הדפסת תמונה על קנבס

הדפסת תמונה על קנבס - זכרונות

בדיוק לפני שבוע ימים ארבעת החברים שלי ואני חזרנו מטיול של חצי שנה בדרום אמריקה, את הטיול הזה לא נשכח בחיים, עברנו ביחד חוויות מטורפות, מסיבות, טיול בהרים, מפלים, אגמים ישנו באוהלים. מה לא ראינו ולא עשינו, והכי חשוב צילמנו כאילו אין מחר.

מחפשים מתנה מיוחדת לחברים? היכנסו לאתר "סוואנה בלו" ותוכלו לבחור בעצמכם את התמונות השוות, הזיכרונות, והחוויות אותן תהיו מעוניינים להנציח על בד קנבס. לפרטים נוספים על ההדפסת תמונה על קנבס או להתייעצות פנו אלינו דרך צור קשר באתר.

הטיול  מקבל חיים על הדפסה על קנבס


טיול ארוך של חצי שנה זה אחד הטיולים הכי עוצמתיים ומשמעותיים שתוכלו לעבור. כל החוויות והמקומות המדהימים שביקרתם בהם, תיעדתם במצלמה. מה שנותר עכשיו זה התמונות והזיכרון מהתקופה הזו.

לפני כ-15 שנה היה נהוג לפתח את התמונות ולהכניס לאלבום תמונות, היו משכפלים כמה פעמים תמונה אחת או כמה תמונות שלכל חבר יהיה את התמונה או התמונות הספציפיות האלו. היינו מבזבזים המון זמן על לשכפל את התמונות, לקנות אלבום, ולהתחיל לסדר את התמונות באלבום ובדרך כלל היה רק אלבום אחד מהטיול.

 

היום כבר בקושי מפתחים תמונות כי הכל דיגיטלי וקל יותר, אתם יכולים לעשות הכל מהבית.

המון חברה צעירים שחזרו מהטיול שלהם בוחרים לקחת כמה תמונות ספציפיות מהטיול ולהדפיס אותם על בד קנבס, אנחנו ממליצים לעשות הדפסת תמונות על קנבס ויצירת קולאז' מהטיול, כך שניתן לעצב את התמונות ולהוסיף כיתוב, איכות ההדפסה ברמה כל כך גבוהה שהמון אנשים חושבים שמדובר בהדפסה על נייר.

 

אצלנו בחנות המתנות "סוואנה בלו" משתמשים במדפסת HP משוכללת מאוד כך שהרזולוציה HD יוצרת איכות הדפסה מושלמת ומבטיחה שהתמונה תישמר בצבעיה המקוריים למשך שנים רבות.

 

ישנם 10 גדלים שונים להדפסת תמונות על קנבס. חלקם מתאימים בגודל לתלייה על קיר בחדר גדול כמו סלון, חדר שינה או במשרד, וחלקם גודל קטן יותר המתאים להנחה על שולחן בחדר או במשרד.

מחפשים מתנה הלוכדת זיכרונות יפים? היכנסו לאתר סוואנה בלו ותוכלו לבחור בעצמכם את התמונות ולהדפיס על קנבס את הזיכרונות והחוויות. לפרטים נוספים או להתייעצות פנו אלינו  ונשמח לעזור.