הדפסה על זכוכית להנצחה של רגעים משמעותיים

 

 

רגעים שחוזרים לחיים בהדפסה על זכוכית והדפסת תמונות וכיתוב על מראה

סוואנה בלו מתמחים בביצוע הדפסה על זכוכית של תמונות בפורמט דיגיטלי אותם אתם יכולים לעצב בעצמכם או לשלוח דרך האתר תמונות ומעצבי החברה יכינו עבורכם תמונה בתוספת כיתוב, ברכה או כל מלל שתבחרו ויתאימו את התמונה לצורה עליה תזמינו את ההדפסה על זכוכית מתוך האר או בטלפון.

הדפסה על זכוכיתלמה דווקא הדפסה על זכוכית - ההיסטוריה מדברת

מקורה של הדפסה על זכוכית הנו בכך שהזכוכית הנה אחד החומרים העמידים והחזקים הקיימים. הזכוכית כחומר קשה קשה עד כדי כך שעל מנת לחתוך אותה ולעצב אותה יש להשתמש או בכלי ייחודי מצופה יהלום או שחותכים זכוכית בעזרת קרן לייזר.

בשל עמידותה וקושייה הזכוכית שימשה כבר בימי קדם לצורך הכנת ראשי חץ וחניתות לפני כ- 2 מיליון שנים (תקופת האבן) השימוש היה בזכוכית געשית אך כבר לפני כ-6,000 שנה החל האדם ביצור זכוכית (הפיניקים). גם במקורות שלנו מוזכרת הזכוכית. במקרא: "לֹא יַעַרְכֶנָּה זָהָב וּזְכוֹכִית, וּתְמוּרָתָהּ כְּלִי פָז." (ספר איוב, פרק כ"ח, פסוק י"ז).

מכאן הערך שניתן לזכוכית. אנו יכולים לראות שבימי במקרא השילוב זכוכית וזהב היה נפוץ ליצירת כלים יקרים הן לצורכי קישוט והן לצורכי שימוש בעיקר על ידי בני המעמד הגבוהה ולעתים לשימוש ככלי קודש. בעת העתיקה ההדפסה על זכוכית התבצעה בהליך היצור עצמו כאשר היו מוטמעים בכלי הזכוכית עיטורים ואפילו כיתוב.

הדפסה על זכוכיתהדפסה על זכוכית כיום

אנו בסוואנה בלו מאפשרים לכם כיום בעזרת הדפסה על זכוכית לעצב איור, תמונה, ברכה או השילוב ביניהם ובטכנולוגיית הדפסה דיגיטלית מתקדמת להטמיע את יצירתכם על כלי זכוכית לבחירתכם. ההדפסה הנה באיכות גבוהה ועמידות גבוהה בשיני הזמן.

ניתן לעצב תמונה בצורת לב להטמעה על מעמד זכוכית מהודר אם התמונה היא של בן משפחה אהוב במיוחד או בן או בת זוג. לבחירתכם גם הדפסה על מעמד זכוכית נדנדה מהודר. הדפסה על זכוכית הנה גם דרך ליצירת כרטיסי ברכה אישיים ויפים במיוחד.

פנו אלינו בסוואנה בלו והזמינו דרך האתר הדפסה לכבוד האירוע או הרגעים המרגשים שלכם שברצונכם להנציח.