ורציני עליו תוכלו לסמוך בעיניים עצומות לדעת שללא כל ספק, הוא יבצע כהלכה את הפרויקט. להלן מספר הבדלים מהותיים שיסייעו לכם להבדיל בין קבלן שיפוצים אמיתי ואיכותי לבין שיפוצניק:

קבלן שיפוצים מנוסה ואמין לא יחשוש לערוך עם לקוחותיו שיחה רציני ומעמיקה אודות פרטי הפרויקט וכיצד הוא מתכוון לנהל ולבצע אותו; הוא לא יערוך שיחה מעורפלת עם פרטים לא ברורים שאי אפשר להבין מהן דבר או חצי דבר.

 

קבלן שיפוצים שתרצו  שיעבוד עמכם ישמח להציג את המסמכים והתעודות המאשרים כי הוא מוסמך לעבוד כקבלן שיפוצים אמיתי.

קבלן שיפוצים אמיתי יחתום על הסכם ברור המבהיר כראוי את העבודות השונות הכלולות בפרויקט השיפוץ, עלויות ותחומי אחריות של הקבלן ושל עובדיו.

 

קבלן שיפוצים אמין ורציני ילווה בהמלצות ממכרים, חברים, קולגות ובני משפחה שהסתייעו בו עבור פרויקטים שהם ביצעו לטובת שיפוץ מבנה הבית או המשרד.

 

מדוע צריכים קבלן שיפוצים?

כמעט כל בית זקוק לקבלן שיפוצים, לפחות אחת למספר שנים, לטובת שיפוץ הבית. פרויקט השיפוץ עשוי להידרש ממספר סיבות: בלאי שנמשך כבר זמן רב, ואם הוא ימשיך, הוא רק יפגע בשגרת החיים של דרי הבית; מדובר על בלאי אפשרי של צנרת המים המקטין את איכות המים; אולי בלאי במערכת החשמל המביא להפסקות חשמל תדירות. בנוסף, ייתכן שתזדקקו לשיפוץ הבית במסגרת השבחת הדירה טרם מכירתה – השבחה שתסייע להעלות את ערכו של הבית ולמכור אותו במחיר גבוה יותר ממחיר השוק. יתרה מכך, שירותיו של קבלן שיפוצים עשויים להידרש לטובת שדרוג עתי של הבית, אחת למספר שנים.

האם ניתן באמת לזהות קבלן שיפוצים איכותי?

אחד מהדברים שמאפיינים קבלן שיפוצים טוב באמת ביחס לקבלן שאינו טוב במיוחד הוא היכולת שלו לראות היכן יש למקם כל דבר וגם לראות בדמיונו כיצד ייראו התשתיות השונות ברחבי הבית. קבלן שיפוצים באיכות גבוהה לא יחשוש לשבת עם בעלי הבית ולשוחח עמם עמוקות אודות המניעים שלהם בשיפוץ והאופן בו היו רוצים לראות את תוצאות הפרויקט. הוא גם מסביר להם אודות תהליך השיפוץ הרצוי והשילוב של בניית התשתיות עם מיקום הפריטים והחללים השונים בבית: טלפוניה, שקעי חשמל ותקשורת, מערכת אוורור, אינטרנט ועוד הרבה יותר. בנוסף, קבלן איכותי ידאג להחלפת צנרת המים הנושנה באחת חדשה.

 

באתר "המלצה" תוכלו לאתר קבלן שיפוצים איכותי המלווה בהמלצות מלקוחות שכבר קיבלו שירותים מבעל המקצוע.